Alanya Escort Bodrum Escort

Günün Maçları

İtalya - Serie A Ligi
Frosinone 16:00 Chievo Frosinone - Chievo takım karşılaştırması ve bahis analizi Frosinone - Chievo arasındaki maçlar
Bologna 18:30 Napoli Bologna - Napoli takım karşılaştırması ve bahis analizi Bologna - Napoli arasındaki maçlar
Türkiye - Sportoto Süper Ligi
Konyaspor 16:00 Akhisar Bld. Konyaspor - Akhisar Bld. takım karşılaştırması ve bahis analizi Konyaspor - Akhisar Bld. arasındaki maçlar
Afrika - COSAFA Cup
Angola İpt Swaziland Angola - Swaziland takım karşılaştırması ve bahis analizi Angola - Swaziland arasındaki maçlar
Swaziland 14:30 Morityus Swaziland - Morityus takım karşılaştırması ve bahis analizi Swaziland - Morityus arasındaki maçlar
Arnavutluk - Championship Ligi
Flamurtari Vlorë İpt Kamza Flamurtari Vlorë - Kamza takım karşılaştırması ve bahis analizi Flamurtari Vlorë - Kamza arasındaki maçlar
Arjantin - Nacional B Ligi
Sarmiento 19:35 Independiente Rivadavia Sarmiento - Independiente Rivadavia takım karşılaştırması ve bahis analizi Sarmiento - Independiente Rivadavia arasındaki maçlar
Arjantin - Primera B Ligi
Colegiales 16:05 San Telmo Colegiales - San Telmo takım karşılaştırması ve bahis analizi Colegiales - San Telmo arasındaki maçlar
Arjantin - Primera D Ligi
Argentino Rosario 18:00 Real Pilar Argentino Rosario - Real Pilar takım karşılaştırması ve bahis analizi Argentino Rosario - Real Pilar arasındaki maçlar
Centro Español 18:00 Liniers Centro Español - Liniers takım karşılaştırması ve bahis analizi Centro Español - Liniers arasındaki maçlar
Arjantin - Copa de la Superliga
Atlético Tucumán 21:45 Tigre Atlético Tucumán - Tigre takım karşılaştırması ve bahis analizi Atlético Tucumán - Tigre arasındaki maçlar
Ermenistan - 1. Ligi
Gandzasar 13:00 Lori Gandzasar - Lori takım karşılaştırması ve bahis analizi Gandzasar - Lori arasındaki maçlar
Ermenistan - 2. Ligi
Banants II 13:00 Ararat-Armenia II Banants II - Ararat-Armenia II takım karşılaştırması ve bahis analizi Banants II - Ararat-Armenia II arasındaki maçlar
Pyunik II 13:00 Banants III Pyunik II - Banants III takım karşılaştırması ve bahis analizi Pyunik II - Banants III arasındaki maçlar
Avustralya - Queensland FFA Cup Preliminary
Bluebirds United 08:00 Mackay Crusaders Bluebirds United - Mackay Crusaders takım karşılaştırması ve bahis analizi Bluebirds United - Mackay Crusaders arasındaki maçlar
Brothers Townsville 09:00 Leichhardt Lions Brothers Townsville - Leichhardt Lions takım karşılaştırması ve bahis analizi Brothers Townsville - Leichhardt Lions arasındaki maçlar
Burleigh Heads Bulldogs 09:00 Logan Lightning Burleigh Heads Bulldogs - Logan Lightning takım karşılaştırması ve bahis analizi Burleigh Heads Bulldogs - Logan Lightning arasındaki maçlar
Avustralya - Victorian
Green Gully 05:00 Altona Magic Green Gully - Altona Magic takım karşılaştırması ve bahis analizi Green Gully - Altona Magic arasındaki maçlar
Avondale Heights 05:15 Dandenong City Avondale Heights - Dandenong City takım karşılaştırması ve bahis analizi Avondale Heights - Dandenong City arasındaki maçlar
Hume City 07:30 Dandenong Thunder Hume City - Dandenong Thunder takım karşılaştırması ve bahis analizi Hume City - Dandenong Thunder arasındaki maçlar
Avustralya - Victoria Division One
Melbourne Victory II 04:00 Box Hill United Melbourne Victory II - Box Hill United takım karşılaştırması ve bahis analizi Melbourne Victory II - Box Hill United arasındaki maçlar
Murray Utd 05:00 Whittlesea Ranges Murray Utd - Whittlesea Ranges takım karşılaştırması ve bahis analizi Murray Utd - Whittlesea Ranges arasındaki maçlar
Brunswick City 05:00 Bulleen Lions Brunswick City - Bulleen Lions takım karşılaştırması ve bahis analizi Brunswick City - Bulleen Lions arasındaki maçlar
North Geelong Warriors 05:00 Eastern Lions North Geelong Warriors - Eastern Lions takım karşılaştırması ve bahis analizi North Geelong Warriors - Eastern Lions arasındaki maçlar
Springvale White Eagles 05:00 Moreland City Springvale White Eagles - Moreland City takım karşılaştırması ve bahis analizi Springvale White Eagles - Moreland City arasındaki maçlar
St. Albans Saints 05:00 Melbourne City II St. Albans Saints - Melbourne City II takım karşılaştırması ve bahis analizi St. Albans Saints - Melbourne City II arasındaki maçlar
Moreland Zebras 05:00 Goulburn Valley Suns Moreland Zebras - Goulburn Valley Suns takım karşılaştırması ve bahis analizi Moreland Zebras - Goulburn Valley Suns arasındaki maçlar
Northcote City 05:15 Werribee City Northcote City - Werribee City takım karşılaştırması ve bahis analizi Northcote City - Werribee City arasındaki maçlar
Manningham United Blues 06:00 Ballarat City Manningham United Blues - Ballarat City takım karşılaştırması ve bahis analizi Manningham United Blues - Ballarat City arasındaki maçlar
Geelong SC 07:30 Langwarrin Geelong SC - Langwarrin takım karşılaştırması ve bahis analizi Geelong SC - Langwarrin arasındaki maçlar
Avustralya - New South Wales
Sutherland Sharks 08:30 Sydney Olympic Sutherland Sharks - Sydney Olympic takım karşılaştırması ve bahis analizi Sutherland Sharks - Sydney Olympic arasındaki maçlar
Marconi Stallions 09:00 APIA Leichhardt Tigers Marconi Stallions - APIA Leichhardt Tigers takım karşılaştırması ve bahis analizi Marconi Stallions - APIA Leichhardt Tigers arasındaki maçlar
Mt Druitt Town 09:00 Blacktown City Mt Druitt Town - Blacktown City takım karşılaştırması ve bahis analizi Mt Druitt Town - Blacktown City arasındaki maçlar
Sydney II 09:00 Hakoah Sydney City Sydney II - Hakoah Sydney City takım karşılaştırması ve bahis analizi Sydney II - Hakoah Sydney City arasındaki maçlar
Avustralya - New South Wales NPL 2
Macarthur Rams 09:00 Hills Brumbies Macarthur Rams - Hills Brumbies takım karşılaştırması ve bahis analizi Macarthur Rams - Hills Brumbies arasındaki maçlar
Blacktown Spartans 09:00 St. George Saints Blacktown Spartans - St. George Saints  takım karşılaştırması ve bahis analizi Blacktown Spartans - St. George Saints  arasındaki maçlar
Bankstown Berries 09:00 Rydalmere Lions Bankstown Berries - Rydalmere Lions takım karşılaştırması ve bahis analizi Bankstown Berries - Rydalmere Lions arasındaki maçlar
GHFA Spirit FC 09:00 North Shore Mariners GHFA Spirit FC - North Shore Mariners takım karşılaştırması ve bahis analizi GHFA Spirit FC - North Shore Mariners arasındaki maçlar
Western Sydney W. II 09:00 Mounties Wanderers Western Sydney W. II - Mounties Wanderers takım karşılaştırması ve bahis analizi Western Sydney W. II - Mounties Wanderers arasındaki maçlar
Avustralya - Western Australia
Armadale 07:00 Sorrento Armadale - Sorrento takım karşılaştırması ve bahis analizi Armadale - Sorrento arasındaki maçlar
Floreat Athena 07:00 Stirling Lions Floreat Athena - Stirling Lions takım karşılaştırması ve bahis analizi Floreat Athena - Stirling Lions arasındaki maçlar
Inglewood United 07:00 Rockingham City Inglewood United - Rockingham City takım karşılaştırması ve bahis analizi Inglewood United - Rockingham City arasındaki maçlar
Perth 07:00 Cockburn City Perth - Cockburn City takım karşılaştırması ve bahis analizi Perth - Cockburn City arasındaki maçlar
Balcatta 07:00 ECU Joondalup Balcatta - ECU Joondalup takım karşılaştırması ve bahis analizi Balcatta - ECU Joondalup arasındaki maçlar
Bayswater City 07:00 Perth Glory II Bayswater City - Perth Glory II takım karşılaştırması ve bahis analizi Bayswater City - Perth Glory II arasındaki maçlar
Avustralya - Western Australia State League 1
Olympic Kingsway 07:00 Fremantle City Olympic Kingsway - Fremantle City takım karşılaştırması ve bahis analizi Olympic Kingsway - Fremantle City arasındaki maçlar
Joondalup United 07:00 Western Knights Joondalup United - Western Knights takım karşılaştırması ve bahis analizi Joondalup United - Western Knights arasındaki maçlar
Forrestfield United 07:00 Morley Windmills Forrestfield United - Morley Windmills takım karşılaştırması ve bahis analizi Forrestfield United - Morley Windmills arasındaki maçlar
Avustralya - Capital Territory
Tuggeranong United 05:00 Belconnen United Tuggeranong United - Belconnen United takım karşılaştırması ve bahis analizi Tuggeranong United - Belconnen United arasındaki maçlar
Gungahlin 05:00 Riverina Rhinos Gungahlin - Riverina Rhinos takım karşılaştırması ve bahis analizi Gungahlin - Riverina Rhinos arasındaki maçlar
Avustralya - Capital Territory NPL 2
O'Connor Knights 05:00 Brindabella Blues O'Connor Knights - Brindabella Blues takım karşılaştırması ve bahis analizi O'Connor Knights - Brindabella Blues arasındaki maçlar
Weston Molonglo FC 05:00 Wagga City Wanderers Weston Molonglo FC - Wagga City Wanderers takım karşılaştırması ve bahis analizi Weston Molonglo FC - Wagga City Wanderers arasındaki maçlar
Avustralya - Northern NSW State League 1
Singleton Strikers 04:30 Toronto Awaba Singleton Strikers - Toronto Awaba takım karşılaştırması ve bahis analizi Singleton Strikers - Toronto Awaba arasındaki maçlar
New Lambton FC 06:30 Cessnock City New Lambton FC - Cessnock City takım karşılaştırması ve bahis analizi New Lambton FC - Cessnock City arasındaki maçlar
