Alanya Escort Bodrum Escort

Günün Maçları

İngiltere - Premier Ligi
MS Leicester City 2 - 1 Tottenham Leicester City - Tottenham takım karşılaştırması ve bahis analizi Leicester City - Tottenham arasındaki maçlar
MS Burnley 2 - 0 Norwich Burnley - Norwich takım karşılaştırması ve bahis analizi Burnley - Norwich arasındaki maçlar
MS Everton 0 - 2 Sheffield United Everton - Sheffield United takım karşılaştırması ve bahis analizi Everton - Sheffield United arasındaki maçlar
MS Manchester City 8 - 0 Watford Manchester City - Watford takım karşılaştırması ve bahis analizi Manchester City - Watford arasındaki maçlar
MS Newcastle 0 - 0 Brighton Newcastle - Brighton takım karşılaştırması ve bahis analizi Newcastle - Brighton arasındaki maçlar
İspanya - 1. Ligi
MS Villarreal 2 - 0 Valladolid Villarreal - Valladolid takım karşılaştırması ve bahis analizi Villarreal - Valladolid arasındaki maçlar
MS Levante 0 - 0 Eibar Levante - Eibar takım karşılaştırması ve bahis analizi Levante - Eibar arasındaki maçlar
MS Atlético Madrid 0 - 0 Celta de Vigo Atlético Madrid - Celta de Vigo takım karşılaştırması ve bahis analizi Atlético Madrid - Celta de Vigo arasındaki maçlar
MS Granada 2 - 0 Barcelona Granada - Barcelona takım karşılaştırması ve bahis analizi Granada - Barcelona arasındaki maçlar
Almanya - 1. Bundesliga Ligi
MS Bayern Münih 4 - 0 Köln Bayern Münih - Köln takım karşılaştırması ve bahis analizi Bayern Münih - Köln arasındaki maçlar
MS Bayer Leverkusen 2 - 0 Union Berlin Bayer Leverkusen - Union Berlin takım karşılaştırması ve bahis analizi Bayer Leverkusen - Union Berlin arasındaki maçlar
MS Freiburg 1 - 1 Augsburg Freiburg - Augsburg takım karşılaştırması ve bahis analizi Freiburg - Augsburg arasındaki maçlar
MS Hertha Berlin 2 - 1 Paderborn Hertha Berlin - Paderborn takım karşılaştırması ve bahis analizi Hertha Berlin - Paderborn arasındaki maçlar
MS Werder Bremen 0 - 3 RB Leipzig Werder Bremen - RB Leipzig takım karşılaştırması ve bahis analizi Werder Bremen - RB Leipzig arasındaki maçlar
İtalya - Serie A Ligi
MS Udinese 0 - 1 Brescia Udinese - Brescia takım karşılaştırması ve bahis analizi Udinese - Brescia arasındaki maçlar
MS Juventus 2 - 1 Hellas Verona Juventus - Hellas Verona takım karşılaştırması ve bahis analizi Juventus - Hellas Verona arasındaki maçlar
MS Milan 0 - 2 İnter Milan - İnter takım karşılaştırması ve bahis analizi Milan - İnter arasındaki maçlar
Fransa - 1. Ligi
MS Marsilya 1 - 1 Montpellier Marsilya - Montpellier takım karşılaştırması ve bahis analizi Marsilya - Montpellier arasındaki maçlar
MS Bordeaux 2 - 2 Stade Brestois Bordeaux - Stade Brestois takım karşılaştırması ve bahis analizi Bordeaux - Stade Brestois arasındaki maçlar
MS Nice 2 - 1 Dijon Nice - Dijon takım karşılaştırması ve bahis analizi Nice - Dijon arasındaki maçlar
MS Metz 1 - 2 Amiens Metz - Amiens takım karşılaştırması ve bahis analizi Metz - Amiens arasındaki maçlar
MS Reims 0 - 0 Monaco Reims - Monaco takım karşılaştırması ve bahis analizi Reims - Monaco arasındaki maçlar
MS Nimes 1 - 0 Toulouse Nimes - Toulouse takım karşılaştırması ve bahis analizi Nimes - Toulouse arasındaki maçlar
Hollanda - 1. Ligi Eredivisie
MS Sparta Rotterdam 4 - 0 RKC Waalwijk Sparta Rotterdam - RKC Waalwijk takım karşılaştırması ve bahis analizi Sparta Rotterdam - RKC Waalwijk arasındaki maçlar
MS Willem II 1 - 0 VVV Willem II - VVV takım karşılaştırması ve bahis analizi Willem II - VVV arasındaki maçlar
MS Groningen 2 - 0 PEC Zwolle Groningen - PEC Zwolle takım karşılaştırması ve bahis analizi Groningen - PEC Zwolle arasındaki maçlar
MS Vitesse 4 - 2 Fortuna Sittard Vitesse - Fortuna Sittard takım karşılaştırması ve bahis analizi Vitesse - Fortuna Sittard arasındaki maçlar
Portekiz - 1. Ligi Liga Bwin
MS Belenenses 0 - 2 Rio Ave Belenenses - Rio Ave takım karşılaştırması ve bahis analizi Belenenses - Rio Ave arasındaki maçlar
MS Moreirense 1 - 2 Benfica Moreirense - Benfica takım karşılaştırması ve bahis analizi Moreirense - Benfica arasındaki maçlar
Türkiye - Sportoto Süper Ligi
MS Kasımpaşa 3 - 0 Antalyaspor Kasımpaşa - Antalyaspor takım karşılaştırması ve bahis analizi Kasımpaşa - Antalyaspor arasındaki maçlar
MS Kayserispor 1 - 1 Denizlispor Kayserispor - Denizlispor takım karşılaştırması ve bahis analizi Kayserispor - Denizlispor arasındaki maçlar
MS Fenerbahçe 2 - 1 Ankaragücü Fenerbahçe - Ankaragücü takım karşılaştırması ve bahis analizi Fenerbahçe - Ankaragücü arasındaki maçlar
Belçika - 1. Ligi
MS Charleroi 0 - 3 Sint-Truiden Charleroi - Sint-Truiden takım karşılaştırması ve bahis analizi Charleroi - Sint-Truiden arasındaki maçlar
MS Antwerp 3 - 1 Cercle Brugge Antwerp - Cercle Brugge takım karşılaştırması ve bahis analizi Antwerp - Cercle Brugge arasındaki maçlar
MS Waasland-Beveren 1 - 1 Mouscron-Péruwelz Waasland-Beveren - Mouscron-Péruwelz takım karşılaştırması ve bahis analizi Waasland-Beveren - Mouscron-Péruwelz arasındaki maçlar
MS Genk 3 - 1 KV Oostende Genk - KV Oostende takım karşılaştırması ve bahis analizi Genk - KV Oostende arasındaki maçlar
Rusya - Premier Ligi
MS Terek Grozny 1 - 1 Krylya Sovetov Terek Grozny - Krylya Sovetov takım karşılaştırması ve bahis analizi Terek Grozny - Krylya Sovetov arasındaki maçlar
MS Zenit 5 - 0 Rubin Kazan' Zenit - Rubin Kazan' takım karşılaştırması ve bahis analizi Zenit - Rubin Kazan' arasındaki maçlar
MS Tambov 2 - 1 Rostov Tambov - Rostov takım karşılaştırması ve bahis analizi Tambov - Rostov arasındaki maçlar
Afrika - Uluslar Şampiyonası
Burundi 13:00 Uganda Burundi - Uganda takım karşılaştırması ve bahis analizi Burundi - Uganda arasındaki maçlar
Senegal 16:30 Gine Senegal - Gine takım karşılaştırması ve bahis analizi Senegal - Gine arasındaki maçlar
Moritanya 17:00 Mali Moritanya - Mali takım karşılaştırması ve bahis analizi Moritanya - Mali arasındaki maçlar
Tunus 18:15 Libya Tunus - Libya takım karşılaştırması ve bahis analizi Tunus - Libya arasındaki maçlar
Cezayir 19:45 Fas Cezayir - Fas takım karşılaştırması ve bahis analizi Cezayir - Fas arasındaki maçlar
Arnavutluk - Championship Ligi
MS Partizani Tirana 1 - 1 Bylis Ballsh Partizani Tirana - Bylis Ballsh takım karşılaştırması ve bahis analizi Partizani Tirana - Bylis Ballsh arasındaki maçlar
MS Skënderbeu Korçë 1 - 0 Teuta Durrës Skënderbeu Korçë - Teuta Durrës takım karşılaştırması ve bahis analizi Skënderbeu Korçë - Teuta Durrës arasındaki maçlar
MS Kukësi 2 - 1 Tirana Kukësi - Tirana takım karşılaştırması ve bahis analizi Kukësi - Tirana arasındaki maçlar
Arnavutluk - 1. Ligi
Dinamo Tirana 14:00 Shkumbini Peqin Dinamo Tirana - Shkumbini Peqin takım karşılaştırması ve bahis analizi Dinamo Tirana - Shkumbini Peqin arasındaki maçlar
Shënkolli 14:00 Turbina Cërrik Shënkolli - Turbina Cërrik takım karşılaştırması ve bahis analizi Shënkolli - Turbina Cërrik arasındaki maçlar
Korabi Peshkopi 14:00 Veleçiku Koplik Korabi Peshkopi - Veleçiku Koplik takım karşılaştırması ve bahis analizi Korabi Peshkopi - Veleçiku Koplik arasındaki maçlar
Kastrioti Krujë 14:00 Besëlidhja Lezhë Kastrioti Krujë - Besëlidhja Lezhë takım karşılaştırması ve bahis analizi Kastrioti Krujë - Besëlidhja Lezhë arasındaki maçlar
Pogradeci 14:00 Iliria Fushë-Krujë Pogradeci - Iliria Fushë-Krujë takım karşılaştırması ve bahis analizi Pogradeci - Iliria Fushë-Krujë arasındaki maçlar
Egnatia Rrogozhinë 14:00 Burreli Egnatia Rrogozhinë - Burreli takım karşılaştırması ve bahis analizi Egnatia Rrogozhinë - Burreli arasındaki maçlar
Erzeni Shijak 14:00 Tërbuni Pukë Erzeni Shijak - Tërbuni Pukë takım karşılaştırması ve bahis analizi Erzeni Shijak - Tërbuni Pukë arasındaki maçlar
Apolonia Fier 14:00 Lushnja Apolonia Fier - Lushnja takım karşılaştırması ve bahis analizi Apolonia Fier - Lushnja arasındaki maçlar
Besa Kavajë 14:00 Elbasani Besa Kavajë - Elbasani takım karşılaştırması ve bahis analizi Besa Kavajë - Elbasani arasındaki maçlar
Devolli 14:00 Oriku Devolli - Oriku takım karşılaştırması ve bahis analizi Devolli - Oriku arasındaki maçlar
Cezayir - 2. Ligi
Amal Bou Saâda 15:00 Saïda Amal Bou Saâda - Saïda takım karşılaştırması ve bahis analizi Amal Bou Saâda - Saïda arasındaki maçlar
Arzew 15:00 USM El Harrach Arzew - USM El Harrach takım karşılaştırması ve bahis analizi Arzew - USM El Harrach arasındaki maçlar
Olympique Médéa 15:00 Tadjenant Olympique Médéa - Tadjenant takım karşılaştırması ve bahis analizi Olympique Médéa - Tadjenant arasındaki maçlar
RC Arbaâ 15:00 Khroub RC Arbaâ - Khroub takım karşılaştırması ve bahis analizi RC Arbaâ - Khroub arasındaki maçlar
RC Relizane 15:00 MO Béjaïa RC Relizane - MO Béjaïa takım karşılaştırması ve bahis analizi RC Relizane - MO Béjaïa arasındaki maçlar
JSM Béjaïa 16:00 Skikda JSM Béjaïa - Skikda takım karşılaştırması ve bahis analizi JSM Béjaïa - Skikda arasındaki maçlar
MC El Eulma 16:00 Annaba MC El Eulma - Annaba takım karşılaştırması ve bahis analizi MC El Eulma - Annaba arasındaki maçlar
Tlemcen 18:00 ASM Oran Tlemcen - ASM Oran takım karşılaştırması ve bahis analizi Tlemcen - ASM Oran arasındaki maçlar
Andorra - 2. Ligi
Penya Encarnada 18:30 Lusitanos Penya Encarnada - Lusitanos takım karşılaştırması ve bahis analizi Penya Encarnada - Lusitanos arasındaki maçlar
Angola - Campionato Nacional
Sagrada Esperança 14:00 Recreativo do Libolo Sagrada Esperança - Recreativo do Libolo takım karşılaştırması ve bahis analizi Sagrada Esperança - Recreativo do Libolo arasındaki maçlar
1º de Maio 14:00 Wiliete 1º de Maio - Wiliete takım karşılaştırması ve bahis analizi 1º de Maio - Wiliete arasındaki maçlar
Progresso 14:00 Sporting de Cabinda Progresso - Sporting de Cabinda takım karşılaştırması ve bahis analizi Progresso - Sporting de Cabinda arasındaki maçlar
Arjantin - 1. Ligi
MS Argentinos Juniors 3 - 1 Central Córdoba SdE Argentinos Juniors - Central Córdoba SdE takım karşılaştırması ve bahis analizi Argentinos Juniors - Central Córdoba SdE arasındaki maçlar
MS Estudiantes 1 - 0 Patronato Estudiantes - Patronato takım karşılaştırması ve bahis analizi Estudiantes - Patronato arasındaki maçlar
MS Defensa y Justicia 0 - 1 Huracan Defensa y Justicia - Huracan takım karşılaştırması ve bahis analizi Defensa y Justicia - Huracan arasındaki maçlar
117’ San Lorenzo 0 - 1 Boca Juniors San Lorenzo - Boca Juniors takım karşılaştırması ve bahis analizi San Lorenzo - Boca Juniors arasındaki maçlar
Atlético Tucumán 23:00 Independiente Atlético Tucumán - Independiente takım karşılaştırması ve bahis analizi Atlético Tucumán - Independiente arasındaki maçlar
Arjantin - Nacional B Ligi
MS Ferro Carril Oeste 2 - 1 Nueva Chicago Ferro Carril Oeste - Nueva Chicago takım karşılaştırması ve bahis analizi Ferro Carril Oeste - Nueva Chicago arasındaki maçlar
MS Temperley 1 - 2 Estudiantes Caseros Temperley - Estudiantes Caseros takım karşılaştırması ve bahis analizi Temperley - Estudiantes Caseros arasındaki maçlar
MS Almagro 0 - 0 Chacarita Juniors Almagro - Chacarita Juniors takım karşılaştırması ve bahis analizi Almagro - Chacarita Juniors arasındaki maçlar
MS All Boys 2 - 1 Atlético Rafaela All Boys - Atlético Rafaela takım karşılaştırması ve bahis analizi All Boys - Atlético Rafaela arasındaki maçlar
MS Atlanta 2 - 1 Guillermo Brown Atlanta - Guillermo Brown takım karşılaştırması ve bahis analizi Atlanta - Guillermo Brown arasındaki maçlar
MS Villa Dálmine 3 - 0 Deportivo Riestra Villa Dálmine - Deportivo Riestra takım karşılaştırması ve bahis analizi Villa Dálmine - Deportivo Riestra arasındaki maçlar
Arjantin - Primera B Ligi
MS San Telmo 2 - 1 Sacachispas San Telmo - Sacachispas takım karşılaştırması ve bahis analizi San Telmo - Sacachispas arasındaki maçlar
MS Flandria 0 - 1 Almirante Brown Flandria - Almirante Brown takım karşılaştırması ve bahis analizi Flandria - Almirante Brown arasındaki maçlar
42’ Los Andes 0 - 0 Fénix Los Andes - Fénix takım karşılaştırması ve bahis analizi Los Andes - Fénix arasındaki maçlar
Arjantin - Primera C Ligi
MS Midland 0 - 0 Deportivo Merlo Midland - Deportivo Merlo takım karşılaştırması ve bahis analizi Midland - Deportivo Merlo arasındaki maçlar
MS Cañuelas 1 - 1 Deportivo Español Cañuelas - Deportivo Español takım karşılaştırması ve bahis analizi Cañuelas - Deportivo Español arasındaki maçlar
Arjantin - Primera D Ligi
Liniers 14:00 Lugano Liniers - Lugano takım karşılaştırması ve bahis analizi Liniers - Lugano arasındaki maçlar
Juventud Unida 14:00 Deportivo Paraguayo Juventud Unida - Deportivo Paraguayo takım karşılaştırması ve bahis analizi Juventud Unida - Deportivo Paraguayo arasındaki maçlar
Ermenistan - 1. Ligi
MS Shirak 1 - 0 Avan Academy Shirak - Avan Academy takım karşılaştırması ve bahis analizi Shirak - Avan Academy arasındaki maçlar