Avustralya - South Australian
Adelaide Blue Eagles 05:30 Campbelltown City Adelaide Blue Eagles - Campbelltown City takım karşılaştırması ve bahis analizi Adelaide Blue Eagles - Campbelltown City arasındaki maçlar
Croydon Kings 05:30 Adelaide City Croydon Kings - Adelaide City takım karşılaştırması ve bahis analizi Croydon Kings - Adelaide City arasındaki maçlar
NE MetroStars 05:30 Para Hills Knights NE MetroStars - Para Hills Knights takım karşılaştırması ve bahis analizi NE MetroStars - Para Hills Knights arasındaki maçlar
West Adelaide 05:30 Adelaide Comets West Adelaide - Adelaide Comets takım karşılaştırması ve bahis analizi West Adelaide - Adelaide Comets arasındaki maçlar
Adelaide United II 05:30 Adelaide Raiders Adelaide United II - Adelaide Raiders takım karşılaştırması ve bahis analizi Adelaide United II - Adelaide Raiders arasındaki maçlar
Avustralya - South Australia State League 1
Modbury Jets 05:30 Sturt Lions Modbury Jets - Sturt Lions takım karşılaştırması ve bahis analizi Modbury Jets - Sturt Lions arasındaki maçlar
Western Strikers 05:30 Adelaide Victory Western Strikers - Adelaide Victory takım karşılaştırması ve bahis analizi Western Strikers - Adelaide Victory arasındaki maçlar
Noarlunga United 05:30 Cumberland United Noarlunga United - Cumberland United takım karşılaştırması ve bahis analizi Noarlunga United - Cumberland United arasındaki maçlar
Fulham United 05:30 Salisbury United Fulham United - Salisbury United takım karşılaştırması ve bahis analizi Fulham United - Salisbury United arasındaki maçlar
Seaford Rangers 08:30 West Torrens Birkalla Seaford Rangers - West Torrens Birkalla takım karşılaştırması ve bahis analizi Seaford Rangers - West Torrens Birkalla arasındaki maçlar
Avustralya - South Australia Reserves Premier League
South Adelaide Res. 03:15 Adelaide Olympic Res. South Adelaide Res. - Adelaide Olympic Res. takım karşılaştırması ve bahis analizi South Adelaide Res. - Adelaide Olympic Res. arasındaki maçlar
West Adelaide Res. 03:15 Adelaide Comets Res. West Adelaide Res. - Adelaide Comets Res. takım karşılaştırması ve bahis analizi West Adelaide Res. - Adelaide Comets Res. arasındaki maçlar
Adelaide Blue Eagles Res 03:15 Campbelltown City Res. Adelaide Blue Eagles Res - Campbelltown City Res. takım karşılaştırması ve bahis analizi Adelaide Blue Eagles Res - Campbelltown City Res. arasındaki maçlar
NE MetroStars Res. 03:15 Para Hills Knights Res. NE MetroStars Res. - Para Hills Knights Res. takım karşılaştırması ve bahis analizi NE MetroStars Res. - Para Hills Knights Res. arasındaki maçlar
Croydon Kings Res. 03:15 Adelaide City Res. Croydon Kings Res. - Adelaide City Res. takım karşılaştırması ve bahis analizi Croydon Kings Res. - Adelaide City Res. arasındaki maçlar
Adelaide United Res. 03:15 Adelaide Raiders Res. Adelaide United Res. - Adelaide Raiders Res. takım karşılaştırması ve bahis analizi Adelaide United Res. - Adelaide Raiders Res. arasındaki maçlar
Avustralya - Tasmania Northern Championship
Burnie United 04:30 Northern Rangers Burnie United - Northern Rangers takım karşılaştırması ve bahis analizi Burnie United - Northern Rangers arasındaki maçlar
Ulverstone 04:30 Riverside II Ulverstone - Riverside II takım karşılaştırması ve bahis analizi Ulverstone - Riverside II arasındaki maçlar
Launceston United 04:30 Somerset Launceston United - Somerset takım karşılaştırması ve bahis analizi Launceston United - Somerset arasındaki maçlar
Avustralya - Tasmania Southern Championship
BeachSide 02:30 New Town Eagles BeachSide - New Town Eagles takım karşılaştırması ve bahis analizi BeachSide - New Town Eagles arasındaki maçlar
University of Tasmania Ert Metro Claremont University of Tasmania - Metro Claremont takım karşılaştırması ve bahis analizi University of Tasmania - Metro Claremont arasındaki maçlar
Nelson Eastern Suburbs 04:30 South East United Nelson Eastern Suburbs - South East United takım karşılaştırması ve bahis analizi Nelson Eastern Suburbs - South East United arasındaki maçlar
Hobart Utd 04:30 Taroona Hobart Utd - Taroona takım karşılaştırması ve bahis analizi Hobart Utd - Taroona arasındaki maçlar
Avustralya - Tasmania FFA Cup Preliminary
University of Tasmania 04:00 Devonport City University of Tasmania - Devonport City takım karşılaştırması ve bahis analizi University of Tasmania - Devonport City arasındaki maçlar
Avustralya - Brisbane
Bayside United 08:00 Brisbane Knights Bayside United - Brisbane Knights takım karşılaştırması ve bahis analizi Bayside United - Brisbane Knights arasındaki maçlar
Toowong 08:00 The Gap Toowong - The Gap takım karşılaştırması ve bahis analizi Toowong - The Gap arasındaki maçlar
Acacia Ridge 08:00 Caboolture Sports Acacia Ridge - Caboolture Sports takım karşılaştırması ve bahis analizi Acacia Ridge - Caboolture Sports arasındaki maçlar
Grange Thistle Ert Brisbane Knights Grange Thistle - Brisbane Knights takım karşılaştırması ve bahis analizi Grange Thistle - Brisbane Knights arasındaki maçlar
Avustralya - Brisbane Reserves Premier League
Bayside United Res. 05:30 Brisbane Knights Res. Bayside United Res. - Brisbane Knights Res. takım karşılaştırması ve bahis analizi Bayside United Res. - Brisbane Knights Res. arasındaki maçlar
Acacia Ridge Res. 06:00 Caboolture Res. Acacia Ridge Res. - Caboolture Res. takım karşılaştırması ve bahis analizi Acacia Ridge Res. - Caboolture Res. arasındaki maçlar
Toowong Res. 06:00 The Gap Res. Toowong Res. - The Gap Res. takım karşılaştırması ve bahis analizi Toowong Res. - The Gap Res. arasındaki maçlar
Grange Thistle Res. Ert Brisbane Knights Res. Grange Thistle Res. - Brisbane Knights Res. takım karşılaştırması ve bahis analizi Grange Thistle Res. - Brisbane Knights Res. arasındaki maçlar
Avustralya - Northern
Mindil Aces 06:30 Hellenic Athletic Mindil Aces - Hellenic Athletic takım karşılaştırması ve bahis analizi Mindil Aces - Hellenic Athletic arasındaki maçlar
Port Darwin 10:30 Darwin Olympic Port Darwin - Darwin Olympic takım karşılaştırması ve bahis analizi Port Darwin - Darwin Olympic arasındaki maçlar
Avusturya - T-Mobile Bundesliga Ligi
Rapid Wien 15:00 Altach Rapid Wien - Altach takım karşılaştırması ve bahis analizi Rapid Wien - Altach arasındaki maçlar
Wacker Innsbruck 15:00 Mattersburg Wacker Innsbruck - Mattersburg takım karşılaştırması ve bahis analizi Wacker Innsbruck - Mattersburg arasındaki maçlar
Hartberg 15:00 Admira Hartberg - Admira takım karşılaştırması ve bahis analizi Hartberg - Admira arasındaki maçlar
Avusturya - Regionalliga
Reichenau 12:00 Salzburg II Reichenau - Salzburg II takım karşılaştırması ve bahis analizi Reichenau - Salzburg II arasındaki maçlar
Grödig 14:00 Hohenems Grödig - Hohenems takım karşılaştırması ve bahis analizi Grödig - Hohenems arasındaki maçlar
St. Pölten II 14:30 Parndorf St. Pölten II - Parndorf takım karşılaştırması ve bahis analizi St. Pölten II - Parndorf arasındaki maçlar
Wals-Grünau 14:30 Kitzbühel Wals-Grünau - Kitzbühel takım karşılaştırması ve bahis analizi Wals-Grünau - Kitzbühel arasındaki maçlar
Rheindorf Altach II 15:00 TSV St. Johann Rheindorf Altach II - TSV St. Johann takım karşılaştırması ve bahis analizi Rheindorf Altach II - TSV St. Johann arasındaki maçlar
Langenegg 15:00 Pinzgau Saalfelden Langenegg - Pinzgau Saalfelden takım karşılaştırması ve bahis analizi Langenegg - Pinzgau Saalfelden arasındaki maçlar
Seekirchen 16:00 Dornbirn Seekirchen - Dornbirn takım karşılaştırması ve bahis analizi Seekirchen - Dornbirn arasındaki maçlar
Grazer AK 16:30 WAC / St. Andrä II Grazer AK - WAC / St. Andrä II takım karşılaştırması ve bahis analizi Grazer AK - WAC / St. Andrä II arasındaki maçlar
Avusturya - Landesliga
Hall 12:00 Wattens II Hall - Wattens II takım karşılaştırması ve bahis analizi Hall - Wattens II arasındaki maçlar
Thalgau 12:00 Straßwalchen Thalgau - Straßwalchen takım karşılaştırması ve bahis analizi Thalgau - Straßwalchen arasındaki maçlar
Zell am See 12:00 Austria Salzburg Zell am See - Austria Salzburg takım karşılaştırması ve bahis analizi Zell am See - Austria Salzburg arasındaki maçlar
ASV 13 13:00 Sportunion Mauer ASV 13 - Sportunion Mauer takım karşılaştırması ve bahis analizi ASV 13 - Sportunion Mauer arasındaki maçlar
Frauental 14:00 Fürstenfeld Frauental - Fürstenfeld takım karşılaştırması ve bahis analizi Frauental - Fürstenfeld arasındaki maçlar
TuS Heiligenkreuz 14:00 Bad Radkersburg TuS Heiligenkreuz - Bad Radkersburg takım karşılaştırması ve bahis analizi TuS Heiligenkreuz - Bad Radkersburg arasındaki maçlar
Wiener Viktoria 14:00 Donau Wiener Viktoria - Donau takım karşılaştırması ve bahis analizi Wiener Viktoria - Donau arasındaki maçlar
Post 14:00 Mannswörth Post - Mannswörth takım karşılaştırması ve bahis analizi Post - Mannswörth arasındaki maçlar
Favoritner AC 14:00 Donaufeld Favoritner AC - Donaufeld takım karşılaştırması ve bahis analizi Favoritner AC - Donaufeld arasındaki maçlar
Gerasdorf Stammersdorf 14:00 Admira Landhaus Gerasdorf Stammersdorf - Admira Landhaus takım karşılaştırması ve bahis analizi Gerasdorf Stammersdorf - Admira Landhaus arasındaki maçlar
Ferlach 14:00 Matrei Ferlach - Matrei takım karşılaştırması ve bahis analizi Ferlach - Matrei arasındaki maçlar
Natters 14:00 Kirchbichl Natters - Kirchbichl takım karşılaştırması ve bahis analizi Natters - Kirchbichl arasındaki maçlar
Puch 15:00 Adnet Puch - Adnet takım karşılaştırması ve bahis analizi Puch - Adnet arasındaki maçlar
Wölfnitz 15:00 Treibach Wölfnitz - Treibach takım karşılaştırması ve bahis analizi Wölfnitz - Treibach arasındaki maçlar
Strobl 15:00 Altenmarkt Strobl - Altenmarkt takım karşılaştırması ve bahis analizi Strobl - Altenmarkt arasındaki maçlar
St. Valentin 15:00 Oedt St. Valentin - Oedt takım karşılaştırması ve bahis analizi St. Valentin - Oedt arasındaki maçlar
Hitthaller St. Michael 15:00 Liezen Hitthaller St. Michael - Liezen takım karşılaştırması ve bahis analizi Hitthaller St. Michael - Liezen arasındaki maçlar
Bizau 15:00 Austria Lustenau II Bizau - Austria Lustenau II takım karşılaştırması ve bahis analizi Bizau - Austria Lustenau II arasındaki maçlar
St. Martin 15:00 Union St. Florian St. Martin - Union St. Florian takım karşılaştırması ve bahis analizi St. Martin - Union St. Florian arasındaki maçlar
Zirl 15:00 SK St. Johann Zirl - SK St. Johann takım karşılaştırması ve bahis analizi Zirl - SK St. Johann arasındaki maçlar
Salzburger AK 15:00 Golling Salzburger AK - Golling takım karşılaştırması ve bahis analizi Salzburger AK - Golling arasındaki maçlar
Alberschwende 15:00 Admira Dornbirn Alberschwende - Admira Dornbirn takım karşılaştırması ve bahis analizi Alberschwende - Admira Dornbirn arasındaki maçlar
Retz 15:00 Gaflenz Retz - Gaflenz takım karşılaştırması ve bahis analizi Retz - Gaflenz arasındaki maçlar
Maria Saal 15:00 ASKÖ Gmünd Maria Saal - ASKÖ Gmünd takım karşılaştırması ve bahis analizi Maria Saal - ASKÖ Gmünd arasındaki maçlar
Ritzing 15:00 FC Deutschkreutz Ritzing - FC Deutschkreutz takım karşılaştırması ve bahis analizi Ritzing - FC Deutschkreutz arasındaki maçlar
Blau-Weiß Feldkirch 15:00 Höchst Blau-Weiß Feldkirch - Höchst takım karşılaştırması ve bahis analizi Blau-Weiß Feldkirch - Höchst arasındaki maçlar
Bleiburg 15:30 St. Jakob Bleiburg - St. Jakob takım karşılaştırması ve bahis analizi Bleiburg - St. Jakob arasındaki maçlar
Parndorf II 16:00 Markt Allhau Parndorf II - Markt Allhau takım karşılaştırması ve bahis analizi Parndorf II - Markt Allhau arasındaki maçlar
St. Anna 17:00 Wildon St. Anna - Wildon takım karşılaştırması ve bahis analizi St. Anna - Wildon arasındaki maçlar
Lafnitz II 17:00 Gnas Lafnitz II - Gnas takım karşılaştırması ve bahis analizi Lafnitz II - Gnas arasındaki maçlar
Pinkafeld 17:00 Horitschon Pinkafeld - Horitschon takım karşılaştırması ve bahis analizi Pinkafeld - Horitschon arasındaki maçlar
Beyaz Rusya - Premier Ligi
Minsk 13:15 Gorodeya Minsk - Gorodeya takım karşılaştırması ve bahis analizi Minsk - Gorodeya arasındaki maçlar
Slavia 15:15 Tarpeda Slavia - Tarpeda takım karşılaştırması ve bahis analizi Slavia - Tarpeda arasındaki maçlar
Dinamo Brest 17:45 Neman Grodno Dinamo Brest - Neman Grodno takım karşılaştırması ve bahis analizi Dinamo Brest - Neman Grodno arasındaki maçlar
Beyaz Rusya - 1. Ligi
Smolevichy-STI 12:00 Sputnik Smolevichy-STI - Sputnik takım karşılaştırması ve bahis analizi Smolevichy-STI - Sputnik arasındaki maçlar
Slonim 13:00 Belshina Slonim - Belshina takım karşılaştırması ve bahis analizi Slonim - Belshina arasındaki maçlar
Granit 13:00 Volna Granit - Volna takım karşılaştırması ve bahis analizi Granit - Volna arasındaki maçlar
Naftan 14:00 Smorgon Naftan - Smorgon takım karşılaştırması ve bahis analizi Naftan - Smorgon arasındaki maçlar
Khimik Svetlogorsk 14:00 Orsha Khimik Svetlogorsk - Orsha takım karşılaştırması ve bahis analizi Khimik Svetlogorsk - Orsha arasındaki maçlar
Gomelzheldortrans 14:30 Krumkachy Gomelzheldortrans - Krumkachy takım karşılaştırması ve bahis analizi Gomelzheldortrans - Krumkachy arasındaki maçlar
Baranovichi 15:00 Lida Baranovichi - Lida takım karşılaştırması ve bahis analizi Baranovichi - Lida arasındaki maçlar
Beyaz Rusya - 2. Division
Oshmyany 12:00 Ivatsevichi Oshmyany - Ivatsevichi takım karşılaştırması ve bahis analizi Oshmyany - Ivatsevichi arasındaki maçlar
Gorki 13:00 Kletsk Gorki - Kletsk takım karşılaştırması ve bahis analizi Gorki - Kletsk arasındaki maçlar
Čist́ 13:00 Victoria Maryina Gorka Čist́ - Victoria Maryina Gorka takım karşılaştırması ve bahis analizi Čist́ - Victoria Maryina Gorka arasındaki maçlar
Belshina II 13:00 Molodechno-2013 Belshina II - Molodechno-2013 takım karşılaştırması ve bahis analizi Belshina II - Molodechno-2013 arasındaki maçlar
DYuSSh-3 Pinsk 13:00 Neman-Agro DYuSSh-3 Pinsk - Neman-Agro takım karşılaştırması ve bahis analizi DYuSSh-3 Pinsk - Neman-Agro arasındaki maçlar
Zhitkovichi‎ 14:00 Energosbyt-BSATU Zhitkovichi‎ - Energosbyt-BSATU takım karşılaştırması ve bahis analizi Zhitkovichi‎ - Energosbyt-BSATU arasındaki maçlar
Uzda 14:00 Osipovichy Uzda - Osipovichy takım karşılaştırması ve bahis analizi Uzda - Osipovichy arasındaki maçlar
Arsenal 14:00 SMI Autotrans Arsenal - SMI Autotrans takım karşılaştırması ve bahis analizi Arsenal - SMI Autotrans arasındaki maçlar
Belçika - First Amateur Division
Excelsior Virton 18:00 Thes Sport Excelsior Virton - Thes Sport takım karşılaştırması ve bahis analizi Excelsior Virton - Thes Sport arasındaki maçlar
Deinze 18:00 Lierse Kempenzonen Deinze - Lierse Kempenzonen takım karşılaştırması ve bahis analizi Deinze - Lierse Kempenzonen arasındaki maçlar
Belçika - Promotion
Lyra 18:00 Houtvenne Lyra - Houtvenne takım karşılaştırması ve bahis analizi Lyra - Houtvenne arasındaki maçlar
Belçika - Play-offs 3/4
Visé 16:00 Oudenaarde Visé - Oudenaarde takım karşılaştırması ve bahis analizi Visé - Oudenaarde arasındaki maçlar
Olympia Wijgmaal 16:00 Ronse Olympia Wijgmaal - Ronse takım karşılaştırması ve bahis analizi Olympia Wijgmaal - Ronse arasındaki maçlar
Benin - Championnat National
JAP 13:00 ASVO JAP - ASVO takım karşılaştırması ve bahis analizi JAP - ASVO arasındaki maçlar
Soleil 15:00 Béké Bembèrèkè Soleil - Béké Bembèrèkè takım karşılaştırması ve bahis analizi Soleil - Béké Bembèrèkè arasındaki maçlar
JSP 15:00 ASPAC JSP - ASPAC takım karşılaştırması ve bahis analizi JSP - ASPAC arasındaki maçlar
Bhutan - A-Division
Druk United 12:00 High Quality United Druk United - High Quality United takım karşılaştırması ve bahis analizi Druk United - High Quality United arasındaki maçlar
Bolivya - 1. Ligi
MS Real Potosí 3 - 1 Royal Pari Real Potosí - Royal Pari takım karşılaştırması ve bahis analizi Real Potosí - Royal Pari arasındaki maçlar
Bosna Hersek - Premier Ligi
Čelik 15:00 Široki Brijeg Čelik - Široki Brijeg takım karşılaştırması ve bahis analizi Čelik - Široki Brijeg arasındaki maçlar
GOŠK Gabela 15:00 Sarajevo GOŠK Gabela - Sarajevo takım karşılaştırması ve bahis analizi GOŠK Gabela - Sarajevo arasındaki maçlar
Radnik Bijeljina 15:00 Sloboda Tuzla Radnik Bijeljina - Sloboda Tuzla takım karşılaştırması ve bahis analizi Radnik Bijeljina - Sloboda Tuzla arasındaki maçlar
Mladost Doboj Kakanj 15:00 Krupa na Vrbasu Mladost Doboj Kakanj - Krupa na Vrbasu takım karşılaştırması ve bahis analizi Mladost Doboj Kakanj - Krupa na Vrbasu arasındaki maçlar
Zvijezda '09 Brgule 15:00 Zrinjski Zvijezda '09 Brgule - Zrinjski takım karşılaştırması ve bahis analizi Zvijezda '09 Brgule - Zrinjski arasındaki maçlar
Sloga 15:00 Željezničar Sloga - Željezničar takım karşılaştırması ve bahis analizi Sloga - Željezničar arasındaki maçlar
Bosna Hersek - 1. Ligi
Borac Banja Luka 15:00 Podrinje Janja Borac Banja Luka - Podrinje Janja takım karşılaştırması ve bahis analizi Borac Banja Luka - Podrinje Janja arasındaki maçlar
Željezničar Banja Luka 15:00 Kozara Gradiška Željezničar Banja Luka - Kozara Gradiška takım karşılaştırması ve bahis analizi Željezničar Banja Luka - Kozara Gradiška arasındaki maçlar
Tekstilac Derventa 15:00 Modriča Tekstilac Derventa - Modriča takım karşılaştırması ve bahis analizi Tekstilac Derventa - Modriča arasındaki maçlar
Sloboda Mrkonjić Grad 15:00 Sutjeska Foča Sloboda Mrkonjić Grad - Sutjeska Foča takım karşılaştırması ve bahis analizi Sloboda Mrkonjić Grad - Sutjeska Foča arasındaki maçlar
Sloga Gornje Crnjelovo 15:00 Rudar Prijedor Sloga Gornje Crnjelovo - Rudar Prijedor takım karşılaştırması ve bahis analizi Sloga Gornje Crnjelovo - Rudar Prijedor arasındaki maçlar
Slavija 15:00 Drina Zvornik Slavija - Drina Zvornik takım karşılaştırması ve bahis analizi Slavija - Drina Zvornik arasındaki maçlar
Zvijezda 15:30 Slaven Živinice Zvijezda - Slaven Živinice takım karşılaştırması ve bahis analizi Zvijezda - Slaven Živinice arasındaki maçlar
Goražde 15:30 Orašje Goražde - Orašje takım karşılaştırması ve bahis analizi Goražde - Orašje arasındaki maçlar
Igman Konjic 15:30 Vitez Igman Konjic - Vitez takım karşılaştırması ve bahis analizi Igman Konjic - Vitez arasındaki maçlar