MS Yerevan 0 - 1 Banants Yerevan - Banants takım karşılaştırması ve bahis analizi Yerevan - Banants arasındaki maçlar
MS Alashkert 2 - 0 Gandzasar Alashkert - Gandzasar takım karşılaştırması ve bahis analizi Alashkert - Gandzasar arasındaki maçlar
Avustralya - National Premier League
MS Maitland 3 - 2 Devonport City Maitland - Devonport City takım karşılaştırması ve bahis analizi Maitland - Devonport City arasındaki maçlar
MS South Coast Wolves 5 - 1 Canberra Olympic South Coast Wolves - Canberra Olympic takım karşılaştırması ve bahis analizi South Coast Wolves - Canberra Olympic arasındaki maçlar
Avustralya - Brisbane
Toowong 06:00 Albany Creek Excelsior Toowong - Albany Creek Excelsior takım karşılaştırması ve bahis analizi Toowong - Albany Creek Excelsior arasındaki maçlar
Avustralya - Northern
Mindil Aces 10:30 Darwin Olympic Mindil Aces - Darwin Olympic takım karşılaştırması ve bahis analizi Mindil Aces - Darwin Olympic arasındaki maçlar
Avusturya - T-Mobile Bundesliga Ligi
MS Mattersburg 3 - 3 Sturm Graz Mattersburg - Sturm Graz takım karşılaştırması ve bahis analizi Mattersburg - Sturm Graz arasındaki maçlar
MS Wattens 0 - 2 Rapid Wien Wattens - Rapid Wien takım karşılaştırması ve bahis analizi Wattens - Rapid Wien arasındaki maçlar
MS Admira 1 - 1 St. Polten Admira - St. Polten takım karşılaştırması ve bahis analizi Admira - St. Polten arasındaki maçlar
Avusturya - Red Zac 1. Ligi
MS Liefering 2 - 2 Wacker Innsbruck Liefering - Wacker Innsbruck takım karşılaştırması ve bahis analizi Liefering - Wacker Innsbruck arasındaki maçlar
MS FAC Team für Wien 0 - 3 Dornbirn FAC Team für Wien - Dornbirn takım karşılaştırması ve bahis analizi FAC Team für Wien - Dornbirn arasındaki maçlar
Avusturya - Regionalliga
Salzburg II 13:00 Salzburger AK Salzburg II - Salzburger AK takım karşılaştırması ve bahis analizi Salzburg II - Salzburger AK arasındaki maçlar
Kuchl 13:00 Seekirchen Kuchl - Seekirchen takım karşılaştırması ve bahis analizi Kuchl - Seekirchen arasındaki maçlar
Wiener Viktoria 14:00 Wiener Neustadt Wiener Viktoria - Wiener Neustadt takım karşılaştırması ve bahis analizi Wiener Viktoria - Wiener Neustadt arasındaki maçlar
Neuhofen / Ried II 14:00 Kalsdorf Neuhofen / Ried II - Kalsdorf takım karşılaştırması ve bahis analizi Neuhofen / Ried II - Kalsdorf arasındaki maçlar
WAC / St. Andrä II 14:00 Wolfsberg WAC / St. Andrä II - Wolfsberg takım karşılaştırması ve bahis analizi WAC / St. Andrä II - Wolfsberg arasındaki maçlar
Hohenems 14:00 Dornbirner SV Hohenems - Dornbirner SV takım karşılaştırması ve bahis analizi Hohenems - Dornbirner SV arasındaki maçlar
Bregenz 14:00 Wolfurt Bregenz - Wolfurt takım karşılaştırması ve bahis analizi Bregenz - Wolfurt arasındaki maçlar
Kitzbühel 14:30 Telfs Kitzbühel - Telfs takım karşılaştırması ve bahis analizi Kitzbühel - Telfs arasındaki maçlar
Lauterach 15:00 Langenegg Lauterach - Langenegg takım karşılaştırması ve bahis analizi Lauterach - Langenegg arasındaki maçlar
Leobendorf 16:00 Stripfing Leobendorf - Stripfing takım karşılaştırması ve bahis analizi Leobendorf - Stripfing arasındaki maçlar
Gurten 16:00 Allerheiligen Gurten - Allerheiligen takım karşılaştırması ve bahis analizi Gurten - Allerheiligen arasındaki maçlar
Avusturya - Landesliga
Sportunion Mauer 12:00 Austria XIII Sportunion Mauer - Austria XIII takım karşılaştırması ve bahis analizi Sportunion Mauer - Austria XIII arasındaki maçlar
ASV 13 13:00 Wienerberg ASV 13 - Wienerberg takım karşılaştırması ve bahis analizi ASV 13 - Wienerberg arasındaki maçlar
Straßwalchen 13:00 Bramberg Straßwalchen - Bramberg takım karşılaştırması ve bahis analizi Straßwalchen - Bramberg arasındaki maçlar
Stadlau 13:00 Slovan HAC Stadlau - Slovan HAC takım karşılaştırması ve bahis analizi Stadlau - Slovan HAC arasındaki maçlar
Kirchbichl 13:00 Wattens II Kirchbichl - Wattens II takım karşılaştırması ve bahis analizi Kirchbichl - Wattens II arasındaki maçlar
Alberschwende 13:30 Egg Alberschwende - Egg takım karşılaştırması ve bahis analizi Alberschwende - Egg arasındaki maçlar
Maria Saal 13:30 ASKÖ Gmünd Maria Saal - ASKÖ Gmünd takım karşılaştırması ve bahis analizi Maria Saal - ASKÖ Gmünd arasındaki maçlar
Spratzern 14:00 Ortmann Spratzern - Ortmann takım karşılaştırması ve bahis analizi Spratzern - Ortmann arasındaki maçlar
Fussach 14:00 Blau-Weiß Feldkirch Fussach - Blau-Weiß Feldkirch takım karşılaştırması ve bahis analizi Fussach - Blau-Weiß Feldkirch arasındaki maçlar
St. Martin 14:00 Bad Schallerbach St. Martin - Bad Schallerbach takım karşılaştırması ve bahis analizi St. Martin - Bad Schallerbach arasındaki maçlar
Admira Dornbirn 14:00 Göfis Admira Dornbirn - Göfis takım karşılaştırması ve bahis analizi Admira Dornbirn - Göfis arasındaki maçlar
Lochau 14:00 Höchst Lochau - Höchst takım karşılaştırması ve bahis analizi Lochau - Höchst arasındaki maçlar
Völs 14:00 Mötz / Silz Völs - Mötz / Silz takım karşılaştırması ve bahis analizi Völs - Mötz / Silz arasındaki maçlar
FC Lustenau 14:00 Bizau FC Lustenau - Bizau takım karşılaştırması ve bahis analizi FC Lustenau - Bizau arasındaki maçlar
Gaflenz 14:00 St. Pölten II Gaflenz - St. Pölten II takım karşılaştırması ve bahis analizi Gaflenz - St. Pölten II arasındaki maçlar
Zebau Bad Ischl 14:00 Friedburg Zebau Bad Ischl - Friedburg takım karşılaştırması ve bahis analizi Zebau Bad Ischl - Friedburg arasındaki maçlar
Frauental 14:00 Bruck Frauental - Bruck takım karşılaştırması ve bahis analizi Frauental - Bruck arasındaki maçlar
Favoritner AC 14:00 Elektra Favoritner AC - Elektra takım karşılaştırması ve bahis analizi Favoritner AC - Elektra arasındaki maçlar
Volders 14:00 Zams Volders - Zams takım karşılaştırması ve bahis analizi Volders - Zams arasındaki maçlar
Rottenmann 14:15 Ilz Rottenmann - Ilz takım karşılaştırması ve bahis analizi Rottenmann - Ilz arasındaki maçlar
Ludesch 15:00 Nenzing Ludesch - Nenzing takım karşılaştırması ve bahis analizi Ludesch - Nenzing arasındaki maçlar
Bürmoos 15:00 Zell am See Bürmoos - Zell am See takım karşılaştırması ve bahis analizi Bürmoos - Zell am See arasındaki maçlar
Bezau 15:00 Hard Bezau - Hard takım karşılaştırması ve bahis analizi Bezau - Hard arasındaki maçlar
Kornspitz Pregarten 15:00 Pöttinger Grieskirchen Kornspitz Pregarten - Pöttinger Grieskirchen takım karşılaştırması ve bahis analizi Kornspitz Pregarten - Pöttinger Grieskirchen arasındaki maçlar
SV Wallern 15:00 Grün Weiß Micheldorf SV Wallern - Grün Weiß Micheldorf takım karşılaştırması ve bahis analizi SV Wallern - Grün Weiß Micheldorf arasındaki maçlar
Puch 15:00 Golling Puch - Golling takım karşılaştırması ve bahis analizi Puch - Golling arasındaki maçlar
Fügen 15:00 Söll Fügen - Söll takım karşılaştırması ve bahis analizi Fügen - Söll arasındaki maçlar
St. Margarethen / Bur 15:00 Markt Allhau St. Margarethen / Bur - Markt Allhau takım karşılaştırması ve bahis analizi St. Margarethen / Bur - Markt Allhau arasındaki maçlar
Union Innsbruck 15:00 Ebbs Union Innsbruck - Ebbs takım karşılaştırması ve bahis analizi Union Innsbruck - Ebbs arasındaki maçlar
Kematen 15:00 SV Innsbruck Kematen - SV Innsbruck takım karşılaştırması ve bahis analizi Kematen - SV Innsbruck arasındaki maçlar
Güssing 15:30 FC Deutschkreutz Güssing - FC Deutschkreutz takım karşılaştırması ve bahis analizi Güssing - FC Deutschkreutz arasındaki maçlar
Kohfidisch 16:00 Pinkafeld Kohfidisch - Pinkafeld takım karşılaştırması ve bahis analizi Kohfidisch - Pinkafeld arasındaki maçlar
Ritzing 16:00 Siegendordf Ritzing - Siegendordf takım karşılaştırması ve bahis analizi Ritzing - Siegendordf arasındaki maçlar
Lendorf 16:00 Bleiburg Lendorf - Bleiburg takım karşılaştırması ve bahis analizi Lendorf - Bleiburg arasındaki maçlar
Völkermarkt 17:00 Dellach im Gailtal Völkermarkt - Dellach im Gailtal takım karşılaştırması ve bahis analizi Völkermarkt - Dellach im Gailtal arasındaki maçlar
Azerbaycan - 1. Ligi
MS Sumqayıt 1 - 0 Sabah Sumqayıt - Sabah takım karşılaştırması ve bahis analizi Sumqayıt - Sabah arasındaki maçlar
MS Səbail 1 - 1 Qabala Səbail - Qabala takım karşılaştırması ve bahis analizi Səbail - Qabala arasındaki maçlar
Bahreyn - 1. Ligi
MS Al Najma 4 - 1 Al Hala Al Najma - Al Hala takım karşılaştırması ve bahis analizi Al Najma - Al Hala arasındaki maçlar
Muharraq 16:30 Al Riffa Muharraq - Al Riffa takım karşılaştırması ve bahis analizi Muharraq - Al Riffa arasındaki maçlar
Busaiteen 16:30 Manama Busaiteen - Manama takım karşılaştırması ve bahis analizi Busaiteen - Manama arasındaki maçlar
Barbados - Super Cup
Central League Spartans 21:00 Silver Sands Central League Spartans - Silver Sands takım karşılaştırması ve bahis analizi Central League Spartans - Silver Sands arasındaki maçlar
Barbados Soccer Academy 23:00 Blackspurs Barbados Soccer Academy - Blackspurs takım karşılaştırması ve bahis analizi Barbados Soccer Academy - Blackspurs arasındaki maçlar
Beyaz Rusya - Premier Ligi
MS Slutsk 1 - 2 Torpedo Zhodino Slutsk - Torpedo Zhodino takım karşılaştırması ve bahis analizi Slutsk - Torpedo Zhodino arasındaki maçlar
MS Neman Grodno 1 - 0 Dnyapro Neman Grodno - Dnyapro takım karşılaştırması ve bahis analizi Neman Grodno - Dnyapro arasındaki maçlar
MS Shakhtyor 4 - 0 Vitebsk Shakhtyor - Vitebsk takım karşılaştırması ve bahis analizi Shakhtyor - Vitebsk arasındaki maçlar
Beyaz Rusya - 1. Ligi
MS Smolevichy-STI 1 - 0 Volna Smolevichy-STI - Volna takım karşılaştırması ve bahis analizi Smolevichy-STI - Volna arasındaki maçlar
MS Baranovichi 0 - 2 Orsha Baranovichi - Orsha takım karşılaştırması ve bahis analizi Baranovichi - Orsha arasındaki maçlar
MS Slonim 1 - 0 Sputnik Slonim - Sputnik takım karşılaştırması ve bahis analizi Slonim - Sputnik arasındaki maçlar
MS Granit 3 - 4 Naftan Granit - Naftan takım karşılaştırması ve bahis analizi Granit - Naftan arasındaki maçlar
MS Gomelzheldortrans 1 - 0 Lida Gomelzheldortrans - Lida takım karşılaştırması ve bahis analizi Gomelzheldortrans - Lida arasındaki maçlar
MS Smorgon 0 - 3 Ruh Brest Smorgon - Ruh Brest takım karşılaştırması ve bahis analizi Smorgon - Ruh Brest arasındaki maçlar
MS Khimik Svetlogorsk 1 - 2 Belshina Khimik Svetlogorsk - Belshina takım karşılaştırması ve bahis analizi Khimik Svetlogorsk - Belshina arasındaki maçlar
Beyaz Rusya - 2. Division
Zhitkovichi‎ İpt Osipovichy Zhitkovichi‎ - Osipovichy takım karşılaştırması ve bahis analizi Zhitkovichi‎ - Osipovichy arasındaki maçlar
Čist́ 09:00 Neman-Agro Čist́ - Neman-Agro takım karşılaştırması ve bahis analizi Čist́ - Neman-Agro arasındaki maçlar
DYuSSh-3 Pinsk 11:00 Molodechno-2013 DYuSSh-3 Pinsk - Molodechno-2013 takım karşılaştırması ve bahis analizi DYuSSh-3 Pinsk - Molodechno-2013 arasındaki maçlar
Gorki 12:00 Energosbyt-BSATU Gorki - Energosbyt-BSATU takım karşılaştırması ve bahis analizi Gorki - Energosbyt-BSATU arasındaki maçlar
Arsenal 12:00 Kletsk Arsenal - Kletsk takım karşılaştırması ve bahis analizi Arsenal - Kletsk arasındaki maçlar
Oshmyany 13:00 Victoria Maryina Gorka Oshmyany - Victoria Maryina Gorka takım karşılaştırması ve bahis analizi Oshmyany - Victoria Maryina Gorka arasındaki maçlar
Uzda 14:00 Ivatsevichi Uzda - Ivatsevichi takım karşılaştırması ve bahis analizi Uzda - Ivatsevichi arasındaki maçlar
Belshina II 16:00 SMI Autotrans Belshina II - SMI Autotrans takım karşılaştırması ve bahis analizi Belshina II - SMI Autotrans arasındaki maçlar
Beyaz Rusya - Reserve League
Tarpeda Minsk Res. İpt BATE Res. Tarpeda Minsk Res. - BATE Res. takım karşılaştırması ve bahis analizi Tarpeda Minsk Res. - BATE Res. arasındaki maçlar
Energetyk-BDU Res. 11:00 Isloch Res. Energetyk-BDU Res. - Isloch Res. takım karşılaştırması ve bahis analizi Energetyk-BDU Res. - Isloch Res. arasındaki maçlar
Gomel Res. 13:00 Dinamo Minsk Res. Gomel Res. - Dinamo Minsk Res. takım karşılaştırması ve bahis analizi Gomel Res. - Dinamo Minsk Res. arasındaki maçlar
Belçika - 2. Ligi
MS Excelsior Virton 3 - 0 Beerschot-Wilrijk Excelsior Virton - Beerschot-Wilrijk takım karşılaştırması ve bahis analizi Excelsior Virton - Beerschot-Wilrijk arasındaki maçlar
MS Westerlo 1 - 2 Union Saint-Gilloise Westerlo - Union Saint-Gilloise takım karşılaştırması ve bahis analizi Westerlo - Union Saint-Gilloise arasındaki maçlar
Belçika - First Amateur Division
Dessel Sport 17:30 Lierse Kempenzonen Dessel Sport - Lierse Kempenzonen takım karşılaştırması ve bahis analizi Dessel Sport - Lierse Kempenzonen arasındaki maçlar
Tubize 18:00 Daring Molenbeek Tubize - Daring Molenbeek takım karşılaştırması ve bahis analizi Tubize - Daring Molenbeek arasındaki maçlar