Olimpic Sarajevo 15:30 Rudar Kakanj Olimpic Sarajevo - Rudar Kakanj takım karşılaştırması ve bahis analizi Olimpic Sarajevo - Rudar Kakanj arasındaki maçlar
Metalleghe-BSI Jajce 15:30 TOSK Tesanj Metalleghe-BSI Jajce - TOSK Tesanj takım karşılaştırması ve bahis analizi Metalleghe-BSI Jajce - TOSK Tesanj arasındaki maçlar
Novi Travnik 15:30 Jedinstvo Bihać Novi Travnik - Jedinstvo Bihać takım karşılaştırması ve bahis analizi Novi Travnik - Jedinstvo Bihać arasındaki maçlar
Bosna Visoko 15:30 Velež Bosna Visoko - Velež takım karşılaştırması ve bahis analizi Bosna Visoko - Velež arasındaki maçlar
Bratstvo Gračanica 15:30 Čapljina Bratstvo Gračanica - Čapljina takım karşılaştırması ve bahis analizi Bratstvo Gračanica - Čapljina arasındaki maçlar
Botswana - Premier League
Township Rollers 13:30 Police XI Township Rollers - Police XI takım karşılaştırması ve bahis analizi Township Rollers - Police XI arasındaki maçlar
Miscellaneous 13:30 Notwane Miscellaneous - Notwane takım karşılaştırması ve bahis analizi Miscellaneous - Notwane arasındaki maçlar
Sankoyo Bush Bucks 13:30 Extension Gunners Sankoyo Bush Bucks - Extension Gunners takım karşılaştırması ve bahis analizi Sankoyo Bush Bucks - Extension Gunners arasındaki maçlar
Galaxy FC 13:30 BR Highlanders Galaxy FC - BR Highlanders takım karşılaştırması ve bahis analizi Galaxy FC - BR Highlanders arasındaki maçlar
Black Forest 13:30 Orapa United Black Forest - Orapa United takım karşılaştırması ve bahis analizi Black Forest - Orapa United arasındaki maçlar
Shooting Stars 13:30 Prisons XI Shooting Stars - Prisons XI takım karşılaştırması ve bahis analizi Shooting Stars - Prisons XI arasındaki maçlar
Brezilya - Serie A Ligi
Botafogo 19:00 Palmeiras Botafogo - Palmeiras takım karşılaştırması ve bahis analizi Botafogo - Palmeiras arasındaki maçlar
Gremio 22:00 Atletico Mineiro Gremio - Atletico Mineiro takım karşılaştırması ve bahis analizi Gremio - Atletico Mineiro arasındaki maçlar
Brezilya - Serie B Ligi
104’ Sport Recife 3 - 2 Londrina Sport Recife - Londrina takım karşılaştırması ve bahis analizi Sport Recife - Londrina arasındaki maçlar
Coritiba 14:00 Cuiabá Coritiba - Cuiabá takım karşılaştırması ve bahis analizi Coritiba - Cuiabá arasındaki maçlar
Ponte Preta 19:30 Parana Ponte Preta - Parana takım karşılaştırması ve bahis analizi Ponte Preta - Parana arasındaki maçlar
São Bento 19:30 Oeste São Bento - Oeste takım karşılaştırması ve bahis analizi São Bento - Oeste arasındaki maçlar
Brasil de Pelotas 22:00 América Mineiro Brasil de Pelotas - América Mineiro takım karşılaştırması ve bahis analizi Brasil de Pelotas - América Mineiro arasındaki maçlar
Operário PR 22:00 Botafogo SP Operário PR - Botafogo SP takım karşılaştırması ve bahis analizi Operário PR - Botafogo SP arasındaki maçlar
Brezilya - Serie C Ligi
Confiança 20:15 Náutico Confiança - Náutico takım karşılaştırması ve bahis analizi Confiança - Náutico arasındaki maçlar
EC São José 21:00 Juventude EC São José - Juventude takım karşılaştırması ve bahis analizi EC São José - Juventude arasındaki maçlar
Santa Cruz 22:15 ABC Santa Cruz - ABC takım karşılaştırması ve bahis analizi Santa Cruz - ABC arasındaki maçlar
Brezilya - Série D
Portuguesa RJ 18:00 Sobradinho Portuguesa RJ - Sobradinho takım karşılaştırması ve bahis analizi Portuguesa RJ - Sobradinho arasındaki maçlar
Floresta 19:00 Bragantino PA Floresta - Bragantino PA takım karşılaştırması ve bahis analizi Floresta - Bragantino PA arasındaki maçlar
Bahia de Feira 19:00 América RN Bahia de Feira - América RN takım karşılaştırması ve bahis analizi Bahia de Feira - América RN arasındaki maçlar
Juazeirense 19:00 Aparecidense Juazeirense - Aparecidense takım karşılaştırması ve bahis analizi Juazeirense - Aparecidense arasındaki maçlar
São Raimundo RR 20:00 Rio Branco São Raimundo RR - Rio Branco takım karşılaştırması ve bahis analizi São Raimundo RR - Rio Branco arasındaki maçlar
Serra 20:00 URT Serra - URT takım karşılaştırması ve bahis analizi Serra - URT arasındaki maçlar
Joinville 21:00 Avenida Joinville - Avenida takım karşılaştırması ve bahis analizi Joinville - Avenida arasındaki maçlar
Ferroviária 21:00 Maringá Ferroviária - Maringá takım karşılaştırması ve bahis analizi Ferroviária - Maringá arasındaki maçlar
Sinop 22:00 Palmas Sinop - Palmas takım karşılaştırması ve bahis analizi Sinop - Palmas arasındaki maçlar
Fast Clube 22:00 Barcelona RO Fast Clube - Barcelona RO takım karşılaştırması ve bahis analizi Fast Clube - Barcelona RO arasındaki maçlar
Coruripe 22:00 Fluminense de Feira Coruripe - Fluminense de Feira takım karşılaştırması ve bahis analizi Coruripe - Fluminense de Feira arasındaki maçlar
Caldense 22:00 Vitória ES Caldense - Vitória ES takım karşılaştırması ve bahis analizi Caldense - Vitória ES arasındaki maçlar
Real Ariquemes 23:30 Manaus Real Ariquemes - Manaus takım karşılaştırması ve bahis analizi Real Ariquemes - Manaus arasındaki maçlar
Brezilya - Carioca 2 Div
Gonçalense 13:00 Olaria Gonçalense - Olaria takım karşılaştırması ve bahis analizi Gonçalense - Olaria arasındaki maçlar
Friburguense 18:00 Duque de Caxias Friburguense - Duque de Caxias takım karşılaştırması ve bahis analizi Friburguense - Duque de Caxias arasındaki maçlar
Angra dos Reis 18:00 Audax Rio Angra dos Reis - Audax Rio takım karşılaştırması ve bahis analizi Angra dos Reis - Audax Rio arasındaki maçlar
Tigres do Brasil 18:00 Campos AA Tigres do Brasil - Campos AA takım karşılaştırması ve bahis analizi Tigres do Brasil - Campos AA arasındaki maçlar
Sampaio Corrêa RJ 18:00 Goytacaz Sampaio Corrêa RJ - Goytacaz takım karşılaştırması ve bahis analizi Sampaio Corrêa RJ - Goytacaz arasındaki maçlar
São Gonçalo EC RJ 18:00 Artsul São Gonçalo EC RJ - Artsul takım karşılaştırması ve bahis analizi São Gonçalo EC RJ - Artsul arasındaki maçlar
Nova Cidade 18:00 América RJ Nova Cidade - América RJ takım karşılaştırması ve bahis analizi Nova Cidade - América RJ arasındaki maçlar
Brezilya - Cearense 2 Division
Campo Grande 18:30 Maranguape Campo Grande - Maranguape takım karşılaştırması ve bahis analizi Campo Grande - Maranguape arasındaki maçlar
União CE 18:30 Pacajus União CE - Pacajus takım karşılaştırması ve bahis analizi União CE - Pacajus arasındaki maçlar
Brezilya - Paulista Série B
Rio Branco SP 18:00 União Barbarense Rio Branco SP - União Barbarense takım karşılaştırması ve bahis analizi Rio Branco SP - União Barbarense arasındaki maçlar
Andradina 18:00 Fernandópolis Andradina - Fernandópolis takım karşılaştırması ve bahis analizi Andradina - Fernandópolis arasındaki maçlar
Amparo 18:00 São José FC Amparo - São José FC takım karşılaştırması ve bahis analizi Amparo - São José FC arasındaki maçlar
Mauaense 18:00 Guarulhos Mauaense - Guarulhos takım karşılaştırması ve bahis analizi Mauaense - Guarulhos arasındaki maçlar
Manthiqueira 18:00 Paulista Manthiqueira - Paulista takım karşılaştırması ve bahis analizi Manthiqueira - Paulista arasındaki maçlar
Matonense 18:00 Inter de Bebedouro Matonense - Inter de Bebedouro takım karşılaştırması ve bahis analizi Matonense - Inter de Bebedouro arasındaki maçlar
Itapirense 18:00 Jaguariúna Itapirense - Jaguariúna takım karşılaştırması ve bahis analizi Itapirense - Jaguariúna arasındaki maçlar
Catanduva 18:00 Grêmio Sãocarlense Catanduva - Grêmio Sãocarlense takım karşılaştırması ve bahis analizi Catanduva - Grêmio Sãocarlense arasındaki maçlar
Osvaldo Cruz 19:00 Bandeirante SP Osvaldo Cruz - Bandeirante SP takım karşılaştırması ve bahis analizi Osvaldo Cruz - Bandeirante SP arasındaki maçlar
São José EC 22:00 Atlético Mogi São José EC - Atlético Mogi takım karşılaştırması ve bahis analizi São José EC - Atlético Mogi arasındaki maçlar
Kamboçya - Premier League
Boeung Ket 08:30 Asia Europe University Boeung Ket - Asia Europe University takım karşılaştırması ve bahis analizi Boeung Ket - Asia Europe University arasındaki maçlar
TriAsia 08:30 Police Commissary TriAsia - Police Commissary takım karşılaştırması ve bahis analizi TriAsia - Police Commissary arasındaki maçlar
National Defense 11:00 Visakha National Defense - Visakha takım karşılaştırması ve bahis analizi National Defense - Visakha arasındaki maçlar
Kamerun - 1. Ligi
Dragon de Yaoundé 15:00 APEJES Academy Dragon de Yaoundé - APEJES Academy takım karşılaştırması ve bahis analizi Dragon de Yaoundé - APEJES Academy arasındaki maçlar
Kamerun - Ligue 2
Leopard de Douala 13:00 FAP Leopard de Douala - FAP takım karşılaştırması ve bahis analizi Leopard de Douala - FAP arasındaki maçlar
Kanada - Canadian Premier League
York 9 20:00 Forge York 9 - Forge takım karşılaştırması ve bahis analizi York 9 - Forge arasındaki maçlar
Cavalry 22:30 HFX Wanderers Cavalry - HFX Wanderers takım karşılaştırması ve bahis analizi Cavalry - HFX Wanderers arasındaki maçlar
Kanada - Kanada Futbol Ligi
Vorkuta 22:00 Kingsman Vorkuta - Kingsman takım karşılaştırması ve bahis analizi Vorkuta - Kingsman arasındaki maçlar
Kanada - PCSL
Surrey United 23:00 Victoria Highlanders II Surrey United - Victoria Highlanders II takım karşılaştırması ve bahis analizi Surrey United - Victoria Highlanders II arasındaki maçlar
Tigers Vancouver 23:40 Mid Isle Highlanders Tigers Vancouver - Mid Isle Highlanders takım karşılaştırması ve bahis analizi Tigers Vancouver - Mid Isle Highlanders arasındaki maçlar
Cape Verde Islands - Campeonato Nacional
Mindelense 00:00 Onze Estrelas Mindelense - Onze Estrelas takım karşılaştırması ve bahis analizi Mindelense - Onze Estrelas arasındaki maçlar
Oásis Atlântico 00:00 Ultramarina Oásis Atlântico - Ultramarina takım karşılaştırması ve bahis analizi Oásis Atlântico - Ultramarina arasındaki maçlar
Şili - 1. Ligi
104’ Everton 0 - 0 Huachipato Everton - Huachipato takım karşılaştırması ve bahis analizi Everton - Huachipato arasındaki maçlar
Antofagasta 18:45 Unión La Calera Antofagasta - Unión La Calera takım karşılaştırması ve bahis analizi Antofagasta - Unión La Calera arasındaki maçlar
Colo Colo 23:30 Audax Italiano Colo Colo - Audax Italiano takım karşılaştırması ve bahis analizi Colo Colo - Audax Italiano arasındaki maçlar
Şili - Primera B Ligi
Melipilla 20:00 Puerto Montt Melipilla - Puerto Montt takım karşılaştırması ve bahis analizi Melipilla - Puerto Montt arasındaki maçlar
Cobreloa 21:00 Magallanes Cobreloa - Magallanes takım karşılaştırması ve bahis analizi Cobreloa - Magallanes arasındaki maçlar
La Serena 22:00 Rangers La Serena - Rangers takım karşılaştırması ve bahis analizi La Serena - Rangers arasındaki maçlar
San Luis 23:00 Barnechea San Luis - Barnechea takım karşılaştırması ve bahis analizi San Luis - Barnechea arasındaki maçlar
Şili - Segunda División
Colina 19:00 Recoleta Colina - Recoleta takım karşılaştırması ve bahis analizi Colina - Recoleta arasındaki maçlar
Colchagua 22:00 Fernández Vial Colchagua - Fernández Vial takım karşılaştırması ve bahis analizi Colchagua - Fernández Vial arasındaki maçlar
Deportes Vallenar 22:00 San Marcos Deportes Vallenar - San Marcos takım karşılaştırması ve bahis analizi Deportes Vallenar - San Marcos arasındaki maçlar
Şili - Tercera A
Real San Joaquín 19:30 Provincial Ovalle Real San Joaquín - Provincial Ovalle takım karşılaştırması ve bahis analizi Real San Joaquín - Provincial Ovalle arasındaki maçlar
Brujas de Salamanca 19:30 Rancagua Sur Brujas de Salamanca - Rancagua Sur takım karşılaştırması ve bahis analizi Brujas de Salamanca - Rancagua Sur arasındaki maçlar
Deportes Rengo 20:00 Unión Compañías Deportes Rengo - Unión Compañías takım karşılaştırması ve bahis analizi Deportes Rengo - Unión Compañías arasındaki maçlar
Deportes Linares 21:00 Ferroviarios Santiago Deportes Linares - Ferroviarios Santiago takım karşılaştırması ve bahis analizi Deportes Linares - Ferroviarios Santiago arasındaki maçlar
Çin - Süper Ligi
Guizhou Renhe 07:30 Tianjin Teda Guizhou Renhe - Tianjin Teda takım karşılaştırması ve bahis analizi Guizhou Renhe - Tianjin Teda arasındaki maçlar
Wuhan Zall 11:35 Tianjin Songjiang Wuhan Zall - Tianjin Songjiang takım karşılaştırması ve bahis analizi Wuhan Zall - Tianjin Songjiang arasındaki maçlar
Hebei Zhongji 11:35 Jiangsu Guoxin-Sainty Hebei Zhongji - Jiangsu Guoxin-Sainty takım karşılaştırması ve bahis analizi Hebei Zhongji - Jiangsu Guoxin-Sainty arasındaki maçlar
Çin - Çin Ligi
Anhui Litian 07:30 Liaoning Whowin Anhui Litian - Liaoning Whowin takım karşılaştırması ve bahis analizi Anhui Litian - Liaoning Whowin arasındaki maçlar
Beijing Enterprises 11:30 Hangzhou Beijing Enterprises - Hangzhou takım karşılaştırması ve bahis analizi Beijing Enterprises - Hangzhou arasındaki maçlar
Shanghai Shenxin 11:30 Xinjiang Tianshan Shanghai Shenxin - Xinjiang Tianshan takım karşılaştırması ve bahis analizi Shanghai Shenxin - Xinjiang Tianshan arasındaki maçlar
Guizhou Zhicheng 11:30 Shaanxi Chang'an Guizhou Zhicheng - Shaanxi Chang'an takım karşılaştırması ve bahis analizi Guizhou Zhicheng - Shaanxi Chang'an arasındaki maçlar
Meizhou Wuhua 11:30 Shijiazhuang Yongchang Meizhou Wuhua - Shijiazhuang Yongchang takım karşılaştırması ve bahis analizi Meizhou Wuhua - Shijiazhuang Yongchang arasındaki maçlar
Guangxi Longguida 11:35 Sichuan Longfor Guangxi Longguida - Sichuan Longfor takım karşılaştırması ve bahis analizi Guangxi Longguida - Sichuan Longfor arasındaki maçlar
Kolombiya - Copa Mustang
Millonarios 22:00 Deportivo Pasto Millonarios - Deportivo Pasto takım karşılaştırması ve bahis analizi Millonarios - Deportivo Pasto arasındaki maçlar
Kolombiya - Primera B Ligi
Cortuluá 20:30 Barranquilla Cortuluá - Barranquilla takım karşılaştırması ve bahis analizi Cortuluá - Barranquilla arasındaki maçlar
Real Cartagena 20:30 Leones FC Real Cartagena - Leones FC takım karşılaştırması ve bahis analizi Real Cartagena - Leones FC arasındaki maçlar
Kongo Cum. - Linafoot
Sanga Balende 13:30 Mont Bleu Sanga Balende - Mont Bleu takım karşılaştırması ve bahis analizi Sanga Balende - Mont Bleu arasındaki maçlar
Hırvatistan - 1. Ligi
Slaven Koprivnica 18:00 Rijeka Slaven Koprivnica - Rijeka takım karşılaştırması ve bahis analizi Slaven Koprivnica - Rijeka arasındaki maçlar
Hırvatistan - 2. Ligi
Međimurje Čakovec 15:30 Zadar Međimurje Čakovec - Zadar takım karşılaştırması ve bahis analizi Međimurje Čakovec - Zadar arasındaki maçlar
Solin 15:30 Dugopolje Solin - Dugopolje takım karşılaştırması ve bahis analizi Solin - Dugopolje arasındaki maçlar
Šibenik 15:30 Dinamo Zagreb II Šibenik - Dinamo Zagreb II takım karşılaştırması ve bahis analizi Šibenik - Dinamo Zagreb II arasındaki maçlar
Hrvatski Dragovoljac 15:30 Osijek II Hrvatski Dragovoljac - Osijek II takım karşılaştırması ve bahis analizi Hrvatski Dragovoljac - Osijek II arasındaki maçlar
Lučko 15:30 Hajduk Split II Lučko - Hajduk Split II takım karşılaştırması ve bahis analizi Lučko - Hajduk Split II arasındaki maçlar
Bijelo Brdo 15:30 Kustošija Bijelo Brdo - Kustošija takım karşılaştırması ve bahis analizi Bijelo Brdo - Kustošija arasındaki maçlar
Radnik Sesvete 15:30 Varaždin Radnik Sesvete - Varaždin takım karşılaştırması ve bahis analizi Radnik Sesvete - Varaždin arasındaki maçlar
Hırvatistan - 3. HNL
NK Koprivnica 12:00 Bjelovar NK Koprivnica - Bjelovar takım karşılaştırması ve bahis analizi NK Koprivnica - Bjelovar arasındaki maçlar
Zagreb 15:30 Vinogradar Zagreb - Vinogradar takım karşılaştırması ve bahis analizi Zagreb - Vinogradar arasındaki maçlar
Dugo Selo 15:30 Opatija Dugo Selo - Opatija takım karşılaştırması ve bahis analizi Dugo Selo - Opatija arasındaki maçlar
Mladost Ždralovi 15:30 Belišće Mladost Ždralovi - Belišće takım karşılaştırması ve bahis analizi Mladost Ždralovi - Belišće arasındaki maçlar
Udarnik Kurilovec 15:30 Jarun Udarnik Kurilovec - Jarun takım karşılaştırması ve bahis analizi Udarnik Kurilovec - Jarun arasındaki maçlar
Croatia Zmijavci 15:30 Primorac Biograd Croatia Zmijavci - Primorac Biograd takım karşılaştırması ve bahis analizi Croatia Zmijavci - Primorac Biograd arasındaki maçlar
Ponikve 15:30 HAŠK Ponikve - HAŠK takım karşılaştırması ve bahis analizi Ponikve - HAŠK arasındaki maçlar
Zrinski Jurjevac 15:30 Slavija Pleternica Zrinski Jurjevac - Slavija Pleternica takım karşılaştırması ve bahis analizi Zrinski Jurjevac - Slavija Pleternica arasındaki maçlar
Urania Baška Voda 15:30 Neretva Metković Urania Baška Voda - Neretva Metković takım karşılaştırması ve bahis analizi Urania Baška Voda - Neretva Metković arasındaki maçlar
Vihor 15:30 Cibalia Vihor - Cibalia takım karşılaştırması ve bahis analizi Vihor - Cibalia arasındaki maçlar
Zmaj Blato 15:30 Split Zmaj Blato - Split takım karşılaştırması ve bahis analizi Zmaj Blato - Split arasındaki maçlar
Špansko Zagreb 15:30 Trnje Špansko Zagreb - Trnje takım karşılaştırması ve bahis analizi Špansko Zagreb - Trnje arasındaki maçlar
Marsonia 15:30 Dakovo-Croatia Marsonia - Dakovo-Croatia takım karşılaştırması ve bahis analizi Marsonia - Dakovo-Croatia arasındaki maçlar
Vukovar 15:30 Oriolik Oriovac Vukovar - Oriolik Oriovac takım karşılaştırması ve bahis analizi Vukovar - Oriolik Oriovac arasındaki maçlar
Slavonija Požega 15:30 Čepin Slavonija Požega - Čepin takım karşılaştırması ve bahis analizi Slavonija Požega - Čepin arasındaki maçlar
Uskok Klis 15:30 Neretvanac Opuzen Uskok Klis - Neretvanac Opuzen takım karşılaştırması ve bahis analizi Uskok Klis - Neretvanac Opuzen arasındaki maçlar
Zagorec 15:30 Novigrad Zagorec - Novigrad takım karşılaştırması ve bahis analizi Zagorec - Novigrad arasındaki maçlar
Hrvace 15:30 Imotski Hrvace - Imotski takım karşılaştırması ve bahis analizi Hrvace - Imotski arasındaki maçlar
Maksimir Zagreb 15:30 Vrbovec Maksimir Zagreb - Vrbovec takım karşılaştırması ve bahis analizi Maksimir Zagreb - Vrbovec arasındaki maçlar
Jadran Poreč 15:30 Dubrava Zagreb Jadran Poreč - Dubrava Zagreb takım karşılaştırması ve bahis analizi Jadran Poreč - Dubrava Zagreb arasındaki maçlar
Orijent 1919 15:30 Krk Orijent 1919 - Krk takım karşılaştırması ve bahis analizi Orijent 1919 - Krk arasındaki maçlar
Çek Cumhuriyeti - 1. Ligi
Příbram 15:00 Dukla Praha Příbram - Dukla Praha takım karşılaştırması ve bahis analizi Příbram - Dukla Praha arasındaki maçlar