Deinze 18:00 Sérésien Deinze - Sérésien takım karşılaştırması ve bahis analizi Deinze - Sérésien arasındaki maçlar
Dender EH 18:00 La Louvière Centre Dender EH - La Louvière Centre takım karşılaştırması ve bahis analizi Dender EH - La Louvière Centre arasındaki maçlar
Heist 18:00 Thes Sport Heist - Thes Sport takım karşılaştırması ve bahis analizi Heist - Thes Sport arasındaki maçlar
Belçika - 3. Ligi
Gullegem 17:30 Toekomst Menen Gullegem - Toekomst Menen takım karşılaştırması ve bahis analizi Gullegem - Toekomst Menen arasındaki maçlar
Hades 17:30 Bocholt Hades - Bocholt takım karşılaştırması ve bahis analizi Hades - Bocholt arasındaki maçlar
Ronse 18:00 Sint-Niklaas Ronse - Sint-Niklaas takım karşılaştırması ve bahis analizi Ronse - Sint-Niklaas arasındaki maçlar
La Louvière 18:00 Givry La Louvière - Givry takım karşılaştırması ve bahis analizi La Louvière - Givry arasındaki maçlar
Mandel United 18:00 Dikkelvenne Mandel United - Dikkelvenne takım karşılaştırması ve bahis analizi Mandel United - Dikkelvenne arasındaki maçlar
RES Durbuy 18:00 Rebecq RES Durbuy - Rebecq takım karşılaştırması ve bahis analizi RES Durbuy - Rebecq arasındaki maçlar
Geel 18:00 Sporting Hasselt Geel - Sporting Hasselt takım karşılaştırması ve bahis analizi Geel - Sporting Hasselt arasındaki maçlar
Temse 18:00 Oudenaarde Temse - Oudenaarde takım karşılaştırması ve bahis analizi Temse - Oudenaarde arasındaki maçlar
Meux 18:00 Boussu Dour Borinage Meux - Boussu Dour Borinage takım karşılaştırması ve bahis analizi Meux - Boussu Dour Borinage arasındaki maçlar
Couvin-Mariembourg 18:00 Stockay-Warfusée Couvin-Mariembourg - Stockay-Warfusée takım karşılaştırması ve bahis analizi Couvin-Mariembourg - Stockay-Warfusée arasındaki maçlar
Hoogstraten 18:00 Cappellen Hoogstraten - Cappellen takım karşılaştırması ve bahis analizi Hoogstraten - Cappellen arasındaki maçlar
Gent-Zeehaven 18:00 Voorwaarts Zwevezele Gent-Zeehaven - Voorwaarts Zwevezele takım karşılaştırması ve bahis analizi Gent-Zeehaven - Voorwaarts Zwevezele arasındaki maçlar
Union Namur 18:00 Onhaye Union Namur - Onhaye takım karşılaştırması ve bahis analizi Union Namur - Onhaye arasındaki maçlar
Belçika - Promotion
Turnhout 17:30 Helson Helchteren Turnhout - Helson Helchteren takım karşılaştırması ve bahis analizi Turnhout - Helson Helchteren arasındaki maçlar
Torhout 17:30 Zelzate Torhout - Zelzate takım karşılaştırması ve bahis analizi Torhout - Zelzate arasındaki maçlar
Racing Jet Wavre 17:30 Entité Manageoise Racing Jet Wavre - Entité Manageoise takım karşılaştırması ve bahis analizi Racing Jet Wavre - Entité Manageoise arasındaki maçlar
Sint-Lenaarts 17:30 Witgoor Sport Sint-Lenaarts - Witgoor Sport takım karşılaştırması ve bahis analizi Sint-Lenaarts - Witgoor Sport arasındaki maçlar
Jette 17:30 Ganshoren Jette - Ganshoren takım karşılaştırması ve bahis analizi Jette - Ganshoren arasındaki maçlar
PAC Buzet 17:30 Gosselies Sports PAC Buzet - Gosselies Sports takım karşılaştırması ve bahis analizi PAC Buzet - Gosselies Sports arasındaki maçlar
Heur Tongeren 18:00 Wellen Heur Tongeren - Wellen takım karşılaştırması ve bahis analizi Heur Tongeren - Wellen arasındaki maçlar
Beringen 18:00 KSC City Pirates Beringen - KSC City Pirates takım karşılaştırması ve bahis analizi Beringen - KSC City Pirates arasındaki maçlar
Genly-Quévy 18:00 Walhain Genly-Quévy - Walhain takım karşılaştırması ve bahis analizi Genly-Quévy - Walhain arasındaki maçlar
RC Lebbeke 18:00 Wingene RC Lebbeke - Wingene takım karşılaştırması ve bahis analizi RC Lebbeke - Wingene arasındaki maçlar
Svelta Melsele 18:00 Avanti Svelta Melsele - Avanti takım karşılaştırması ve bahis analizi Svelta Melsele - Avanti arasındaki maçlar
Rochefort 18:00 Meix-Devant-Virton Rochefort - Meix-Devant-Virton takım karşılaştırması ve bahis analizi Rochefort - Meix-Devant-Virton arasındaki maçlar
Aische 18:00 Sprimont-Comblain Aische - Sprimont-Comblain takım karşılaştırması ve bahis analizi Aische - Sprimont-Comblain arasındaki maçlar
Ciney 18:00 Herstal Ciney - Herstal takım karşılaştırması ve bahis analizi Ciney - Herstal arasındaki maçlar
Lyra-Lierse Berlaar 18:00 Zwarte Leeuw Lyra-Lierse Berlaar - Zwarte Leeuw takım karşılaştırması ve bahis analizi Lyra-Lierse Berlaar - Zwarte Leeuw arasındaki maçlar
Belçika - Provincial
Eendracht Wervik 16:00 Poperinge Eendracht Wervik - Poperinge takım karşılaştırması ve bahis analizi Eendracht Wervik - Poperinge arasındaki maçlar
Eendracht Zoersel 17:30 Wezel Eendracht Zoersel - Wezel takım karşılaştırması ve bahis analizi Eendracht Zoersel - Wezel arasındaki maçlar
Bregel Sport 17:30 Herkol Bregel Sport - Herkol takım karşılaştırması ve bahis analizi Bregel Sport - Herkol arasındaki maçlar
Achel 17:30 Park Houthalen Achel - Park Houthalen takım karşılaştırması ve bahis analizi Achel - Park Houthalen arasındaki maçlar
Latem 17:30 Excelsior Mariakerke Latem - Excelsior Mariakerke takım karşılaştırması ve bahis analizi Latem - Excelsior Mariakerke arasındaki maçlar
De Kempen 17:30 Berg en Dal De Kempen - Berg en Dal takım karşılaştırması ve bahis analizi De Kempen - Berg en Dal arasındaki maçlar
Biesme 17:30 Profondeville Biesme - Profondeville takım karşılaştırması ve bahis analizi Biesme - Profondeville arasındaki maçlar
Diest 17:30 KV Tervuren-Duisburg Diest - KV Tervuren-Duisburg takım karşılaştırması ve bahis analizi Diest - KV Tervuren-Duisburg arasındaki maçlar
Sint-Dymphna 18:00 Oppuurs Sint-Dymphna - Oppuurs takım karşılaştırması ve bahis analizi Sint-Dymphna - Oppuurs arasındaki maçlar
Dendermonde 18:00 SK Denderhoutem Dendermonde - SK Denderhoutem takım karşılaştırması ve bahis analizi Dendermonde - SK Denderhoutem arasındaki maçlar
K. Kontich 18:00 Nijlen K. Kontich - Nijlen takım karşılaştırması ve bahis analizi K. Kontich - Nijlen arasındaki maçlar
La Calamine 18:00 Espoir Minerois La Calamine - Espoir Minerois takım karşılaştırması ve bahis analizi La Calamine - Espoir Minerois arasındaki maçlar
Chevetogne 18:00 Wépion Chevetogne - Wépion takım karşılaştırması ve bahis analizi Chevetogne - Wépion arasındaki maçlar
Wanze / Bas-Oha 18:00 Amblève Wanze / Bas-Oha - Amblève takım karşılaştırması ve bahis analizi Wanze / Bas-Oha - Amblève arasındaki maçlar
Weywertz 18:00 Aubel Weywertz - Aubel takım karşılaştırması ve bahis analizi Weywertz - Aubel arasındaki maçlar
Stade Bierbeek 18:00 Sporting Kampenhout Stade Bierbeek - Sporting Kampenhout takım karşılaştırması ve bahis analizi Stade Bierbeek - Sporting Kampenhout arasındaki maçlar
Marloie Sport 18:00 Saint-Hubert Marloie Sport - Saint-Hubert takım karşılaştırması ve bahis analizi Marloie Sport - Saint-Hubert arasındaki maçlar
Schoonbeek-Beverst 18:00 Herk Schoonbeek-Beverst - Herk takım karşılaştırması ve bahis analizi Schoonbeek-Beverst - Herk arasındaki maçlar
Groen Star Beek 18:00 Meeuwen Groen Star Beek - Meeuwen takım karşılaştırması ve bahis analizi Groen Star Beek - Meeuwen arasındaki maçlar
La Roche 18:00 Vaux-Noville La Roche - Vaux-Noville takım karşılaştırması ve bahis analizi La Roche - Vaux-Noville arasındaki maçlar
De Neffe 18:00 Andennais De Neffe - Andennais takım karşılaştırması ve bahis analizi De Neffe - Andennais arasındaki maçlar
Chaumont 18:30 Ethe Belmont Chaumont - Ethe Belmont takım karşılaştırması ve bahis analizi Chaumont - Ethe Belmont arasındaki maçlar
Belize - Premier Ligi
Wagiya 01:30 Freedom Fighters Wagiya - Freedom Fighters takım karşılaştırması ve bahis analizi Wagiya - Freedom Fighters arasındaki maçlar
Altitude 01:30 Placencia Assassins Altitude - Placencia Assassins takım karşılaştırması ve bahis analizi Altitude - Placencia Assassins arasındaki maçlar
Belmopan Bandits 02:00 San Pedro Pirates Belmopan Bandits - San Pedro Pirates takım karşılaştırması ve bahis analizi Belmopan Bandits - San Pedro Pirates arasındaki maçlar
Bhutan - National League
Paro 10:00 Phuentsholing Paro - Phuentsholing takım karşılaştırması ve bahis analizi Paro - Phuentsholing arasındaki maçlar
Druk United 12:00 Druk Stars Druk United - Druk Stars takım karşılaştırması ve bahis analizi Druk United - Druk Stars arasındaki maçlar
Bolivya - 1. Ligi
MS Always Ready 2 - 2 The Strongest Always Ready - The Strongest takım karşılaştırması ve bahis analizi Always Ready - The Strongest arasındaki maçlar
Blooming 23:30 San José Blooming - San José takım karşılaştırması ve bahis analizi Blooming - San José arasındaki maçlar
Bolivya - Nacional B
Municipal Vinto 19:30 Virgen de Chijipata Municipal Vinto - Virgen de Chijipata takım karşılaştırması ve bahis analizi Municipal Vinto - Virgen de Chijipata arasındaki maçlar
Bosna Hersek - Premier Ligi
MS Mladost Doboj Kakanj 2 - 0 Sloboda Tuzla Mladost Doboj Kakanj - Sloboda Tuzla takım karşılaştırması ve bahis analizi Mladost Doboj Kakanj - Sloboda Tuzla arasındaki maçlar
MS Sloga 2 - 1 Sarajevo Sloga - Sarajevo takım karşılaştırması ve bahis analizi Sloga - Sarajevo arasındaki maçlar
MS Borac Banja Luka 1 - 1 Široki Brijeg Borac Banja Luka - Široki Brijeg takım karşılaştırması ve bahis analizi Borac Banja Luka - Široki Brijeg arasındaki maçlar
MS Željezničar 1 - 0 Radnik Bijeljina Željezničar - Radnik Bijeljina takım karşılaştırması ve bahis analizi Željezničar - Radnik Bijeljina arasındaki maçlar
Bosna Hersek - 1. Ligi
Sloga Gornje Crnjelovo İpt Rudar Prijedor Sloga Gornje Crnjelovo - Rudar Prijedor takım karşılaştırması ve bahis analizi Sloga Gornje Crnjelovo - Rudar Prijedor arasındaki maçlar
MS Metalleghe-BSI Jajce 0 - 0 Bratstvo Gračanica Metalleghe-BSI Jajce - Bratstvo Gračanica takım karşılaştırması ve bahis analizi Metalleghe-BSI Jajce - Bratstvo Gračanica arasındaki maçlar
MS Čapljina 4 - 0 Radnik Hadžići Čapljina - Radnik Hadžići takım karşılaştırması ve bahis analizi Čapljina - Radnik Hadžići arasındaki maçlar
MS Budućnost Banovići 2 - 2 TOSK Tesanj Budućnost Banovići - TOSK Tesanj takım karşılaştırması ve bahis analizi Budućnost Banovići - TOSK Tesanj arasındaki maçlar
MS Goražde 5 - 1 Orašje Goražde - Orašje takım karşılaştırması ve bahis analizi Goražde - Orašje arasındaki maçlar
MS Zvijezda 0 - 2 Olimpic Sarajevo Zvijezda - Olimpic Sarajevo takım karşılaştırması ve bahis analizi Zvijezda - Olimpic Sarajevo arasındaki maçlar
MS Igman Konjic 2 - 1 Slaven Živinice Igman Konjic - Slaven Živinice takım karşılaştırması ve bahis analizi Igman Konjic - Slaven Živinice arasındaki maçlar
MS Jedinstvo Bihać 1 - 2 GOŠK Gabela Jedinstvo Bihać - GOŠK Gabela takım karşılaştırması ve bahis analizi Jedinstvo Bihać - GOŠK Gabela arasındaki maçlar
MS Travnik 0 - 0 Rudar Kakanj Travnik - Rudar Kakanj takım karşılaştırması ve bahis analizi Travnik - Rudar Kakanj arasındaki maçlar
MS FK Jedinstvo Brcko 4 - 2 Slavija FK Jedinstvo Brcko - Slavija takım karşılaştırması ve bahis analizi FK Jedinstvo Brcko - Slavija arasındaki maçlar
MS Tekstilac Derventa 2 - 1 Podrinje Janja Tekstilac Derventa - Podrinje Janja takım karşılaştırması ve bahis analizi Tekstilac Derventa - Podrinje Janja arasındaki maçlar
MS Željezničar Banja Luka 0 - 1 Modriča Željezničar Banja Luka - Modriča takım karşılaştırması ve bahis analizi Željezničar Banja Luka - Modriča arasındaki maçlar
Botswana - Premier League
MS Notwane 0 - 1 Galaxy FC Notwane - Galaxy FC takım karşılaştırması ve bahis analizi Notwane - Galaxy FC arasındaki maçlar
MS Gaborone United 2 - 1 TAFIC Gaborone United - TAFIC takım karşılaştırması ve bahis analizi Gaborone United - TAFIC arasındaki maçlar
MS Miscellaneous 1 - 2 Molepolole City Stars Miscellaneous - Molepolole City Stars takım karşılaştırması ve bahis analizi Miscellaneous - Molepolole City Stars arasındaki maçlar
MS Prisons XI 2 - 2 Orapa United Prisons XI - Orapa United takım karşılaştırması ve bahis analizi Prisons XI - Orapa United arasındaki maçlar
BR Highlanders 16:30 BMC BR Highlanders - BMC takım karşılaştırması ve bahis analizi BR Highlanders - BMC arasındaki maçlar
Brezilya - Serie A Ligi
MS Botafogo 1 - 2 Sao Paulo Botafogo - Sao Paulo takım karşılaştırması ve bahis analizi Botafogo - Sao Paulo arasındaki maçlar
MS Cruzeiro 1 - 2 Flamengo Cruzeiro - Flamengo takım karşılaştırması ve bahis analizi Cruzeiro - Flamengo arasındaki maçlar
42’ Corinthians 0 - 0 Bahia Corinthians - Bahia takım karşılaştırması ve bahis analizi Corinthians - Bahia arasındaki maçlar
Brezilya - Serie B Ligi
MS Sport Recife 0 - 2 América Mineiro Sport Recife - América Mineiro takım karşılaştırması ve bahis analizi Sport Recife - América Mineiro arasındaki maçlar
MS Guarani 1 - 0 Parana Guarani - Parana takım karşılaştırması ve bahis analizi Guarani - Parana arasındaki maçlar