Bohemians 1905 15:00 Opava Bohemians 1905 - Opava takım karşılaştırması ve bahis analizi Bohemians 1905 - Opava arasındaki maçlar
Slovácko 15:00 Karviná Slovácko - Karviná takım karşılaştırması ve bahis analizi Slovácko - Karviná arasındaki maçlar
Çek Cumhuriyeti - 2. Ligi
Vysočina Jihlava 13:00 Zbrojovka Brno Vysočina Jihlava - Zbrojovka Brno takım karşılaştırması ve bahis analizi Vysočina Jihlava - Zbrojovka Brno arasındaki maçlar
Hradec Králové 13:00 Táborsko Hradec Králové - Táborsko takım karşılaştırması ve bahis analizi Hradec Králové - Táborsko arasındaki maçlar
Vítkovice 13:00 FK Pardubice Vítkovice - FK Pardubice takım karşılaştırması ve bahis analizi Vítkovice - FK Pardubice arasındaki maçlar
Třinec 13:00 České Budějovice Třinec - České Budějovice takım karşılaştırması ve bahis analizi Třinec - České Budějovice arasındaki maçlar
Chrudim 13:00 Viktoria Žižkov Chrudim - Viktoria Žižkov takım karşılaştırması ve bahis analizi Chrudim - Viktoria Žižkov arasındaki maçlar
Varnsdorf 13:00 Znojmo Varnsdorf - Znojmo takım karşılaştırması ve bahis analizi Varnsdorf - Znojmo arasındaki maçlar
Baník Sokolov 13:00 Ústí nad Labem Baník Sokolov - Ústí nad Labem takım karşılaştırması ve bahis analizi Baník Sokolov - Ústí nad Labem arasındaki maçlar
Vlašim 13:00 Prostějov Vlašim - Prostějov takım karşılaştırması ve bahis analizi Vlašim - Prostějov arasındaki maçlar
Çek Cumhuriyeti - 3. Ligi
Slavoj Vyšehrad 08:15 Ústí nad Orlicí Slavoj Vyšehrad - Ústí nad Orlicí takım karşılaştırması ve bahis analizi Slavoj Vyšehrad - Ústí nad Orlicí arasındaki maçlar
Písek 08:15 Sokol Živanice Písek - Sokol Živanice takım karşılaştırması ve bahis analizi Písek - Sokol Živanice arasındaki maçlar
Převýšov 08:15 Loko Vltavín Převýšov - Loko Vltavín takım karşılaştırması ve bahis analizi Převýšov - Loko Vltavín arasındaki maçlar
Uherský Brod 08:15 Hodonín-Šardice Uherský Brod - Hodonín-Šardice takım karşılaştırması ve bahis analizi Uherský Brod - Hodonín-Šardice arasındaki maçlar
Frýdek-Místek 15:00 Odra Petřkovice Frýdek-Místek - Odra Petřkovice takım karşılaştırması ve bahis analizi Frýdek-Místek - Odra Petřkovice arasındaki maçlar
Valašské Meziříčí 15:00 Líšeň Valašské Meziříčí - Líšeň takım karşılaştırması ve bahis analizi Valašské Meziříčí - Líšeň arasındaki maçlar
Dobrovice 15:00 Jiskra Domažlice Dobrovice - Jiskra Domažlice takım karşılaştırması ve bahis analizi Dobrovice - Jiskra Domažlice arasındaki maçlar
Slovan Velvary 15:00 Benešov Slovan Velvary - Benešov takım karşılaştırması ve bahis analizi Slovan Velvary - Benešov arasındaki maçlar
Çek Cumhuriyeti - 4. Ligi
Tatran Rakovník 08:15 Sokol Hostouň Tatran Rakovník - Sokol Hostouň takım karşılaştırması ve bahis analizi Tatran Rakovník - Sokol Hostouň arasındaki maçlar
Neratovice-Byškovice 08:15 Mostecký FK Neratovice-Byškovice - Mostecký FK takım karşılaştırması ve bahis analizi Neratovice-Byškovice - Mostecký FK arasındaki maçlar
Žďár nad Sázavou 08:15 Slovan Rosice Žďár nad Sázavou - Slovan Rosice takım karşılaştırması ve bahis analizi Žďár nad Sázavou - Slovan Rosice arasındaki maçlar
Motorlet Praha 08:15 Kladno Motorlet Praha - Kladno takım karşılaştırması ve bahis analizi Motorlet Praha - Kladno arasındaki maçlar
Přeštice 08:15 Táborsko II Přeštice - Táborsko II takım karşılaştırması ve bahis analizi Přeštice - Táborsko II arasındaki maçlar
Jiskra Mšeno 08:15 Pěnčín-Turnov Jiskra Mšeno - Pěnčín-Turnov takım karşılaştırması ve bahis analizi Jiskra Mšeno - Pěnčín-Turnov arasındaki maçlar
Chomutov 08:15 Sokol Libiš Chomutov - Sokol Libiš takım karşılaştırması ve bahis analizi Chomutov - Sokol Libiš arasındaki maçlar
Zbuzany 08:15 Ostrá Zbuzany - Ostrá takım karşılaştırması ve bahis analizi Zbuzany - Ostrá arasındaki maçlar
Opava II 08:30 Slavičín Opava II - Slavičín takım karşılaştırması ve bahis analizi Opava II - Slavičín arasındaki maçlar
Přepeře 08:30 Zenit Čáslav Přepeře - Zenit Čáslav takım karşılaştırması ve bahis analizi Přepeře - Zenit Čáslav arasındaki maçlar
Sokol Ústí 13:00 Havířov Sokol Ústí - Havířov takım karşılaştırması ve bahis analizi Sokol Ústí - Havířov arasındaki maçlar
Mariánské Lázně 13:00 Hořovicko Mariánské Lázně - Hořovicko takım karşılaştırması ve bahis analizi Mariánské Lázně - Hořovicko arasındaki maçlar
FC Vsetín 15:00 Bospor Bohumín FC Vsetín - Bospor Bohumín takım karşılaştırması ve bahis analizi FC Vsetín - Bospor Bohumín arasındaki maçlar
Dobříš 15:00 Spartak Soběslav Dobříš - Spartak Soběslav takım karşılaştırması ve bahis analizi Dobříš - Spartak Soběslav arasındaki maçlar
Bzenec 15:00 Sokol Tasovice Bzenec - Sokol Tasovice takım karşılaştırması ve bahis analizi Bzenec - Sokol Tasovice arasındaki maçlar
Baník Souš 15:00 Ostrov Baník Souš - Ostrov  takım karşılaştırması ve bahis analizi Baník Souš - Ostrov  arasındaki maçlar
Trutnov 15:00 Horky nad Jizerou Trutnov - Horky nad Jizerou takım karşılaştırması ve bahis analizi Trutnov - Horky nad Jizerou arasındaki maçlar
Nový Jičín 15:00 Hranice Nový Jičín - Hranice takım karşılaştırması ve bahis analizi Nový Jičín - Hranice arasındaki maçlar
Doubravka 15:00 Klatovy Doubravka - Klatovy takım karşılaştırması ve bahis analizi Doubravka - Klatovy arasındaki maçlar
Tachov 15:00 Český lev - Union Beroun Tachov - Český lev - Union Beroun takım karşılaştırması ve bahis analizi Tachov - Český lev - Union Beroun arasındaki maçlar
Břeclav 15:00 Blansko Břeclav - Blansko takım karşılaştırması ve bahis analizi Břeclav - Blansko arasındaki maçlar
Náchod 15:00 Český Brod Náchod - Český Brod takım karşılaştırması ve bahis analizi Náchod - Český Brod arasındaki maçlar
HFK Olomouc 15:00 Detmarovice HFK Olomouc - Detmarovice takım karşılaştırması ve bahis analizi HFK Olomouc - Detmarovice arasındaki maçlar
Danimarka - Superligaen Ligi
København 15:00 FC Nordsjaelland København - FC Nordsjaelland takım karşılaştırması ve bahis analizi København - FC Nordsjaelland arasındaki maçlar
Midtjylland 15:00 Esbjerg Midtjylland - Esbjerg takım karşılaştırması ve bahis analizi Midtjylland - Esbjerg arasındaki maçlar
OB 15:00 Brøndby OB - Brøndby takım karşılaştırması ve bahis analizi OB - Brøndby arasındaki maçlar
Danimarka - 1. Ligi
Viborg 11:45 Fremad Amager Viborg - Fremad Amager takım karşılaştırması ve bahis analizi Viborg - Fremad Amager arasındaki maçlar
Silkeborg 11:45 Nykøbing Silkeborg - Nykøbing takım karşılaştırması ve bahis analizi Silkeborg - Nykøbing arasındaki maçlar
Fredericia 11:45 Hvidovre Fredericia - Hvidovre takım karşılaştırması ve bahis analizi Fredericia - Hvidovre arasındaki maçlar
Næstved 11:45 Thisted Næstved - Thisted takım karşılaştırması ve bahis analizi Næstved - Thisted arasındaki maçlar
FC Helsingør 11:45 Lyngby FC Helsingør - Lyngby takım karşılaştırması ve bahis analizi FC Helsingør - Lyngby arasındaki maçlar
HB Køge 11:45 Roskilde HB Køge - Roskilde takım karşılaştırması ve bahis analizi HB Køge - Roskilde arasındaki maçlar
Danimarka - 2. Ligi
Vejgaard B 11:00 Slagelse B&I Vejgaard B - Slagelse B&I takım karşılaştırması ve bahis analizi Vejgaard B - Slagelse B&I arasındaki maçlar
Hillerød 11:00 Dalum Hillerød - Dalum takım karşılaştırması ve bahis analizi Hillerød - Dalum arasındaki maçlar
Aarhus Fremad 11:00 Ringkøbing Aarhus Fremad - Ringkøbing takım karşılaştırması ve bahis analizi Aarhus Fremad - Ringkøbing arasındaki maçlar
Vanløse 11:00 Middelfart Vanløse - Middelfart takım karşılaştırması ve bahis analizi Vanløse - Middelfart arasındaki maçlar
Tarup-Paarup 11:00 Odder Tarup-Paarup - Odder takım karşılaştırması ve bahis analizi Tarup-Paarup - Odder arasındaki maçlar
Sydvest 12:00 Kjellerup Sydvest - Kjellerup takım karşılaştırması ve bahis analizi Sydvest - Kjellerup arasındaki maçlar
Frem 12:00 Marienlyst Frem - Marienlyst takım karşılaştırması ve bahis analizi Frem - Marienlyst arasındaki maçlar
Jammerbugt 12:00 HIK Jammerbugt - HIK takım karşılaştırması ve bahis analizi Jammerbugt - HIK arasındaki maçlar
Brønshøj 13:00 B 93 Brønshøj - B 93 takım karşılaştırması ve bahis analizi Brønshøj - B 93 arasındaki maçlar
Kolding IF 13:00 Brabrand Kolding IF - Brabrand takım karşılaştırması ve bahis analizi Kolding IF - Brabrand arasındaki maçlar
Danimarka - Denmarksserien
Lystrup 10:00 VSK Arhus Lystrup - VSK Arhus takım karşılaştırması ve bahis analizi Lystrup - VSK Arhus arasındaki maçlar
Otterup 11:00 SfB-Oure Otterup - SfB-Oure takım karşılaştırması ve bahis analizi Otterup - SfB-Oure arasındaki maçlar
Viby 11:00 Lyseng Viby - Lyseng takım karşılaştırması ve bahis analizi Viby - Lyseng arasındaki maçlar
LSF 11:00 B 1908 LSF - B 1908 takım karşılaştırması ve bahis analizi LSF - B 1908 arasındaki maçlar
Hedensted 11:30 Varde IF Elite Hedensted - Varde IF Elite takım karşılaştırması ve bahis analizi Hedensted - Varde IF Elite arasındaki maçlar
Taastrup 12:00 Herlev Taastrup - Herlev takım karşılaştırması ve bahis analizi Taastrup - Herlev arasındaki maçlar
Djursland 13:00 Vatanspor Djursland - Vatanspor takım karşılaştırması ve bahis analizi Djursland - Vatanspor arasındaki maçlar
Dominik Cumhuriyeti - IV Liga Mayor
Barcelona Dom 20:00 Atlantico Barcelona Dom - Atlantico takım karşılaştırması ve bahis analizi Barcelona Dom - Atlantico arasındaki maçlar
Cibao 22:00 La Vega Cibao - La Vega takım karşılaştırması ve bahis analizi Cibao - La Vega arasındaki maçlar
Ekvator - Serie A Ligi
104’ Barcelona Ekvator 2 - 0 Olmedo Barcelona Ekvator - Olmedo takım karşılaştırması ve bahis analizi Barcelona Ekvator - Olmedo arasındaki maçlar
Fuerza Amarilla 20:00 LDU Quito Fuerza Amarilla - LDU Quito takım karşılaştırması ve bahis analizi Fuerza Amarilla - LDU Quito arasındaki maçlar
El Nacional 22:15 Macará El Nacional - Macará takım karşılaştırması ve bahis analizi El Nacional - Macará arasındaki maçlar
Ekvator - Serie B Ligi
Gualaceo 17:30 LDU Portoviejo Gualaceo - LDU Portoviejo takım karşılaştırması ve bahis analizi Gualaceo - LDU Portoviejo arasındaki maçlar
Clan Juvenil 20:00 Santa Rita Clan Juvenil - Santa Rita takım karşılaştırması ve bahis analizi Clan Juvenil - Santa Rita arasındaki maçlar
LDU Loja 21:00 Alianza Cotopaxi LDU Loja - Alianza Cotopaxi takım karşılaştırması ve bahis analizi LDU Loja - Alianza Cotopaxi arasındaki maçlar
İngiltere - 2. Ligi
Newport County 14:00 Tranmere Rovers Newport County - Tranmere Rovers takım karşılaştırması ve bahis analizi Newport County - Tranmere Rovers arasındaki maçlar
Estonya - Esiliiga
TJK Legion 10:00 Welco Elekter TJK Legion - Welco Elekter takım karşılaştırması ve bahis analizi TJK Legion - Welco Elekter arasındaki maçlar
Tallinna Kalev II 10:00 Rakvere Tarvas Tallinna Kalev II - Rakvere Tarvas takım karşılaştırması ve bahis analizi Tallinna Kalev II - Rakvere Tarvas arasındaki maçlar
Estonya - II Liiga
Maardu II 09:00 K-Järve JK Järve II Maardu II - K-Järve JK Järve II takım karşılaştırması ve bahis analizi Maardu II - K-Järve JK Järve II arasındaki maçlar
Estonya - Kupa
Trans 13:00 Nõmme Kalju Trans - Nõmme Kalju takım karşılaştırması ve bahis analizi Trans - Nõmme Kalju arasındaki maçlar
Etopya - Premier League
Awassa Kenema 06:00 Ethiopia Bunna Awassa Kenema - Ethiopia Bunna takım karşılaştırması ve bahis analizi Awassa Kenema - Ethiopia Bunna arasındaki maçlar
Sidama Bunna 12:00 Debub Police Sidama Bunna - Debub Police takım karşılaştırması ve bahis analizi Sidama Bunna - Debub Police arasındaki maçlar
Welayta Dicha 12:00 Fasil Ketema Welayta Dicha - Fasil Ketema takım karşılaştırması ve bahis analizi Welayta Dicha - Fasil Ketema arasındaki maçlar
Jimma Kenema 12:00 Mekelle Kenema Jimma Kenema - Mekelle Kenema takım karşılaştırması ve bahis analizi Jimma Kenema - Mekelle Kenema arasındaki maçlar
Faroe Adaları - 1. deild
EB / Streymur II 10:00 NSÍ II EB / Streymur II - NSÍ II takım karşılaştırması ve bahis analizi EB / Streymur II - NSÍ II arasındaki maçlar
HB II 13:00 Skála II HB II - Skála II takım karşılaştırması ve bahis analizi HB II - Skála II arasındaki maçlar
07 Vestur 14:30 KÍ II 07 Vestur - KÍ II takım karşılaştırması ve bahis analizi 07 Vestur - KÍ II arasındaki maçlar
Víkingur II 15:00 B68 Víkingur II - B68 takım karşılaştırması ve bahis analizi Víkingur II - B68 arasındaki maçlar
B36 II 15:30 B71 B36 II - B71 takım karşılaştırması ve bahis analizi B36 II - B71 arasındaki maçlar
Faroe Adaları - 2. Deild
Suduroy 14:00 NSÍ III Suduroy - NSÍ III takım karşılaştırması ve bahis analizi Suduroy - NSÍ III arasındaki maçlar
EB / Streymur III 16:00 Víkingur III EB / Streymur III - Víkingur III takım karşılaştırması ve bahis analizi EB / Streymur III - Víkingur III arasındaki maçlar
KÍ III 17:00 07 Vestur II KÍ III - 07 Vestur II takım karşılaştırması ve bahis analizi KÍ III - 07 Vestur II arasındaki maçlar
B68 II 17:30 AB II B68 II - AB II takım karşılaştırması ve bahis analizi B68 II - AB II arasındaki maçlar
Finlandiya - 1. Ligi Veikkausliiga
RoPS 14:00 SJK RoPS - SJK takım karşılaştırması ve bahis analizi RoPS - SJK arasındaki maçlar
HIFK 14:00 Inter Turku HIFK - Inter Turku takım karşılaştırması ve bahis analizi HIFK - Inter Turku arasındaki maçlar
Finlandiya - 2. Ligi Ykkönen
Jaro 14:00 Haka Jaro - Haka takım karşılaştırması ve bahis analizi Jaro - Haka arasındaki maçlar
Oulu 14:00 TPS Oulu - TPS takım karşılaştırması ve bahis analizi Oulu - TPS arasındaki maçlar
MuSa 14:00 MyPa MuSa - MyPa takım karşılaştırması ve bahis analizi MuSa - MyPa arasındaki maçlar
Kajaani 14:00 KTP Kajaani - KTP takım karşılaştırması ve bahis analizi Kajaani - KTP arasındaki maçlar
Finlandiya - 3. Ligi Kakkonen
Viikingit 14:00 Reipas Viikingit - Reipas takım karşılaştırması ve bahis analizi Viikingit - Reipas arasındaki maçlar
FC Espoo 14:00 Honka Akatemia FC Espoo - Honka Akatemia takım karşılaştırması ve bahis analizi FC Espoo - Honka Akatemia arasındaki maçlar
MiKi Mikkeli 14:00 JäPS MiKi Mikkeli - JäPS takım karşılaştırması ve bahis analizi MiKi Mikkeli - JäPS arasındaki maçlar
JIPPO 14:00 MP JIPPO - MP takım karşılaştırması ve bahis analizi JIPPO - MP arasındaki maçlar
KuFu-98 14:00 VIFK KuFu-98 - VIFK takım karşılaştırması ve bahis analizi KuFu-98 - VIFK arasındaki maçlar
VJS 14:00 PEPO VJS - PEPO takım karşılaştırması ve bahis analizi VJS - PEPO arasındaki maçlar
Ilves II 14:00 EPS Ilves II - EPS takım karşılaştırması ve bahis analizi Ilves II - EPS arasındaki maçlar
Finlandiya - Kolmonen
PK-35 ry 10:30 LePa PK-35 ry - LePa takım karşılaştırması ve bahis analizi PK-35 ry - LePa arasındaki maçlar
HyPS 12:00 Futura HyPS - Futura takım karşılaştırması ve bahis analizi HyPS - Futura arasındaki maçlar
Union Plaani 12:00 STPS Union Plaani - STPS takım karşılaştırması ve bahis analizi Union Plaani - STPS arasındaki maçlar
SoPa 12:00 PS Kemi II SoPa - PS Kemi II takım karşılaştırması ve bahis analizi SoPa - PS Kemi II arasındaki maçlar
MPS/Atletico Malmi 12:00 Ponnistajat MPS/Atletico Malmi - Ponnistajat takım karşılaştırması ve bahis analizi MPS/Atletico Malmi - Ponnistajat arasındaki maçlar
SavU 12:00 Peltirumpu SavU - Peltirumpu takım karşılaştırması ve bahis analizi SavU - Peltirumpu arasındaki maçlar
JoKi 13:00 RiPS JoKi - RiPS takım karşılaştırması ve bahis analizi JoKi - RiPS arasındaki maçlar
JyTy Turku 13:00 Åland JyTy Turku - Åland takım karşılaştırması ve bahis analizi JyTy Turku - Åland arasındaki maçlar
Töölön Taisto 13:15 SexyPöxyt Töölön Taisto - SexyPöxyt takım karşılaştırması ve bahis analizi Töölön Taisto - SexyPöxyt arasındaki maçlar
SiU 14:00 HaPK SiU - HaPK takım karşılaştırması ve bahis analizi SiU - HaPK arasındaki maçlar
JIK 14:30 TOVE JIK - TOVE takım karşılaştırması ve bahis analizi JIK - TOVE arasındaki maçlar
Fransa - CFA
Sedan 16:00 Belfort Sedan - Belfort takım karşılaştırması ve bahis analizi Sedan - Belfort arasındaki maçlar
St-Pryvé St-Hilaire 16:00 Trélissac St-Pryvé St-Hilaire - Trélissac takım karşılaştırması ve bahis analizi St-Pryvé St-Hilaire - Trélissac arasındaki maçlar
Les Herbiers 16:00 Stade Bordelais Les Herbiers - Stade Bordelais takım karşılaştırması ve bahis analizi Les Herbiers - Stade Bordelais arasındaki maçlar
Colomiers 16:00 Romorantin Colomiers - Romorantin takım karşılaştırması ve bahis analizi Colomiers - Romorantin arasındaki maçlar
Consolat Marseille 16:00 Pontarlier Consolat Marseille - Pontarlier takım karşılaştırması ve bahis analizi Consolat Marseille - Pontarlier arasındaki maçlar
Olympique Marseille II 16:00 Nice II Olympique Marseille II - Nice II takım karşılaştırması ve bahis analizi Olympique Marseille II - Nice II arasındaki maçlar
Bergerac 16:00 Nîmes II Bergerac - Nîmes II takım karşılaştırması ve bahis analizi Bergerac - Nîmes II arasındaki maçlar
Furiani Agliani 16:00 Granville Furiani Agliani - Granville takım karşılaştırması ve bahis analizi Furiani Agliani - Granville arasındaki maçlar
Grasse 16:00 Hyères Grasse - Hyères takım karşılaştırması ve bahis analizi Grasse - Hyères arasındaki maçlar
Saint-Malo 16:00 Le Havre II Saint-Malo - Le Havre II takım karşılaştırması ve bahis analizi Saint-Malo - Le Havre II arasındaki maçlar
Le Puy 16:00 Blois Le Puy - Blois takım karşılaştırması ve bahis analizi Le Puy - Blois arasındaki maçlar
Fleury-Mérogis 16:00 Arras Fleury-Mérogis - Arras takım karşılaştırması ve bahis analizi Fleury-Mérogis - Arras arasındaki maçlar
Iris Club de Croix 16:00 Reims II Iris Club de Croix - Reims II takım karşılaştırması ve bahis analizi Iris Club de Croix - Reims II arasındaki maçlar
Boulogne-Billancourt 16:00 Oissel Boulogne-Billancourt - Oissel takım karşılaştırması ve bahis analizi Boulogne-Billancourt - Oissel arasındaki maçlar
Feignies-Aulnoye 16:00 Schiltigheim Feignies-Aulnoye - Schiltigheim takım karşılaştırması ve bahis analizi Feignies-Aulnoye - Schiltigheim arasındaki maçlar
Saint-Étienne II 16:00 Mont-de-Marsan Saint-Étienne II - Mont-de-Marsan takım karşılaştırması ve bahis analizi Saint-Étienne II - Mont-de-Marsan arasındaki maçlar
Poissy 16:00 Lorient II Poissy - Lorient II takım karşılaştırması ve bahis analizi Poissy - Lorient II arasındaki maçlar
Sète 16:00 Andrézieux Sète - Andrézieux takım karşılaştırması ve bahis analizi Sète - Andrézieux arasındaki maçlar
Martigues 16:00 Annecy Martigues - Annecy takım karşılaştırması ve bahis analizi Martigues - Annecy arasındaki maçlar