MS Bragantino 4 - 1 Londrina Bragantino - Londrina takım karşılaştırması ve bahis analizi Bragantino - Londrina arasındaki maçlar
42’ Coritiba 0 - 1 CRB Coritiba - CRB takım karşılaştırması ve bahis analizi Coritiba - CRB arasındaki maçlar
42’ Cuiabá 1 - 0 Oeste Cuiabá - Oeste takım karşılaştırması ve bahis analizi Cuiabá - Oeste arasındaki maçlar
Brezilya - Serie C Ligi
MS Sampaio Corrêa 1 - 0 Confiança Sampaio Corrêa - Confiança takım karşılaştırması ve bahis analizi Sampaio Corrêa - Confiança arasındaki maçlar
Brezilya - Carioca 2 Div
Duque de Caxias 18:00 América RJ Duque de Caxias - América RJ takım karşılaştırması ve bahis analizi Duque de Caxias - América RJ arasındaki maçlar
Artsul 18:00 Friburguense Artsul - Friburguense takım karşılaştırması ve bahis analizi Artsul - Friburguense arasındaki maçlar
Brezilya - Copa Paulista
MS Sao Caetano 1 - 0 Desportivo Brasil Sao Caetano - Desportivo Brasil takım karşılaştırması ve bahis analizi Sao Caetano - Desportivo Brasil arasındaki maçlar
MS XV de Piracicaba 1 - 2 Mirassol XV de Piracicaba - Mirassol takım karşılaştırması ve bahis analizi XV de Piracicaba - Mirassol arasındaki maçlar
MS Juventus 1 - 0 Santo Andre Juventus - Santo Andre takım karşılaştırması ve bahis analizi Juventus - Santo Andre arasındaki maçlar
MS Rio Claro 0 - 0 Linense Rio Claro - Linense takım karşılaştırması ve bahis analizi Rio Claro - Linense arasındaki maçlar
MS Ferroviária 2 - 1 Atibaia Ferroviária - Atibaia takım karşılaştırması ve bahis analizi Ferroviária - Atibaia arasındaki maçlar
MS Comercial 3 - 2 Inter de Limeira Comercial - Inter de Limeira takım karşılaştırması ve bahis analizi Comercial - Inter de Limeira arasındaki maçlar
MS Taubaté 0 - 2 EC São Bernardo Taubaté - EC São Bernardo takım karşılaştırması ve bahis analizi Taubaté - EC São Bernardo arasındaki maçlar
MS Água Santa 4 - 1 Nacional SP Água Santa - Nacional SP takım karşılaştırması ve bahis analizi Água Santa - Nacional SP arasındaki maçlar
Brezilya - Copa Fares Lopes
MS Ceará B 1 - 1 Floresta Ceará B - Floresta takım karşılaştırması ve bahis analizi Ceará B - Floresta arasındaki maçlar
MS Guarany de Sobral 0 - 1 Ferroviário Guarany de Sobral - Ferroviário takım karşılaştırması ve bahis analizi Guarany de Sobral - Ferroviário arasındaki maçlar
Brezilya - Copa Santa Catarina
Avaí B 18:30 Brusque Avaí B - Brusque takım karşılaştırması ve bahis analizi Avaí B - Brusque arasındaki maçlar
Bulgaristan - 1. Ligi
MS Botev Vratsa 0 - 0 Dunav 2010 Botev Vratsa - Dunav 2010 takım karşılaştırması ve bahis analizi Botev Vratsa - Dunav 2010 arasındaki maçlar
MS Slavia Sofia 0 - 2 Levski Sofia Slavia Sofia - Levski Sofia takım karşılaştırması ve bahis analizi Slavia Sofia - Levski Sofia arasındaki maçlar
Bulgaristan - 2. Ligi
Hebar 1918 14:00 Lovech Hebar 1918 - Lovech takım karşılaştırması ve bahis analizi Hebar 1918 - Lovech arasındaki maçlar
Spartak Varna 15:00 Montana Spartak Varna - Montana takım karşılaştırması ve bahis analizi Spartak Varna - Montana arasındaki maçlar
Spartak Pleven 15:00 Pomorie Spartak Pleven - Pomorie takım karşılaştırması ve bahis analizi Spartak Pleven - Pomorie arasındaki maçlar
Botev Galabovo 16:00 Strumska slava Botev Galabovo - Strumska slava takım karşılaştırması ve bahis analizi Botev Galabovo - Strumska slava arasındaki maçlar
Bulgaristan - V AFG
Belasitsa 14:00 Perun Belasitsa - Perun takım karşılaştırması ve bahis analizi Belasitsa - Perun arasındaki maçlar
FK Minyor Pernik 14:00 Marek FK Minyor Pernik - Marek takım karşılaştırması ve bahis analizi FK Minyor Pernik - Marek arasındaki maçlar
Septemvri Simitli 14:00 Chavdar Etropole Septemvri Simitli - Chavdar Etropole takım karşılaştırması ve bahis analizi Septemvri Simitli - Chavdar Etropole arasındaki maçlar
Atletik Kuklen 14:00 Dimitrovgrad Atletik Kuklen - Dimitrovgrad takım karşılaştırması ve bahis analizi Atletik Kuklen - Dimitrovgrad arasındaki maçlar
Borislav 2009 14:00 Rodopa Smolyan Borislav 2009 - Rodopa Smolyan takım karşılaştırması ve bahis analizi Borislav 2009 - Rodopa Smolyan arasındaki maçlar
Hitrino 14:00 Topolite Hitrino - Topolite takım karşılaştırması ve bahis analizi Hitrino - Topolite arasındaki maçlar
Yambol 1915 14:00 Svilengrad Yambol 1915 - Svilengrad takım karşılaştırması ve bahis analizi Yambol 1915 - Svilengrad arasındaki maçlar
Nadezhda Dobroslavtsi 14:00 Sportist Svoge Nadezhda Dobroslavtsi - Sportist Svoge takım karşılaştırması ve bahis analizi Nadezhda Dobroslavtsi - Sportist Svoge arasındaki maçlar
Kyustendil 14:00 Bansko Kyustendil - Bansko takım karşılaştırması ve bahis analizi Kyustendil - Bansko arasındaki maçlar
Oborishte 14:00 Vihren Oborishte - Vihren takım karşılaştırması ve bahis analizi Oborishte - Vihren arasındaki maçlar
Botev Novi Pazar 14:00 Suvorovo Botev Novi Pazar - Suvorovo takım karşılaştırması ve bahis analizi Botev Novi Pazar - Suvorovo arasındaki maçlar
Balkan Botevgrad 14:00 Pirin Razlog Balkan Botevgrad - Pirin Razlog takım karşılaştırması ve bahis analizi Balkan Botevgrad - Pirin Razlog arasındaki maçlar
Kaliakra 14:00 Svetkavitsa Targovishte Kaliakra - Svetkavitsa Targovishte takım karşılaştırması ve bahis analizi Kaliakra - Svetkavitsa Targovishte arasındaki maçlar
Zagorets 14:00 Nesebar Zagorets - Nesebar takım karşılaştırması ve bahis analizi Zagorets - Nesebar arasındaki maçlar
Slivnishki geroy 14:00 Rilski Sportist Slivnishki geroy - Rilski Sportist takım karşılaştırması ve bahis analizi Slivnishki geroy - Rilski Sportist arasındaki maçlar
Rozova dolina 14:00 Chernomorets 1919 Burgas Rozova dolina - Chernomorets 1919 Burgas takım karşılaştırması ve bahis analizi Rozova dolina - Chernomorets 1919 Burgas arasındaki maçlar
Gigant Saedinenie 14:00 Maritsa Plovdiv Gigant Saedinenie - Maritsa Plovdiv takım karşılaştırması ve bahis analizi Gigant Saedinenie - Maritsa Plovdiv arasındaki maçlar
Dobrudzha 1919 14:00 Chernomolec Popovo Dobrudzha 1919 - Chernomolec Popovo takım karşılaştırması ve bahis analizi Dobrudzha 1919 - Chernomolec Popovo arasındaki maçlar
Shumen 2007 14:00 Septemvri Tervel Shumen 2007 - Septemvri Tervel takım karşılaştırması ve bahis analizi Shumen 2007 - Septemvri Tervel arasındaki maçlar
Sozopol 15:00 Minyor Radnevo Sozopol - Minyor Radnevo takım karşılaştırması ve bahis analizi Sozopol - Minyor Radnevo arasındaki maçlar
Burkina Faso - 1ère Division
ASFA-Yennenga 15:30 Royal ASFA-Yennenga - Royal takım karşılaştırması ve bahis analizi ASFA-Yennenga - Royal arasındaki maçlar
Kamboçya - Premier League
TriAsia 08:30 Soltilo Angkor TriAsia - Soltilo Angkor takım karşılaştırması ve bahis analizi TriAsia - Soltilo Angkor arasındaki maçlar
Kompong Cham 08:30 Police Commissary Kompong Cham - Police Commissary takım karşılaştırması ve bahis analizi Kompong Cham - Police Commissary arasındaki maçlar
Electricite du Cambodge 08:30 Kirivong Sok Sen Chey Electricite du Cambodge - Kirivong Sok Sen Chey takım karşılaştırması ve bahis analizi Electricite du Cambodge - Kirivong Sok Sen Chey arasındaki maçlar
Kanada - Canadian Premier League
MS HFX Wanderers 0 - 0 Valour HFX Wanderers - Valour takım karşılaştırması ve bahis analizi HFX Wanderers - Valour arasındaki maçlar
MS Edmonton 1 - 3 York 9 Edmonton - York 9 takım karşılaştırması ve bahis analizi Edmonton - York 9 arasındaki maçlar
Kanada - Kanada Futbol Ligi
CSC Mississauga 01:00 Brantford Galaxy CSC Mississauga - Brantford Galaxy takım karşılaştırması ve bahis analizi CSC Mississauga - Brantford Galaxy arasındaki maçlar
Real Mississauga 23:00 Vorkuta Real Mississauga - Vorkuta takım karşılaştırması ve bahis analizi Real Mississauga - Vorkuta arasındaki maçlar
Kanada - League 1 Ontario
MS FC London 10 - 0 Alliance United FC London - Alliance United takım karşılaştırması ve bahis analizi FC London - Alliance United arasındaki maçlar
Çin - Süper Ligi
MS Dalian Aerbin 2 - 0 Shenzhen Ruby Dalian Aerbin - Shenzhen Ruby takım karşılaştırması ve bahis analizi Dalian Aerbin - Shenzhen Ruby arasındaki maçlar
MS Shandong Luneng 2 - 2 Shanghai Shenhua Shandong Luneng - Shanghai Shenhua takım karşılaştırması ve bahis analizi Shandong Luneng - Shanghai Shenhua arasındaki maçlar
MS Hebei Zhongji 2 - 1 Tianjin Teda Hebei Zhongji - Tianjin Teda takım karşılaştırması ve bahis analizi Hebei Zhongji - Tianjin Teda arasındaki maçlar
Çin - Çin Ligi
MS Shaanxi Chang'an 1 - 0 Guizhou Zhicheng Shaanxi Chang'an - Guizhou Zhicheng takım karşılaştırması ve bahis analizi Shaanxi Chang'an - Guizhou Zhicheng arasındaki maçlar
MS Sichuan Longfor 0 - 0 Guangxi Longguida Sichuan Longfor - Guangxi Longguida takım karşılaştırması ve bahis analizi Sichuan Longfor - Guangxi Longguida arasındaki maçlar
MS Xinjiang Tianshan 4 - 3 Shanghai Shenxin Xinjiang Tianshan - Shanghai Shenxin takım karşılaştırması ve bahis analizi Xinjiang Tianshan - Shanghai Shenxin arasındaki maçlar
MS Hangzhou 2 - 1 Beijing Enterprises Hangzhou - Beijing Enterprises takım karşılaştırması ve bahis analizi Hangzhou - Beijing Enterprises arasındaki maçlar
MS Taiyuan Zhongyou Jiayi 1 - 1 Meizhou Kejia Taiyuan Zhongyou Jiayi - Meizhou Kejia takım karşılaştırması ve bahis analizi Taiyuan Zhongyou Jiayi - Meizhou Kejia arasındaki maçlar
Kolombiya - Copa Mustang
MS Deportivo Pasto 1 - 2 Atlético Nacional Deportivo Pasto - Atlético Nacional takım karşılaştırması ve bahis analizi Deportivo Pasto - Atlético Nacional arasındaki maçlar
102’ Patriotas Boyacá 0 - 0 Atlético Huila Patriotas Boyacá - Atlético Huila takım karşılaştırması ve bahis analizi Patriotas Boyacá - Atlético Huila arasındaki maçlar
42’ Medellín 0 - 1 Millonarios Medellín - Millonarios takım karşılaştırması ve bahis analizi Medellín - Millonarios arasındaki maçlar
Águilas Pereira 23:00 Once Caldas Águilas Pereira - Once Caldas takım karşılaştırması ve bahis analizi Águilas Pereira - Once Caldas arasındaki maçlar
Kongo Cum. - Linafoot
Dauphins Noirs 13:30 Lubumbashi Sport Dauphins Noirs - Lubumbashi Sport takım karşılaştırması ve bahis analizi Dauphins Noirs - Lubumbashi Sport arasındaki maçlar
Cook Islands - Round Cup
Puaikura 00:00 Titikaveka Puaikura - Titikaveka takım karşılaştırması ve bahis analizi Puaikura - Titikaveka arasındaki maçlar
Kosta Rika - Liga de Ascenso
Aserrí 19:00 Carmelita Aserrí - Carmelita takım karşılaştırması ve bahis analizi Aserrí - Carmelita arasındaki maçlar
Osa 19:00 Sporting San José Osa - Sporting San José takım karşılaştırması ve bahis analizi Osa - Sporting San José arasındaki maçlar
Uruguay 22:00 Juventud Escazuceña Uruguay - Juventud Escazuceña takım karşılaştırması ve bahis analizi Uruguay - Juventud Escazuceña arasındaki maçlar
Hırvatistan - 1. Ligi
MS Slaven Koprivnica 2 - 0 Gorica Slaven Koprivnica - Gorica takım karşılaştırması ve bahis analizi Slaven Koprivnica - Gorica arasındaki maçlar
MS Varaždin 1 - 0 Dinamo Zagreb Varaždin - Dinamo Zagreb takım karşılaştırması ve bahis analizi Varaždin - Dinamo Zagreb arasındaki maçlar
Hırvatistan - 2. Ligi
Cibalia 12:30 Hajduk Split II Cibalia - Hajduk Split II takım karşılaştırması ve bahis analizi Cibalia - Hajduk Split II arasındaki maçlar
Solin 14:30 Bijelo Brdo Solin - Bijelo Brdo takım karşılaştırması ve bahis analizi Solin - Bijelo Brdo arasındaki maçlar
Hrvatski Dragovoljac 14:30 Kustošija Hrvatski Dragovoljac - Kustošija takım karşılaştırması ve bahis analizi Hrvatski Dragovoljac - Kustošija arasındaki maçlar
Radnik Sesvete 14:30 Šibenik Radnik Sesvete - Šibenik takım karşılaştırması ve bahis analizi Radnik Sesvete - Šibenik arasındaki maçlar
Orijent 1919 14:30 Croatia Zmijavci Orijent 1919 - Croatia Zmijavci takım karşılaştırması ve bahis analizi Orijent 1919 - Croatia Zmijavci arasındaki maçlar
Međimurje Čakovec 17:00 Dinamo Zagreb II Međimurje Čakovec - Dinamo Zagreb II takım karşılaştırması ve bahis analizi Međimurje Čakovec - Dinamo Zagreb II arasındaki maçlar
Hırvatistan - 3. HNL
Papuk 14:00 Križevci Papuk - Križevci takım karşılaştırması ve bahis analizi Papuk - Križevci arasındaki maçlar
Podravac Virje 14:00 Bjelovar Podravac Virje - Bjelovar takım karşılaştırması ve bahis analizi Podravac Virje - Bjelovar arasındaki maçlar
Rudar Mursko Središće 14:00 Graničar Đurđevac Rudar Mursko Središće - Graničar Đurđevac takım karşılaştırması ve bahis analizi Rudar Mursko Središće - Graničar Đurđevac arasındaki maçlar
Virovitica 14:00 Varteks Varaždin Virovitica - Varteks Varaždin takım karşılaştırması ve bahis analizi Virovitica - Varteks Varaždin arasındaki maçlar
Tehničar 1974 14:00 Polet Tehničar 1974 - Polet takım karşılaştırması ve bahis analizi Tehničar 1974 - Polet arasındaki maçlar
Mladost Ždralovi 14:00 Podravina Ludbreg Mladost Ždralovi - Podravina Ludbreg takım karşılaştırması ve bahis analizi Mladost Ždralovi - Podravina Ludbreg arasındaki maçlar
Jadran Poreč 14:30 Rovinj Jadran Poreč - Rovinj takım karşılaştırması ve bahis analizi Jadran Poreč - Rovinj arasındaki maçlar
Pazinka 14:30 Novigrad Pazinka - Novigrad takım karşılaştırması ve bahis analizi Pazinka - Novigrad arasındaki maçlar
Vrapče Zagreb 14:30 Gaj Mače Vrapče Zagreb - Gaj Mače takım karşılaştırması ve bahis analizi Vrapče Zagreb - Gaj Mače arasındaki maçlar
Krk 14:30 Opatija Krk - Opatija takım karşılaştırması ve bahis analizi Krk - Opatija arasındaki maçlar
Vinodol 14:30 Grobničan Čavle Vinodol - Grobničan Čavle takım karşılaştırması ve bahis analizi Vinodol - Grobničan Čavle arasındaki maçlar
Vuteks-Sloga 14:30 NAŠK Našice Vuteks-Sloga - NAŠK Našice takım karşılaştırması ve bahis analizi Vuteks-Sloga - NAŠK Našice arasındaki maçlar
Zadar 14:30 Zmaj Blato Zadar - Zmaj Blato takım karşılaştırması ve bahis analizi Zadar - Zmaj Blato arasındaki maçlar
Udarnik Kurilovec 14:30 Mladost Petrinja Udarnik Kurilovec - Mladost Petrinja takım karşılaştırması ve bahis analizi Udarnik Kurilovec - Mladost Petrinja arasındaki maçlar
Zrinski Jurjevac 14:30 Slavonija Požega Zrinski Jurjevac - Slavonija Požega takım karşılaştırması ve bahis analizi Zrinski Jurjevac - Slavonija Požega arasındaki maçlar
Vihor 14:30 Vukovar Vihor - Vukovar takım karşılaştırması ve bahis analizi Vihor - Vukovar arasındaki maçlar
Maksimir Zagreb 14:30 HAŠK Maksimir Zagreb - HAŠK takım karşılaştırması ve bahis analizi Maksimir Zagreb - HAŠK arasındaki maçlar
Zagora 14:30 Primorac Biograd Zagora - Primorac Biograd takım karşılaştırması ve bahis analizi Zagora - Primorac Biograd arasındaki maçlar
Marsonia 14:30 Kutjevo Marsonia - Kutjevo takım karşılaştırması ve bahis analizi Marsonia - Kutjevo arasındaki maçlar
Belišće 14:30 Dakovo-Croatia Belišće - Dakovo-Croatia takım karşılaştırması ve bahis analizi Belišće - Dakovo-Croatia arasındaki maçlar
Sloga Nova Gradiška 14:30 Oriolik Oriovac Sloga Nova Gradiška - Oriolik Oriovac takım karşılaştırması ve bahis analizi Sloga Nova Gradiška - Oriolik Oriovac arasındaki maçlar
Uskok Klis 14:30 Hrvace Uskok Klis - Hrvace takım karşılaştırması ve bahis analizi Uskok Klis - Hrvace arasındaki maçlar
Vrbovec 14:30 Lučko Vrbovec - Lučko takım karşılaştırması ve bahis analizi Vrbovec - Lučko arasındaki maçlar
Zagorec 14:30 Ponikve Zagorec - Ponikve takım karşılaştırması ve bahis analizi Zagorec - Ponikve arasındaki maçlar
Uljanik 14:30 Rudar Labin Uljanik - Rudar Labin takım karşılaştırması ve bahis analizi Uljanik - Rudar Labin arasındaki maçlar
Jadran LP 14:30 Kamen Ivanbegovina Jadran LP - Kamen Ivanbegovina takım karşılaştırması ve bahis analizi Jadran LP - Kamen Ivanbegovina arasındaki maçlar
Crikvenica 14:30 Nehaj Crikvenica - Nehaj takım karşılaştırması ve bahis analizi Crikvenica - Nehaj arasındaki maçlar
Vodice 14:30 Split Vodice - Split takım karşılaştırması ve bahis analizi Vodice - Split arasındaki maçlar
Junak 14:30 Neretva Metković Junak - Neretva Metković takım karşılaştırması ve bahis analizi Junak - Neretva Metković arasındaki maçlar
Slavija Pleternica 14:30 Bedem Ivankovo Slavija Pleternica - Bedem Ivankovo takım karşılaştırması ve bahis analizi Slavija Pleternica - Bedem Ivankovo arasındaki maçlar
Jarun 14:30 Špansko Zagreb Jarun - Špansko Zagreb takım karşılaştırması ve bahis analizi Jarun - Špansko Zagreb arasındaki maçlar
Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Ligi
MS Omonia Nicosia 1 - 0 Apollon Omonia Nicosia - Apollon takım karşılaştırması ve bahis analizi Omonia Nicosia - Apollon arasındaki maçlar
MS AEL 1 - 0 Doxa AEL - Doxa takım karşılaştırması ve bahis analizi AEL - Doxa arasındaki maçlar
Kıbrıs Rum Kesimi - 2. Ligi
MS ASIL Lysi 2 - 1 Omonia Psevda ASIL Lysi - Omonia Psevda takım karşılaştırması ve bahis analizi ASIL Lysi - Omonia Psevda arasındaki maçlar
MS AE Zakakiou 0 - 1 Othellos AE Zakakiou - Othellos takım karşılaştırması ve bahis analizi AE Zakakiou - Othellos arasındaki maçlar
MS Akritas 2 - 2 Ermis Akritas - Ermis takım karşılaştırması ve bahis analizi Akritas - Ermis arasındaki maçlar
MS Omonia Aradippou 1 - 2 Ayia Napa Omonia Aradippou - Ayia Napa takım karşılaştırması ve bahis analizi Omonia Aradippou - Ayia Napa arasındaki maçlar
MS Karmiotissa 2 - 0 Alki Oroklini Karmiotissa - Alki Oroklini takım karşılaştırması ve bahis analizi Karmiotissa - Alki Oroklini arasındaki maçlar
MS Xylotympou 3 - 1 Digenis Morphou Xylotympou - Digenis Morphou takım karşılaştırması ve bahis analizi Xylotympou - Digenis Morphou arasındaki maçlar
Kıbrıs Rum Kesimi - 3. Division
MS EN THOI Lakatamia 1 - 1 MEAP Nisou EN THOI Lakatamia - MEAP Nisou takım karşılaştırması ve bahis analizi EN THOI Lakatamia - MEAP Nisou arasındaki maçlar
MS Ahironas 1 - 1 PAEEK Ahironas - PAEEK takım karşılaştırması ve bahis analizi Ahironas - PAEEK arasındaki maçlar
MS Halkanoras 2 - 1 Ethnikos Assias Halkanoras - Ethnikos Assias takım karşılaştırması ve bahis analizi Halkanoras - Ethnikos Assias arasındaki maçlar
MS Ormideia 0 - 1 Elpida Astromeritis Ormideia - Elpida Astromeritis takım karşılaştırması ve bahis analizi Ormideia - Elpida Astromeritis arasındaki maçlar
MS Amathous 3 - 3 Elia Lythrodonta Amathous - Elia Lythrodonta takım karşılaştırması ve bahis analizi Amathous - Elia Lythrodonta arasındaki maçlar
MS APONA Anagias 0 - 1 Kouris Erimi APONA Anagias - Kouris Erimi takım karşılaştırması ve bahis analizi APONA Anagias - Kouris Erimi arasındaki maçlar
Çek Cumhuriyeti - 1. Ligi
MS Příbram 0 - 2 Karviná Příbram - Karviná takım karşılaştırması ve bahis analizi Příbram - Karviná arasındaki maçlar
MS Opava 1 - 1 Slovan Liberec Opava - Slovan Liberec takım karşılaştırması ve bahis analizi Opava - Slovan Liberec arasındaki maçlar
MS Slovácko 1 - 1 Teplice Slovácko - Teplice takım karşılaştırması ve bahis analizi Slovácko - Teplice arasındaki maçlar
MS České Budějovice 0 - 3 Viktoria Plzeň České Budějovice - Viktoria Plzeň takım karşılaştırması ve bahis analizi České Budějovice - Viktoria Plzeň arasındaki maçlar
Çek Cumhuriyeti - 2. Ligi
MS Třinec 4 - 2 Viktoria Žižkov Třinec - Viktoria Žižkov takım karşılaştırması ve bahis analizi Třinec - Viktoria Žižkov arasındaki maçlar
MS Chrudim 1 - 1 Vlašim Chrudim - Vlašim takım karşılaştırması ve bahis analizi Chrudim - Vlašim arasındaki maçlar
MS Dukla Praha 3 - 2 Ústí nad Labem Dukla Praha - Ústí nad Labem takım karşılaştırması ve bahis analizi Dukla Praha - Ústí nad Labem arasındaki maçlar
MS Varnsdorf 1 - 2 FK Pardubice Varnsdorf - FK Pardubice takım karşılaştırması ve bahis analizi Varnsdorf - FK Pardubice arasındaki maçlar
MS Líšeň 3 - 0 Prostějov Líšeň - Prostějov takım karşılaştırması ve bahis analizi Líšeň - Prostějov arasındaki maçlar
MS Hradec Králové 1 - 0 Slavoj Vyšehrad Hradec Králové - Slavoj Vyšehrad takım karşılaştırması ve bahis analizi Hradec Králové - Slavoj Vyšehrad arasındaki maçlar
Çek Cumhuriyeti - 3. Ligi
Benešov 08:15 Admira Praha Benešov - Admira Praha takım karşılaştırması ve bahis analizi Benešov - Admira Praha arasındaki maçlar
Odra Petřkovice 08:15 Uničov Odra Petřkovice - Uničov takım karşılaştırması ve bahis analizi Odra Petřkovice - Uničov arasındaki maçlar
Motorlet Praha 08:15 Sparta Praha II Motorlet Praha - Sparta Praha II takım karşılaştırması ve bahis analizi Motorlet Praha - Sparta Praha II arasındaki maçlar
Jablonec II 08:15 Mladá Boleslav II Jablonec II - Mladá Boleslav II takım karşılaştırması ve bahis analizi Jablonec II - Mladá Boleslav II arasındaki maçlar
Hlučín 13:30 Vrchovina Hlučín - Vrchovina takım karşılaştırması ve bahis analizi Hlučín - Vrchovina arasındaki maçlar
Slovan Rosice 13:30 Blansko Slovan Rosice - Blansko takım karşılaştırması ve bahis analizi Slovan Rosice - Blansko arasındaki maçlar
Frýdek-Místek 13:30 Uherský Brod Frýdek-Místek - Uherský Brod takım karşılaştırması ve bahis analizi Frýdek-Místek - Uherský Brod arasındaki maçlar
Jiskra Domažlice 14:30 Viktoria Plzeň II Jiskra Domažlice - Viktoria Plzeň II takım karşılaştırması ve bahis analizi Jiskra Domažlice - Viktoria Plzeň II arasındaki maçlar
Ústí nad Orlicí 14:30 Sokol Živanice Ústí nad Orlicí - Sokol Živanice takım karşılaştırması ve bahis analizi Ústí nad Orlicí - Sokol Živanice arasındaki maçlar
Slovan Velvary 14:30 Dukla Praha II Slovan Velvary - Dukla Praha II takım karşılaştırması ve bahis analizi Slovan Velvary - Dukla Praha II arasındaki maçlar
Çek Cumhuriyeti - 4. Ligi
MS Sparta Kutná Hora 1 - 2 Trutnov Sparta Kutná Hora - Trutnov takım karşılaştırması ve bahis analizi Sparta Kutná Hora - Trutnov arasındaki maçlar
MS Petřín Plzeň 4 - 1 Otava Katovice Petřín Plzeň - Otava Katovice takım karşılaştırması ve bahis analizi Petřín Plzeň - Otava Katovice arasındaki maçlar
MS Kladno 2 - 0 Chomutov Kladno - Chomutov takım karşılaştırması ve bahis analizi Kladno - Chomutov arasındaki maçlar
MS Vysočina Jihlava II 4 - 2 Stará Říše Vysočina Jihlava II - Stará Říše takım karşılaştırması ve bahis analizi Vysočina Jihlava II - Stará Říše arasındaki maçlar
MS Hořovicko 2 - 1 Klatovy Hořovicko - Klatovy takım karşılaştırması ve bahis analizi Hořovicko - Klatovy arasındaki maçlar
MS Břeclav 0 - 0 Bystřice nad Pernštejnem Břeclav - Bystřice nad Pernštejnem takım karşılaştırması ve bahis analizi Břeclav - Bystřice nad Pernštejnem arasındaki maçlar
MS Bzenec 1 - 1 Hodonín-Šardice Bzenec - Hodonín-Šardice takım karşılaştırması ve bahis analizi Bzenec - Hodonín-Šardice arasındaki maçlar
MS Hranice 3 - 0 Brumov Hranice - Brumov takım karşılaştırması ve bahis analizi Hranice - Brumov arasındaki maçlar
MS HFK Olomouc 2 - 2 Slavičín HFK Olomouc - Slavičín takım karşılaştırması ve bahis analizi HFK Olomouc - Slavičín arasındaki maçlar
MS Bospor Bohumín 2 - 5 Jiskra Rýmařov Bospor Bohumín - Jiskra Rýmařov takım karşılaştırması ve bahis analizi Bospor Bohumín - Jiskra Rýmařov arasındaki maçlar
MS Start Brno 1 - 3 Sokol Tasovice Start Brno - Sokol Tasovice takım karşılaştırması ve bahis analizi Start Brno - Sokol Tasovice arasındaki maçlar
MS Skaštice 3 - 2 Nové Sady Skaštice - Nové Sady takım karşılaştırması ve bahis analizi Skaštice - Nové Sady arasındaki maçlar
MS Český lev - Union Beroun 2 - 0 Mariánské Lázně Český lev - Union Beroun - Mariánské Lázně takım karşılaştırması ve bahis analizi Český lev - Union Beroun - Mariánské Lázně arasındaki maçlar
MS Spartak Soběslav 1 - 1 P Slavoj Mýto Spartak Soběslav - Slavoj Mýto takım karşılaştırması ve bahis analizi Spartak Soběslav - Slavoj Mýto arasındaki maçlar
MS Ostrá 1 - 0 Hlinsko Ostrá - Hlinsko takım karşılaştırması ve bahis analizi Ostrá - Hlinsko arasındaki maçlar
MS Tatran Rakovník 3 - 3 P Arsenal Česká Lípa Tatran Rakovník - Arsenal Česká Lípa takım karşılaştırması ve bahis analizi Tatran Rakovník - Arsenal Česká Lípa arasındaki maçlar
MS Vysoké Mýto 0 - 1 Letohrad Vysoké Mýto - Letohrad takım karşılaştırması ve bahis analizi Vysoké Mýto - Letohrad arasındaki maçlar
MS Ostrov 2 - 1 Aritma Praha Ostrov  - Aritma Praha takım karşılaştırması ve bahis analizi Ostrov  - Aritma Praha arasındaki maçlar
MS Rokycany 0 - 3 České Budějovice II Rokycany - České Budějovice II takım karşılaştırması ve bahis analizi Rokycany - České Budějovice II arasındaki maçlar
MS Doubravka 5 - 1 Sokol Čížová Doubravka - Sokol Čížová takım karşılaştırması ve bahis analizi Doubravka - Sokol Čížová arasındaki maçlar
MS Český Brod 1 - 0 FK Brandýs nad Labem Český Brod - FK Brandýs nad Labem takım karşılaştırması ve bahis analizi Český Brod - FK Brandýs nad Labem arasındaki maçlar
MS Náchod 0 - 0 P Sokol Velké Hamry Náchod - Sokol Velké Hamry takım karşılaştırması ve bahis analizi Náchod - Sokol Velké Hamry arasındaki maçlar
MS Slaný 4 - 4 P Štětí Slaný - Štětí takım karşılaştırması ve bahis analizi Slaný - Štětí arasındaki maçlar
MS Baník Souš 7 - 0 Dobříš Baník Souš - Dobříš takım karşılaştırması ve bahis analizi Baník Souš - Dobříš arasındaki maçlar
MS Hvězda Cheb 2 - 2 P Přeštice Hvězda Cheb - Přeštice takım karşılaştırması ve bahis analizi Hvězda Cheb - Přeštice arasındaki maçlar
Danimarka - 2. Ligi
Vejgaard B 10:00 Aarhus Fremad Vejgaard B - Aarhus Fremad takım karşılaştırması ve bahis analizi Vejgaard B - Aarhus Fremad arasındaki maçlar
VSK Arhus 11:30 Sydvest VSK Arhus - Sydvest takım karşılaştırması ve bahis analizi VSK Arhus - Sydvest arasındaki maçlar
Frem 12:00 Vanløse Frem - Vanløse takım karşılaştırması ve bahis analizi Frem - Vanløse arasındaki maçlar
Næsby 12:00 Thisted Næsby - Thisted takım karşılaştırması ve bahis analizi Næsby - Thisted arasındaki maçlar
Middelfart 12:00 Brabrand Middelfart - Brabrand takım karşılaştırması ve bahis analizi Middelfart - Brabrand arasındaki maçlar
Hillerød 12:00 HIK Hillerød - HIK takım karşılaştırması ve bahis analizi Hillerød - HIK arasındaki maçlar
Skovshoved 13:00 FA 2000 Skovshoved - FA 2000 takım karşılaştırması ve bahis analizi Skovshoved - FA 2000 arasındaki maçlar
Danimarka - Denmarksserien
Fremad Valby 10:30 Herlev Fremad Valby - Herlev takım karşılaştırması ve bahis analizi Fremad Valby - Herlev arasındaki maçlar
Greve 11:00 Karlslunde Greve - Karlslunde takım karşılaştırması ve bahis analizi Greve - Karlslunde arasındaki maçlar
Allerød 11:00 Tårnby FF Allerød - Tårnby FF takım karşılaştırması ve bahis analizi Allerød - Tårnby FF arasındaki maçlar
BK Union 11:00 Ishøj BK Union - Ishøj takım karşılaştırması ve bahis analizi BK Union - Ishøj arasındaki maçlar
Otterup 11:00 Varde IF Elite Otterup - Varde IF Elite takım karşılaştırması ve bahis analizi Otterup - Varde IF Elite arasındaki maçlar
Frederikssund 11:00 Avedøre Frederikssund - Avedøre takım karşılaştırması ve bahis analizi Frederikssund - Avedøre arasındaki maçlar
KFUM 11:00 B 1908 KFUM - B 1908 takım karşılaştırması ve bahis analizi KFUM - B 1908 arasındaki maçlar
Tarup-Paarup 11:00 Herning Fremad Tarup-Paarup - Herning Fremad takım karşılaştırması ve bahis analizi Tarup-Paarup - Herning Fremad arasındaki maçlar
Hedensted 11:30 SfB-Oure Hedensted - SfB-Oure takım karşılaştırması ve bahis analizi Hedensted - SfB-Oure arasındaki maçlar
Skjold Birkerød 11:30 LSF Skjold Birkerød - LSF takım karşılaştırması ve bahis analizi Skjold Birkerød - LSF arasındaki maçlar
Aarhus Fremad II 11:30 Kjellerup Aarhus Fremad II - Kjellerup takım karşılaştırması ve bahis analizi Aarhus Fremad II - Kjellerup arasındaki maçlar
VRI 12:00 Viby VRI - Viby takım karşılaştırması ve bahis analizi VRI - Viby arasındaki maçlar
Taastrup 12:00 BSF Taastrup - BSF takım karşılaştırması ve bahis analizi Taastrup - BSF arasındaki maçlar
Køge Nord 12:00 KFUM Roskilde Køge Nord - KFUM Roskilde takım karşılaştırması ve bahis analizi Køge Nord - KFUM Roskilde arasındaki maçlar
Tårnby 13:00 GVI Tårnby - GVI takım karşılaştırması ve bahis analizi Tårnby - GVI arasındaki maçlar
Skjold Sæby 13:00 Lyseng Skjold Sæby - Lyseng takım karşılaştırması ve bahis analizi Skjold Sæby - Lyseng arasındaki maçlar
OKS 13:00 Marienlyst OKS - Marienlyst takım karşılaştırması ve bahis analizi OKS - Marienlyst arasındaki maçlar
Ekvator - Serie A Ligi
MS Técnico Universitario 4 - 4 River Plate Técnico Universitario - River Plate takım karşılaştırması ve bahis analizi Técnico Universitario - River Plate arasındaki maçlar
MS América de Quito 1 - 2 Emelec América de Quito - Emelec takım karşılaştırması ve bahis analizi América de Quito - Emelec arasındaki maçlar
Macará 22:30 Delfin Macará - Delfin takım karşılaştırması ve bahis analizi Macará - Delfin arasındaki maçlar
Ekvator - Serie B Ligi
LDU Loja 00:30 Duros del Balón LDU Loja - Duros del Balón takım karşılaştırması ve bahis analizi LDU Loja - Duros del Balón arasındaki maçlar
Orense 16:00 Alianza Cotopaxi Orense - Alianza Cotopaxi takım karşılaştırması ve bahis analizi Orense - Alianza Cotopaxi arasındaki maçlar
Ekvator - Segunda Categoria
Atlético Cash Ert Imbabura Atlético Cash - Imbabura takım karşılaştırması ve bahis analizi Atlético Cash - Imbabura arasındaki maçlar
ESPOLI 17:00 Consejo Provincial ESPOLI - Consejo Provincial takım karşılaştırması ve bahis analizi ESPOLI - Consejo Provincial arasındaki maçlar
Otavalo 17:00 Geinco Otavalo - Geinco takım karşılaştırması ve bahis analizi Otavalo - Geinco arasındaki maçlar
Chacaritas 20:00 D' León Chacaritas - D' León takım karşılaştırması ve bahis analizi Chacaritas - D' León arasındaki maçlar
Esmeraldas 20:00 Venecia Esmeraldas - Venecia takım karşılaştırması ve bahis analizi Esmeraldas - Venecia arasındaki maçlar
3 de Julio 20:00 Juventud Italiana 3 de Julio - Juventud Italiana takım karşılaştırması ve bahis analizi 3 de Julio - Juventud Italiana arasındaki maçlar
LDJ Macas 20:00 Juventud Minera LDJ Macas - Juventud Minera takım karşılaştırması ve bahis analizi LDJ Macas - Juventud Minera arasındaki maçlar
Mısır - 1. Ligi
MS El Geish 0 - 1 Al Mokawloon El Geish - Al Mokawloon takım karşılaştırması ve bahis analizi El Geish - Al Mokawloon arasındaki maçlar
MS El Gounah 0 - 1 Ismaily El Gounah - Ismaily takım karşılaştırması ve bahis analizi El Gounah - Ismaily arasındaki maçlar
MS Asyouty Sport 4 - 0 ENPPI Asyouty Sport - ENPPI takım karşılaştırması ve bahis analizi Asyouty Sport - ENPPI arasındaki maçlar
İngiltere - Championship Ligi
MS Leeds United 1 - 1 Derby County Leeds United - Derby County takım karşılaştırması ve bahis analizi Leeds United - Derby County arasındaki maçlar
MS Birmingham 0 - 1 Preston Birmingham - Preston takım karşılaştırması ve bahis analizi Birmingham - Preston arasındaki maçlar
MS Sheffield Wednesday 1 - 1 Fulham Sheffield Wednesday - Fulham takım karşılaştırması ve bahis analizi Sheffield Wednesday - Fulham arasındaki maçlar
MS Luton Town 0 - 3 Hull City Luton Town - Hull City takım karşılaştırması ve bahis analizi Luton Town - Hull City arasındaki maçlar
MS Bristol 0 - 0 Swansea Bristol - Swansea takım karşılaştırması ve bahis analizi Bristol - Swansea arasındaki maçlar
MS Nottingham Forest 1 - 0 Barnsley Nottingham Forest - Barnsley takım karşılaştırması ve bahis analizi Nottingham Forest - Barnsley arasındaki maçlar
MS Cardiff 1 - 0 Middlesbrough Cardiff - Middlesbrough takım karşılaştırması ve bahis analizi Cardiff - Middlesbrough arasındaki maçlar
MS Millwall 1 - 2 Queens Park Rangers Millwall - Queens Park Rangers takım karşılaştırması ve bahis analizi Millwall - Queens Park Rangers arasındaki maçlar
MS Reading 1 - 2 Blackburn Reading - Blackburn takım karşılaştırması ve bahis analizi Reading - Blackburn arasındaki maçlar
MS Wigan 2 - 0 Charlton Wigan - Charlton takım karşılaştırması ve bahis analizi Wigan - Charlton arasındaki maçlar
MS Brentford 0 - 0 Stoke City Brentford - Stoke City takım karşılaştırması ve bahis analizi Brentford - Stoke City arasındaki maçlar
İngiltere - 1. Ligi
MS Bolton 1 - 1 Sunderland Bolton - Sunderland takım karşılaştırması ve bahis analizi Bolton - Sunderland arasındaki maçlar
MS AFC Wimbledon 1 - 3 Bristol Rovers AFC Wimbledon - Bristol Rovers takım karşılaştırması ve bahis analizi AFC Wimbledon - Bristol Rovers arasındaki maçlar
MS Accrington Stanley 1 - 1 Blackpool Accrington Stanley - Blackpool takım karşılaştırması ve bahis analizi Accrington Stanley - Blackpool arasındaki maçlar
MS Lincoln 0 - 6 Oxford United Lincoln - Oxford United takım karşılaştırması ve bahis analizi Lincoln - Oxford United arasındaki maçlar
MS Wycombe Wanderers 1 - 0 Portsmouth Wycombe Wanderers - Portsmouth takım karşılaştırması ve bahis analizi Wycombe Wanderers - Portsmouth arasındaki maçlar
MS Doncaster Rovers 2 - 0 Peterborough Doncaster Rovers - Peterborough takım karşılaştırması ve bahis analizi Doncaster Rovers - Peterborough arasındaki maçlar
MS Tranmere Rovers 2 - 1 Burton Albion Tranmere Rovers - Burton Albion takım karşılaştırması ve bahis analizi Tranmere Rovers - Burton Albion arasındaki maçlar
MS Milton Keynes Dons 0 - 1 Southend Milton Keynes Dons - Southend takım karşılaştırması ve bahis analizi Milton Keynes Dons - Southend arasındaki maçlar
MS Gillingham 0 - 1 Ipswich Town Gillingham - Ipswich Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Gillingham - Ipswich Town arasındaki maçlar
MS Rotherham 0 - 0 Shrewsbury Rotherham - Shrewsbury takım karşılaştırması ve bahis analizi Rotherham - Shrewsbury arasındaki maçlar
MS Fleetwood Town 2 - 1 Rochdale Fleetwood Town - Rochdale takım karşılaştırması ve bahis analizi Fleetwood Town - Rochdale arasındaki maçlar
İngiltere - 2. Ligi
MS Crewe Alexandra 4 - 1 Salford City Crewe Alexandra - Salford City takım karşılaştırması ve bahis analizi Crewe Alexandra - Salford City arasındaki maçlar
MS Forest Green Rovers 0 - 0 Stevenage Forest Green Rovers - Stevenage takım karşılaştırması ve bahis analizi Forest Green Rovers - Stevenage arasındaki maçlar
MS Cambridge United 0 - 1 Swindon Cambridge United - Swindon takım karşılaştırması ve bahis analizi Cambridge United - Swindon arasındaki maçlar
MS Northampton 2 - 2 Crawley Town Northampton - Crawley Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Northampton - Crawley Town arasındaki maçlar
MS Grimsby Town 1 - 0 Macclesfield Grimsby Town - Macclesfield takım karşılaştırması ve bahis analizi Grimsby Town - Macclesfield arasındaki maçlar
MS Oldham Athletic 3 - 1 Morecambe Oldham Athletic - Morecambe takım karşılaştırması ve bahis analizi Oldham Athletic - Morecambe arasındaki maçlar
MS Colchester 2 - 1 Leyton Colchester - Leyton takım karşılaştırması ve bahis analizi Colchester - Leyton arasındaki maçlar
MS Port Vale 2 - 2 Mansfield Town Port Vale - Mansfield Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Port Vale - Mansfield Town arasındaki maçlar
MS Bradford 3 - 1 Carlisle Bradford - Carlisle takım karşılaştırması ve bahis analizi Bradford - Carlisle arasındaki maçlar
MS Walsall 1 - 0 Scunthorpe Walsall - Scunthorpe takım karşılaştırması ve bahis analizi Walsall - Scunthorpe arasındaki maçlar
MS Plymouth 0 - 2 Cheltenham Plymouth - Cheltenham takım karşılaştırması ve bahis analizi Plymouth - Cheltenham arasındaki maçlar
MS Newport County 1 - 1 Exeter City Newport County - Exeter City takım karşılaştırması ve bahis analizi Newport County - Exeter City arasındaki maçlar
İngiltere - N L 1 Conference
MS Hartlepool 0 - 2 Dover Athletic Hartlepool - Dover Athletic takım karşılaştırması ve bahis analizi Hartlepool - Dover Athletic arasındaki maçlar
MS Solihull Moors 0 - 1 Yeovil Solihull Moors - Yeovil takım karşılaştırması ve bahis analizi Solihull Moors - Yeovil arasındaki maçlar
MS Boreham Wood 4 - 0 Stockport County Boreham Wood - Stockport County takım karşılaştırması ve bahis analizi Boreham Wood - Stockport County arasındaki maçlar
MS Chorley 1 - 1 Woking Chorley - Woking takım karşılaştırması ve bahis analizi Chorley - Woking arasındaki maçlar
MS Bromley 2 - 1 Notts County Bromley - Notts County takım karşılaştırması ve bahis analizi Bromley - Notts County arasındaki maçlar
MS Maidenhead United 1 - 1 Harrogate Town Maidenhead United - Harrogate Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Maidenhead United - Harrogate Town arasındaki maçlar
MS Sutton United 4 - 0 Chesterfield Sutton United - Chesterfield takım karşılaştırması ve bahis analizi Sutton United - Chesterfield arasındaki maçlar
MS Halifax Town 4 - 2 Barnet Halifax Town - Barnet takım karşılaştırması ve bahis analizi Halifax Town - Barnet arasındaki maçlar
MS Ebbsfleet United 0 - 3 Barrow Ebbsfleet United - Barrow takım karşılaştırması ve bahis analizi Ebbsfleet United - Barrow arasındaki maçlar
MS Aldershot 1 - 0 Wrexham Aldershot - Wrexham takım karşılaştırması ve bahis analizi Aldershot - Wrexham arasındaki maçlar
MS Torquay United 0 - 0 Dagenham & Redbridge Torquay United - Dagenham & Redbridge takım karşılaştırması ve bahis analizi Torquay United - Dagenham & Redbridge arasındaki maçlar
MS Fylde 3 - 1 Eastleigh Fylde - Eastleigh takım karşılaştırması ve bahis analizi Fylde - Eastleigh arasındaki maçlar
İngiltere - N L 3 Premier Ligi
Stalybridge Celtic 14:00 Radcliffe Borough Stalybridge Celtic - Radcliffe Borough takım karşılaştırması ve bahis analizi Stalybridge Celtic - Radcliffe Borough arasındaki maçlar
Grantham Town 14:00 Bamber Bridge Grantham Town - Bamber Bridge takım karşılaştırması ve bahis analizi Grantham Town - Bamber Bridge arasındaki maçlar
Yate Town 14:00 Walton Casuals Yate Town - Walton Casuals takım karşılaştırması ve bahis analizi Yate Town - Walton Casuals arasındaki maçlar
East Thurrock United 14:00 Brightlingsea Regent East Thurrock United - Brightlingsea Regent takım karşılaştırması ve bahis analizi East Thurrock United - Brightlingsea Regent arasındaki maçlar
Nuneaton Town 14:00 Alvechurch Nuneaton Town - Alvechurch takım karşılaştırması ve bahis analizi Nuneaton Town - Alvechurch arasındaki maçlar
South Shields 14:00 Basford United South Shields - Basford United takım karşılaştırması ve bahis analizi South Shields - Basford United arasındaki maçlar
Atherton Collieries 14:00 Mickleover Sports Atherton Collieries - Mickleover Sports takım karşılaştırması ve bahis analizi Atherton Collieries - Mickleover Sports arasındaki maçlar
İngiltere - N L 4 1. Ligi
Sittingbourne 13:00 Guernsey Sittingbourne - Guernsey takım karşılaştırması ve bahis analizi Sittingbourne - Guernsey arasındaki maçlar
Winchester City Ert Highworth Town Winchester City - Highworth Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Winchester City - Highworth Town arasındaki maçlar
Trafford Ert Widnes Trafford - Widnes takım karşılaştırması ve bahis analizi Trafford - Widnes arasındaki maçlar
City of Liverpool 14:00 Clitheroe City of Liverpool - Clitheroe takım karşılaştırması ve bahis analizi City of Liverpool - Clitheroe arasındaki maçlar
Workington Ert Ossett United Workington - Ossett United takım karşılaştırması ve bahis analizi Workington - Ossett United arasındaki maçlar
Widnes Ert Trafford Widnes - Trafford takım karşılaştırması ve bahis analizi Widnes - Trafford arasındaki maçlar
Runcorn Linnets 14:00 Kendal Town Runcorn Linnets - Kendal Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Runcorn Linnets - Kendal Town arasındaki maçlar
Pontefract Collieries Ert Brighouse Town Pontefract Collieries - Brighouse Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Pontefract Collieries - Brighouse Town arasındaki maçlar
Pickering Town CFC 14:00 Prescot Cables Pickering Town CFC - Prescot Cables takım karşılaştırması ve bahis analizi Pickering Town CFC - Prescot Cables arasındaki maçlar
Marske United 14:00 Droylsden Marske United - Droylsden takım karşılaştırması ve bahis analizi Marske United - Droylsden arasındaki maçlar
Marine Ert Clitheroe Marine - Clitheroe takım karşılaştırması ve bahis analizi Marine - Clitheroe arasındaki maçlar
Dunston UTS Ert Mossley Dunston UTS - Mossley takım karşılaştırması ve bahis analizi Dunston UTS - Mossley arasındaki maçlar
City of Liverpool Ert Colne City of Liverpool - Colne takım karşılaştırması ve bahis analizi City of Liverpool - Colne arasındaki maçlar
Cleethorpes Town 14:00 Wisbech Town Cleethorpes Town - Wisbech Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Cleethorpes Town - Wisbech Town arasındaki maçlar
Mossley 14:00 Tadcaster Albion Mossley - Tadcaster Albion takım karşılaştırması ve bahis analizi Mossley - Tadcaster Albion arasındaki maçlar
Workington 14:00 Widnes Workington - Widnes takım karşılaştırması ve bahis analizi Workington - Widnes arasındaki maçlar
Berkhamsted 14:00 Didcot Town Berkhamsted - Didcot Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Berkhamsted - Didcot Town arasındaki maçlar
Willand Rovers 14:00 Barnstaple Town Willand Rovers  - Barnstaple Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Willand Rovers  - Barnstaple Town arasındaki maçlar
Slimbridge 14:00 Mangotsfield United Slimbridge - Mangotsfield United takım karşılaştırması ve bahis analizi Slimbridge - Mangotsfield United arasındaki maçlar
Moneyfields Ert Sholing Moneyfields - Sholing takım karşılaştırması ve bahis analizi Moneyfields - Sholing arasındaki maçlar
Melksham Town 14:00 Thatcham Town Melksham Town - Thatcham Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Melksham Town - Thatcham Town arasındaki maçlar
Larkhall Athletic 14:00 Paulton Rovers Larkhall Athletic - Paulton Rovers takım karşılaştırması ve bahis analizi Larkhall Athletic - Paulton Rovers arasındaki maçlar
Cirencester Town Ert Frome Town Cirencester Town - Frome Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Cirencester Town - Frome Town arasındaki maçlar
Cinderford Town Ert Evesham United Cinderford Town - Evesham United takım karşılaştırması ve bahis analizi Cinderford Town - Evesham United arasındaki maçlar
AFC Totton 14:00 Basingstoke Town AFC Totton - Basingstoke Town takım karşılaştırması ve bahis analizi AFC Totton - Basingstoke Town arasındaki maçlar
Daventry Town 14:00 Coleshill Town Daventry Town - Coleshill Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Daventry Town - Coleshill Town arasındaki maçlar
Thame United 14:00 Wantage Town Thame United - Wantage Town  takım karşılaştırması ve bahis analizi Thame United - Wantage Town  arasındaki maçlar
St. Neots Town 14:00 AFC Dunstable St. Neots Town - AFC Dunstable takım karşılaştırması ve bahis analizi St. Neots Town - AFC Dunstable arasındaki maçlar
Kempston Rovers 14:00 Welwyn Garden City Kempston Rovers - Welwyn Garden City takım karşılaştırması ve bahis analizi Kempston Rovers - Welwyn Garden City arasındaki maçlar
Biggleswade Ert Aylesbury United Biggleswade - Aylesbury United takım karşılaştırması ve bahis analizi Biggleswade - Aylesbury United arasındaki maçlar
Wisbech Town Ert Loughborough Dynamo Wisbech Town - Loughborough Dynamo takım karşılaştırması ve bahis analizi Wisbech Town - Loughborough Dynamo arasındaki maçlar
Sutton Coldfield Town Ert Ilkeston Town Sutton Coldfield Town - Ilkeston Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Sutton Coldfield Town - Ilkeston Town arasındaki maçlar
Tilbury 14:00 Hullbridge Sports Tilbury - Hullbridge Sports takım karşılaştırması ve bahis analizi Tilbury - Hullbridge Sports arasındaki maçlar
Great Wakering Rovers 14:00 Witham Town Great Wakering Rovers - Witham Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Great Wakering Rovers - Witham Town arasındaki maçlar
Cambridge City 14:00 Coggeshall Town Cambridge City - Coggeshall Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Cambridge City - Coggeshall Town arasındaki maçlar
Aveley 14:00 Histon Aveley - Histon takım karşılaştırması ve bahis analizi Aveley - Histon arasındaki maçlar
Bedford Town 14:00 Yaxley Bedford Town - Yaxley takım karşılaştırması ve bahis analizi Bedford Town - Yaxley arasındaki maçlar
Carlton Town 14:00 Sheffield Carlton Town - Sheffield takım karşılaştırması ve bahis analizi Carlton Town - Sheffield arasındaki maçlar
Dereham Town 14:00 Bury Town Dereham Town - Bury Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Dereham Town - Bury Town arasındaki maçlar
Sheffield Ert Kidsgrove Athletic Sheffield - Kidsgrove Athletic takım karşılaştırması ve bahis analizi Sheffield - Kidsgrove Athletic arasındaki maçlar
Ramsbottom United Ert Tadcaster Albion Ramsbottom United  - Tadcaster Albion takım karşılaştırması ve bahis analizi Ramsbottom United  - Tadcaster Albion arasındaki maçlar
East Grinstead Town 14:00 Ashford United East Grinstead Town - Ashford United takım karşılaştırması ve bahis analizi East Grinstead Town - Ashford United arasındaki maçlar
Corby Town Ert Barton Rovers Corby Town - Barton Rovers takım karşılaştırması ve bahis analizi Corby Town - Barton Rovers arasındaki maçlar
Herne Bay 14:00 Hythe Town Herne Bay - Hythe Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Herne Bay - Hythe Town arasındaki maçlar
Leek Town Ert Carlton Town Leek Town - Carlton Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Leek Town - Carlton Town arasındaki maçlar
Chalfont St Peter 14:00 Bracknell Town Chalfont St Peter - Bracknell Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Chalfont St Peter - Bracknell Town arasındaki maçlar
FC Romania 14:00 Barking FC Romania - Barking takım karşılaştırması ve bahis analizi FC Romania - Barking arasındaki maçlar
Stamford Ert Chasetown Stamford - Chasetown takım karşılaştırması ve bahis analizi Stamford - Chasetown arasındaki maçlar
Spalding United 14:00 Worksop Town Spalding United - Worksop Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Spalding United - Worksop Town arasındaki maçlar
Newcastle Town 14:00 Stocksbridge Park Steels Newcastle Town - Stocksbridge Park Steels takım karşılaştırması ve bahis analizi Newcastle Town - Stocksbridge Park Steels arasındaki maçlar
Market Drayton Town 14:00 Frickley Athletic Market Drayton Town - Frickley Athletic takım karşılaştırması ve bahis analizi Market Drayton Town - Frickley Athletic arasındaki maçlar
Glossop North End FC 14:00 Lincoln United Glossop North End FC - Lincoln United takım karşılaştırması ve bahis analizi Glossop North End FC - Lincoln United arasındaki maçlar
Belper Town Ert Cleethorpes Town Belper Town - Cleethorpes Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Belper Town - Cleethorpes Town arasındaki maçlar
VCD Athletic 14:00 Hastings United VCD Athletic - Hastings United takım karşılaştırması ve bahis analizi VCD Athletic - Hastings United arasındaki maçlar
Three Bridges Ert Ramsgate Three Bridges - Ramsgate takım karşılaştırması ve bahis analizi Three Bridges - Ramsgate arasındaki maçlar
Sevenoaks Town 14:00 Faversham Town Sevenoaks Town - Faversham Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Sevenoaks Town - Faversham Town arasındaki maçlar
Burgess Hill Town 14:00 Whitstable Town Burgess Hill Town - Whitstable Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Burgess Hill Town - Whitstable Town arasındaki maçlar
Westfield (Surrey) 14:00 Marlow Westfield (Surrey) - Marlow takım karşılaştırması ve bahis analizi Westfield (Surrey) - Marlow arasındaki maçlar
South Park 14:00 Ashford Town (Middlesex) South Park  - Ashford Town (Middlesex) takım karşılaştırması ve bahis analizi South Park  - Ashford Town (Middlesex) arasındaki maçlar
Harlow Town 14:00 Hertford Town Harlow Town - Hertford Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Harlow Town - Hertford Town arasındaki maçlar
Whitehawk 14:00 Phoenix Sports Whitehawk - Phoenix Sports takım karşılaştırması ve bahis analizi Whitehawk - Phoenix Sports arasındaki maçlar
İngiltere - North West Counties League Premier
Northwich Victoria 14:00 Burscough Northwich Victoria - Burscough takım karşılaştırması ve bahis analizi Northwich Victoria - Burscough arasındaki maçlar
İngiltere - FA Cup
Irlam 11:30 York City Irlam - York City takım karşılaştırması ve bahis analizi Irlam - York City arasındaki maçlar
Balham 14:00 Royston Town Balham - Royston Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Balham - Royston Town arasındaki maçlar
Lowestoft Town 14:00 Needham Market Lowestoft Town - Needham Market takım karşılaştırması ve bahis analizi Lowestoft Town - Needham Market arasındaki maçlar
Boston Town 14:00 Leek Town Boston Town - Leek Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Boston Town - Leek Town arasındaki maçlar
MS Loughborough Dynamo 0 - 3 Tamworth Loughborough Dynamo - Tamworth takım karşılaştırması ve bahis analizi Loughborough Dynamo - Tamworth arasındaki maçlar
Trafford 14:00 Darlington 1883 Trafford - Darlington 1883 takım karşılaştırması ve bahis analizi Trafford - Darlington 1883 arasındaki maçlar
MS United of Manchester 1 - 2 Warrington Town United of Manchester - Warrington Town takım karşılaştırması ve bahis analizi United of Manchester - Warrington Town arasındaki maçlar
Curzon Ashton 14:00 Blyth Spartans Curzon Ashton - Blyth Spartans takım karşılaştırması ve bahis analizi Curzon Ashton - Blyth Spartans arasındaki maçlar
Maidstone United 14:00 Cheshunt Maidstone United - Cheshunt takım karşılaştırması ve bahis analizi Maidstone United - Cheshunt arasındaki maçlar
MS Flackwell Heath 0 - 3 Slough Town Flackwell Heath - Slough Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Flackwell Heath - Slough Town arasındaki maçlar
Buxton 14:00 Corby Town Buxton - Corby Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Buxton - Corby Town arasındaki maçlar
MS Leamington 2 - 2 Chasetown Leamington - Chasetown takım karşılaştırması ve bahis analizi Leamington - Chasetown arasındaki maçlar
AFC Telford United 14:00 Nantwich Town AFC Telford United - Nantwich Town takım karşılaştırması ve bahis analizi AFC Telford United - Nantwich Town arasındaki maçlar
Waltham Forest 14:00 Abbey Rangers Waltham Forest - Abbey Rangers takım karşılaştırması ve bahis analizi Waltham Forest - Abbey Rangers arasındaki maçlar
Potters Bar Town 14:00 AFC Hornchurch Potters Bar Town - AFC Hornchurch takım karşılaştırması ve bahis analizi Potters Bar Town - AFC Hornchurch arasındaki maçlar
MS Enfield Town 2 - 0 Braintree Town Enfield Town - Braintree Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Enfield Town - Braintree Town arasındaki maçlar
Barton Rovers 14:00 Hitchin Town Barton Rovers - Hitchin Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Barton Rovers - Hitchin Town arasındaki maçlar
Swindon Supermarine 14:00 Bath City Swindon Supermarine - Bath City takım karşılaştırması ve bahis analizi Swindon Supermarine - Bath City arasındaki maçlar
Poole Town 14:00 Hungerford Town Poole Town - Hungerford Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Poole Town - Hungerford Town arasındaki maçlar
Colne 14:00 Ossett United Colne - Ossett United takım karşılaştırması ve bahis analizi Colne - Ossett United arasındaki maçlar
Sholing 14:00 Weymouth Sholing - Weymouth takım karşılaştırması ve bahis analizi Sholing - Weymouth arasındaki maçlar
Portland United 14:00 Salisbury Portland United - Salisbury takım karşılaştırması ve bahis analizi Portland United - Salisbury arasındaki maçlar
MS Hereford FC 5 - 2 Truro City Hereford FC - Truro City takım karşılaştırması ve bahis analizi Hereford FC - Truro City arasındaki maçlar
1874 Northwich 14:00 Whitby Town 1874 Northwich - Whitby Town takım karşılaştırması ve bahis analizi 1874 Northwich - Whitby Town arasındaki maçlar
Badshot Lea 14:00 Hayes & Yeading United Badshot Lea  - Hayes & Yeading United takım karşılaştırması ve bahis analizi Badshot Lea  - Hayes & Yeading United arasındaki maçlar
MS Kidlington 5 - 0 Gloucester City Kidlington - Gloucester City takım karşılaştırması ve bahis analizi Kidlington - Gloucester City arasındaki maçlar
MS Kings Langley 4 - 0 Folkestone Invicta Kings Langley - Folkestone Invicta takım karşılaştırması ve bahis analizi Kings Langley - Folkestone Invicta arasındaki maçlar
MS Hadley 1 - 0 Ramsgate Hadley - Ramsgate takım karşılaştırması ve bahis analizi Hadley - Ramsgate arasındaki maçlar
MS Haringey Borough 5 - 0 Staines Town Haringey Borough - Staines Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Haringey Borough - Staines Town arasındaki maçlar
St Ives Town 14:00 Canvey Island St Ives Town - Canvey Island takım karşılaştırması ve bahis analizi St Ives Town - Canvey Island arasındaki maçlar
Moneyfields 14:00 Whyteleafe Moneyfields - Whyteleafe takım karşılaştırması ve bahis analizi Moneyfields - Whyteleafe arasındaki maçlar
Tavistock 14:00 Highworth Town Tavistock  - Highworth Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Tavistock  - Highworth Town arasındaki maçlar
MS Hartley Wintney 0 - 0 Chichester City Hartley Wintney - Chichester City takım karşılaştırması ve bahis analizi Hartley Wintney - Chichester City arasındaki maçlar
Blackfield & Langley 14:00 Dorchester Town Blackfield & Langley - Dorchester Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Blackfield & Langley - Dorchester Town arasındaki maçlar
Runcorn Town 14:00 Farsley Runcorn Town - Farsley takım karşılaştırması ve bahis analizi Runcorn Town - Farsley arasındaki maçlar
Chester 14:00 Altrincham Chester - Altrincham takım karşılaştırması ve bahis analizi Chester - Altrincham arasındaki maçlar
Biggleswade Town 14:00 Ware Biggleswade Town - Ware takım karşılaştırması ve bahis analizi Biggleswade Town - Ware arasındaki maçlar
Rushall Olympic 14:00 Gainsborough Trinity Rushall Olympic - Gainsborough Trinity takım karşılaştırması ve bahis analizi Rushall Olympic - Gainsborough Trinity arasındaki maçlar
Brackley Town 14:00 Cinderford Town Brackley Town - Cinderford Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Brackley Town - Cinderford Town arasındaki maçlar
Beaconsfield SYCOB 14:00 Hemel Hempstead Town Beaconsfield SYCOB - Hemel Hempstead Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Beaconsfield SYCOB - Hemel Hempstead Town arasındaki maçlar
Bishop's Stortford 14:00 Peterborough Sports Bishop's Stortford - Peterborough Sports takım karşılaştırması ve bahis analizi Bishop's Stortford - Peterborough Sports arasındaki maçlar
MS Havant & Waterlooville 2 - 1 Taunton Town Havant & Waterlooville - Taunton Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Havant & Waterlooville - Taunton Town arasındaki maçlar
MS Lewes 1 - 2 Bowers & Pitsea Lewes - Bowers & Pitsea takım karşılaştırması ve bahis analizi Lewes - Bowers & Pitsea arasındaki maçlar
St. Albans City 14:00 Worthing St. Albans City - Worthing takım karşılaştırması ve bahis analizi St. Albans City - Worthing arasındaki maçlar
Welling United 14:00 Chipstead Welling United - Chipstead takım karşılaştırması ve bahis analizi Welling United - Chipstead arasındaki maçlar
Weston-super-Mare 14:00 Merthyr Town Weston-super-Mare - Merthyr Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Weston-super-Mare - Merthyr Town arasındaki maçlar
MS Hednesford Town 3 - 2 Barwell Hednesford Town - Barwell takım karşılaştırması ve bahis analizi Hednesford Town - Barwell arasındaki maçlar
Tiverton Town 14:00 Bristol Manor Farm Tiverton Town - Bristol Manor Farm takım karşılaştırması ve bahis analizi Tiverton Town - Bristol Manor Farm arasındaki maçlar
MS Lancaster City 0 - 5 Spennymoor Town Lancaster City - Spennymoor Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Lancaster City - Spennymoor Town arasındaki maçlar
MS Halesowen Town 4 - 1 Stratford Town Halesowen Town - Stratford Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Halesowen Town - Stratford Town arasındaki maçlar
Coalville Town 14:00 Stourbridge Coalville Town - Stourbridge takım karşılaştırması ve bahis analizi Coalville Town - Stourbridge arasındaki maçlar
Billericay Town 14:00 Basildon United Billericay Town - Basildon United  takım karşılaştırması ve bahis analizi Billericay Town - Basildon United  arasındaki maçlar
Alfreton Town 14:00 King's Lynn Town Alfreton Town - King's Lynn Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Alfreton Town - King's Lynn Town arasındaki maçlar
Southport 14:00 Scarborough Athletic Southport - Scarborough Athletic takım karşılaştırması ve bahis analizi Southport - Scarborough Athletic arasındaki maçlar
MS Kettering Town 1 - 1 Sutton Coldfield Town Kettering Town - Sutton Coldfield Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Kettering Town - Sutton Coldfield Town arasındaki maçlar
Margate 14:00 Concord Rangers Margate - Concord Rangers takım karşılaştırması ve bahis analizi Margate - Concord Rangers arasındaki maçlar
MS Farnborough 0 - 5 Wealdstone Farnborough - Wealdstone takım karşılaştırması ve bahis analizi Farnborough - Wealdstone arasındaki maçlar
Ashton United 14:00 Pontefract Collieries Ashton United - Pontefract Collieries takım karşılaştırması ve bahis analizi Ashton United - Pontefract Collieries arasındaki maçlar
Bradford Park Avenue 14:00 Morpeth Town Bradford Park Avenue - Morpeth Town  takım karşılaştırması ve bahis analizi Bradford Park Avenue - Morpeth Town  arasındaki maçlar
Belper Town 14:00 Witton Albion Belper Town - Witton Albion takım karşılaştırması ve bahis analizi Belper Town - Witton Albion arasındaki maçlar
Tooting & Mitcham United 14:00 Dorking Wanderers Tooting & Mitcham United - Dorking Wanderers takım karşılaştırması ve bahis analizi Tooting & Mitcham United - Dorking Wanderers arasındaki maçlar
MS Horsham 0 - 2 Dartford Horsham - Dartford takım karşılaştırması ve bahis analizi Horsham - Dartford arasındaki maçlar
MS Dulwich Hamlet 6 - 1 Bognor Regis Town Dulwich Hamlet - Bognor Regis Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Dulwich Hamlet - Bognor Regis Town arasındaki maçlar
Corinthian-Casuals 14:00 Chelmsford City Corinthian-Casuals - Chelmsford City takım karşılaştırması ve bahis analizi Corinthian-Casuals - Chelmsford City arasındaki maçlar
Oxford City 14:00 North Leigh Oxford City - North Leigh takım karşılaştırması ve bahis analizi Oxford City - North Leigh arasındaki maçlar
Tonbridge Angels 14:00 Eastbourne Borough Tonbridge Angels - Eastbourne Borough takım karşılaştırması ve bahis analizi Tonbridge Angels - Eastbourne Borough arasındaki maçlar
Stamford 14:00 Boston United Stamford - Boston United takım karşılaştırması ve bahis analizi Stamford - Boston United arasındaki maçlar
Maldon & Tiptree 14:00 Wingate & Finchley Maldon & Tiptree - Wingate & Finchley takım karşılaştırması ve bahis analizi Maldon & Tiptree - Wingate & Finchley arasındaki maçlar
MS Hendon 3 - 2 Deeping Rangers Hendon - Deeping Rangers takım karşılaştırması ve bahis analizi Hendon - Deeping Rangers arasındaki maçlar
MS Harrow Borough 0 - 1 Carshalton Athletic Harrow Borough - Carshalton Athletic takım karşılaştırması ve bahis analizi Harrow Borough - Carshalton Athletic arasındaki maçlar
Matlock Town 14:00 Kidsgrove Athletic Matlock Town - Kidsgrove Athletic takım karşılaştırması ve bahis analizi Matlock Town - Kidsgrove Athletic arasındaki maçlar
Marine 14:00 Dunston UTS Marine - Dunston UTS takım karşılaştırması ve bahis analizi Marine - Dunston UTS arasındaki maçlar
MS Guiseley 1 - 0 Stockton Town Guiseley - Stockton Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Guiseley - Stockton Town arasındaki maçlar
MS Gateshead 6 - 0 Ramsbottom United Gateshead - Ramsbottom United  takım karşılaştırması ve bahis analizi Gateshead - Ramsbottom United  arasındaki maçlar
Cirencester Town 14:00 Chippenham Town Cirencester Town - Chippenham Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Cirencester Town - Chippenham Town arasındaki maçlar
Chesham United 14:00 Hampton & Richmond Chesham United - Hampton & Richmond takım karşılaştırması ve bahis analizi Chesham United - Hampton & Richmond arasındaki maçlar
MS Kidderminster Harriers 0 - 0 Stafford Rangers Kidderminster Harriers - Stafford Rangers takım karşılaştırması ve bahis analizi Kidderminster Harriers - Stafford Rangers arasındaki maçlar
İngiltere - Isthmian League Cup
Uxbridge 14:00 Bedfont Sports Uxbridge - Bedfont Sports takım karşılaştırması ve bahis analizi Uxbridge - Bedfont Sports arasındaki maçlar
Romford 14:00 Waltham Abbey Romford - Waltham Abbey takım karşılaştırması ve bahis analizi Romford - Waltham Abbey arasındaki maçlar
Felixstowe & Walton Utd. 14:00 Heybridge Swifts Felixstowe & Walton Utd. - Heybridge Swifts takım karşılaştırması ve bahis analizi Felixstowe & Walton Utd. - Heybridge Swifts arasındaki maçlar
Estonya - Meistriliiga
MS Nõmme Kalju 6 - 0 Tallinna Kalev Nõmme Kalju - Tallinna Kalev takım karşılaştırması ve bahis analizi Nõmme Kalju - Tallinna Kalev arasındaki maçlar
MS Paide 4 - 0 Tulevik Paide - Tulevik takım karşılaştırması ve bahis analizi Paide - Tulevik arasındaki maçlar
MS Levadia 1 - 0 Trans Levadia - Trans takım karşılaştırması ve bahis analizi Levadia - Trans arasındaki maçlar
Estonya - II Liiga
JK Poseidon 10:00 Joker JK Poseidon - Joker takım karşılaştırması ve bahis analizi JK Poseidon - Joker arasındaki maçlar
Noorus-96 11:00 Maardu II Noorus-96 - Maardu II takım karşılaştırması ve bahis analizi Noorus-96 - Maardu II arasındaki maçlar
K-Järve JK Järve II 11:00 Tammeka III K-Järve JK Järve II - Tammeka III takım karşılaştırması ve bahis analizi K-Järve JK Järve II - Tammeka III arasındaki maçlar
Kuressaare II 11:00 Põhja-Sakala Kuressaare II - Põhja-Sakala takım karşılaştırması ve bahis analizi Kuressaare II - Põhja-Sakala arasındaki maçlar
Jõgeva Wolves 11:00 Põhja-Tallinna Volta II Jõgeva Wolves - Põhja-Tallinna Volta II takım karşılaştırması ve bahis analizi Jõgeva Wolves - Põhja-Tallinna Volta II arasındaki maçlar
Raplamaa 11:00 Läänemaa Haapsalu Raplamaa - Läänemaa Haapsalu takım karşılaştırması ve bahis analizi Raplamaa - Läänemaa Haapsalu arasındaki maçlar
Tallinna Infonet 16:00 Tartu Santos Tallinna Infonet - Tartu Santos takım karşılaştırması ve bahis analizi Tallinna Infonet - Tartu Santos arasındaki maçlar
Tallinna Kalev III 16:00 Vaprus II Tallinna Kalev III - Vaprus II takım karşılaştırması ve bahis analizi Tallinna Kalev III - Vaprus II arasındaki maçlar
Swaziland - MTN Premier Ligi
Tambuti 13:30 Black Swallows Tambuti - Black Swallows takım karşılaştırması ve bahis analizi Tambuti - Black Swallows arasındaki maçlar
Faroe Adaları - Kupa
Víkingur 19:00 HB Víkingur - HB takım karşılaştırması ve bahis analizi Víkingur - HB arasındaki maçlar
Finlandiya - 1. Ligi Veikkausliiga
MS Honka 3 - 1 HJK Honka - HJK takım karşılaştırması ve bahis analizi Honka - HJK arasındaki maçlar
MS KPV 4 - 1 RoPS KPV - RoPS takım karşılaştırması ve bahis analizi KPV - RoPS arasındaki maçlar
MS HIFK 2 - 0 SJK HIFK - SJK takım karşılaştırması ve bahis analizi HIFK - SJK arasındaki maçlar
Finlandiya - 2. Ligi Ykkönen
MS Jaro 3 - 1 TPV Jaro - TPV takım karşılaştırması ve bahis analizi Jaro - TPV arasındaki maçlar
MS MyPa 2 - 3 KTP MyPa - KTP takım karşılaştırması ve bahis analizi MyPa - KTP arasındaki maçlar
MS MuSa 0 - 4 Oulu MuSa - Oulu takım karşılaştırması ve bahis analizi MuSa - Oulu arasındaki maçlar
MS Kajaani 1 - 2 Ekenäs IF Kajaani - Ekenäs IF takım karşılaştırması ve bahis analizi Kajaani - Ekenäs IF arasındaki maçlar
Finlandiya - 3. Ligi Kakkonen
Tampere United 12:00 EPS Tampere United - EPS takım karşılaştırması ve bahis analizi Tampere United - EPS arasındaki maçlar
VPS II 12:00 KajHa VPS II - KajHa takım karşılaştırması ve bahis analizi VPS II - KajHa arasındaki maçlar
JäPS 12:00 Reipas JäPS - Reipas takım karşılaştırması ve bahis analizi JäPS - Reipas arasındaki maçlar
FCV 12:00 VIFK FCV - VIFK takım karşılaştırması ve bahis analizi FCV - VIFK arasındaki maçlar
SalPa 12:00 GrIFK SalPa - GrIFK takım karşılaştırması ve bahis analizi SalPa - GrIFK arasındaki maçlar