Stade Briochin 16:00 PSG II Stade Briochin - PSG II takım karşılaştırması ve bahis analizi Stade Briochin - PSG II arasındaki maçlar
Toulon 16:00 Monts Or Azergues Toulon - Monts Or Azergues takım karşılaştırması ve bahis analizi Toulon - Monts Or Azergues arasındaki maçlar
St. Maur Lusi 16:00 Épinal St. Maur Lusi - Épinal takım karşılaştırması ve bahis analizi St. Maur Lusi - Épinal arasındaki maçlar
Fréjus St-Raphaël 16:00 Marseille Endoume Fréjus St-Raphaël - Marseille Endoume takım karşılaştırması ve bahis analizi Fréjus St-Raphaël - Marseille Endoume arasındaki maçlar
Saint-Priest 16:00 Monaco II Saint-Priest - Monaco II takım karşılaştırması ve bahis analizi Saint-Priest - Monaco II arasındaki maçlar
FCSR Haguenau 16:00 Bobigny FCSR Haguenau - Bobigny takım karşılaştırması ve bahis analizi FCSR Haguenau - Bobigny arasındaki maçlar
Vannes 16:00 Bastia-Borgo Vannes - Bastia-Borgo takım karşılaştırması ve bahis analizi Vannes - Bastia-Borgo arasındaki maçlar
Bordeaux II 16:00 Yzeure Bordeaux II - Yzeure takım karşılaştırması ve bahis analizi Bordeaux II - Yzeure arasındaki maçlar
Lens II 16:00 Sainte-Geneviève Lens II - Sainte-Geneviève takım karşılaştırması ve bahis analizi Lens II - Sainte-Geneviève arasındaki maçlar
Lille II 16:00 Créteil Lille II - Créteil takım karşılaştırması ve bahis analizi Lille II - Créteil arasındaki maçlar
Olympique Lyonnais II 16:00 Jura Sud Olympique Lyonnais II - Jura Sud takım karşılaştırması ve bahis analizi Olympique Lyonnais II - Jura Sud arasındaki maçlar
Nantes II 16:00 Mantes Nantes II - Mantes takım karşılaştırması ve bahis analizi Nantes II - Mantes arasındaki maçlar
C' Chartres 16:00 Vitré C' Chartres - Vitré takım karşılaştırması ve bahis analizi C' Chartres - Vitré arasındaki maçlar
Fransa - CFA 2
Istres 13:00 Côte Bleue Istres - Côte Bleue takım karşılaştırması ve bahis analizi Istres - Côte Bleue arasındaki maçlar
Le Pontet 13:00 Bastia Le Pontet - Bastia takım karşılaştırması ve bahis analizi Le Pontet - Bastia arasındaki maçlar
Aubagne 13:00 FC Bastelicaccia Aubagne - FC Bastelicaccia takım karşılaştırması ve bahis analizi Aubagne - FC Bastelicaccia arasındaki maçlar
Cannes 13:00 Villefranche SJB Cannes - Villefranche SJB takım karşılaştırması ve bahis analizi Cannes - Villefranche SJB arasındaki maçlar
Ajaccio II 13:00 Gémenos Ajaccio II - Gémenos takım karşılaştırması ve bahis analizi Ajaccio II - Gémenos arasındaki maçlar
Lucciana 13:00 ES Le Cannet Rocheville Lucciana - ES Le Cannet Rocheville takım karşılaştırması ve bahis analizi Lucciana - ES Le Cannet Rocheville arasındaki maçlar
Sochaux II 14:00 Montceau Sochaux II - Montceau takım karşılaştırması ve bahis analizi Sochaux II - Montceau arasındaki maçlar
Plouzané 16:00 Stade Rennes II Plouzané - Stade Rennes II takım karşılaştırması ve bahis analizi Plouzané - Stade Rennes II arasındaki maçlar
Tourcoing 16:00 Le Touquet Tourcoing - Le Touquet takım karşılaştırması ve bahis analizi Tourcoing - Le Touquet arasındaki maçlar
Le Mée 16:00 Blanc Mesnil Le Mée - Blanc Mesnil takım karşılaştırması ve bahis analizi Le Mée - Blanc Mesnil arasındaki maçlar
Boulogne II 16:00 Marcq-en-Baroeul Boulogne II - Marcq-en-Baroeul takım karşılaştırması ve bahis analizi Boulogne II - Marcq-en-Baroeul arasındaki maçlar
Muret 16:00 Rodéo FC Toulouse Muret - Rodéo FC Toulouse takım karşılaştırması ve bahis analizi Muret - Rodéo FC Toulouse arasındaki maçlar
Les Herbiers II 16:00 Fontenay Les Herbiers II - Fontenay takım karşılaştırması ve bahis analizi Les Herbiers II - Fontenay arasındaki maçlar
Bayeux 16:00 Évreux Bayeux - Évreux takım karşılaştırması ve bahis analizi Bayeux - Évreux arasındaki maçlar
Chauvigny 16:00 Pau II Chauvigny - Pau II takım karşılaştırması ve bahis analizi Chauvigny - Pau II arasındaki maçlar
Gonfreville 16:00 Alençon Gonfreville - Alençon takım karşılaştırması ve bahis analizi Gonfreville - Alençon arasındaki maçlar
Aubervilliers 16:00 Les Ulis Aubervilliers - Les Ulis takım karşılaştırması ve bahis analizi Aubervilliers - Les Ulis arasındaki maçlar
Sarre-Union 16:00 RC Épernay Champagne Sarre-Union - RC Épernay Champagne takım karşılaştırması ve bahis analizi Sarre-Union - RC Épernay Champagne arasındaki maçlar
Paris II 16:00 Racing Colombes 92 Paris II - Racing Colombes 92 takım karşılaştırması ve bahis analizi Paris II - Racing Colombes 92 arasındaki maçlar
Lannion 16:00 Plabennec Lannion - Plabennec takım karşılaştırması ve bahis analizi Lannion - Plabennec arasındaki maçlar
Ain Sud 16:00 Aurillac Arpajon Ain Sud - Aurillac Arpajon takım karşılaştırması ve bahis analizi Ain Sud - Aurillac Arpajon arasındaki maçlar
Canet 16:00 Beaucaire Canet - Beaucaire takım karşılaştırması ve bahis analizi Canet - Beaucaire arasındaki maçlar
Fabrègues 16:00 Montpellier II Fabrègues - Montpellier II takım karşılaştırması ve bahis analizi Fabrègues - Montpellier II arasındaki maçlar
Saint-Jean-le-Blanc 16:00 Vierzon Saint-Jean-le-Blanc - Vierzon takım karşılaştırması ve bahis analizi Saint-Jean-le-Blanc - Vierzon arasındaki maçlar
Chamalières 16:00 Vaulx Chamalières - Vaulx takım karşılaştırması ve bahis analizi Chamalières - Vaulx arasındaki maçlar
Fougère 16:00 Saint-Colomban Locminé Fougère - Saint-Colomban Locminé takım karşılaştırması ve bahis analizi Fougère - Saint-Colomban Locminé arasındaki maçlar
Moulins Football 16:00 Limonest Moulins Football - Limonest takım karşılaştırması ve bahis analizi Moulins Football - Limonest arasındaki maçlar
Lyon Duchère II 16:00 Rumilly Vallières Lyon Duchère II - Rumilly Vallières takım karşılaştırması ve bahis analizi Lyon Duchère II - Rumilly Vallières arasındaki maçlar
Montlouis 16:00 Montargis Montlouis - Montargis takım karşılaştırması ve bahis analizi Montlouis - Montargis arasındaki maçlar
SAG Cestas 16:00 Poitiers SAG Cestas - Poitiers takım karşılaştırması ve bahis analizi SAG Cestas - Poitiers arasındaki maçlar
Mérignac-Arlac 16:00 Limoges Mérignac-Arlac - Limoges takım karşılaştırması ve bahis analizi Mérignac-Arlac - Limoges arasındaki maçlar
J3 Amilly 16:00 Tourangeau J3 Amilly - Tourangeau takım karşılaştırması ve bahis analizi J3 Amilly - Tourangeau arasındaki maçlar
Gobelins 16:00 Brétigny Foot Gobelins - Brétigny Foot takım karşılaştırması ve bahis analizi Gobelins - Brétigny Foot arasındaki maçlar
Dunkerque II 16:00 Beauvais Dunkerque II - Beauvais takım karşılaştırması ve bahis analizi Dunkerque II - Beauvais arasındaki maçlar
Bourges Foot 16:00 C' Chartres II Bourges Foot - C' Chartres II takım karşılaştırması ve bahis analizi Bourges Foot - C' Chartres II arasındaki maçlar
US Maubeuge 16:00 Senlis US Maubeuge - Senlis takım karşılaştırması ve bahis analizi US Maubeuge - Senlis arasındaki maçlar
Avoine OCC 16:00 Bourges Avoine OCC - Bourges takım karşılaştırması ve bahis analizi Avoine OCC - Bourges arasındaki maçlar
Lège-Cap-Ferret 16:00 Montmorillon Lège-Cap-Ferret - Montmorillon takım karşılaştırması ve bahis analizi Lège-Cap-Ferret - Montmorillon arasındaki maçlar
Bourgoin-Jallieu 16:00 Clermont II Bourgoin-Jallieu - Clermont II takım karşılaştırması ve bahis analizi Bourgoin-Jallieu - Clermont II arasındaki maçlar
Quevilly II 16:00 Avranches II Quevilly II - Avranches II takım karşılaştırması ve bahis analizi Quevilly II - Avranches II arasındaki maçlar
Biesheim 16:00 FCA Troyes Biesheim - FCA Troyes takım karşılaştırması ve bahis analizi Biesheim - FCA Troyes arasındaki maçlar
La Roche-sur-Yon 16:00 Challans La Roche-sur-Yon - Challans takım karşılaştırması ve bahis analizi La Roche-sur-Yon - Challans arasındaki maçlar
Meaux Academy 16:00 Ivry Meaux Academy - Ivry takım karşılaştırması ve bahis analizi Meaux Academy - Ivry arasındaki maçlar
Rodez II 16:00 Olympique Alès Rodez II - Olympique Alès takım karşılaştırması ve bahis analizi Rodez II - Olympique Alès arasındaki maçlar
Tours II 16:00 Châteauneuf-sur-Loire Tours II - Châteauneuf-sur-Loire takım karşılaştırması ve bahis analizi Tours II - Châteauneuf-sur-Loire arasındaki maçlar
Auxerre II 16:00 Morteau Montlebon Auxerre II - Morteau Montlebon takım karşılaştırması ve bahis analizi Auxerre II - Morteau Montlebon arasındaki maçlar
Balma 16:00 Toulouse II Balma - Toulouse II takım karşılaştırması ve bahis analizi Balma - Toulouse II arasındaki maçlar
Le Mans II 16:00 Saumur Le Mans II - Saumur takım karşılaştırması ve bahis analizi Le Mans II - Saumur arasındaki maçlar
Montluçon 16:00 Ytrac Montluçon - Ytrac takım karşılaştırması ve bahis analizi Montluçon - Ytrac arasındaki maçlar
Nancy II 16:00 Vauban Strasbourg Nancy II - Vauban Strasbourg takım karşılaştırması ve bahis analizi Nancy II - Vauban Strasbourg arasındaki maçlar
Montagnarde 16:00 Stade Pontivy Montagnarde - Stade Pontivy takım karşılaştırması ve bahis analizi Montagnarde - Stade Pontivy arasındaki maçlar
Strasbourg II 16:00 Raon-l'Etape Strasbourg II - Raon-l'Etape takım karşılaştırması ve bahis analizi Strasbourg II - Raon-l'Etape arasındaki maçlar
Les Genêts d'Anglet 16:00 Bressuire Les Genêts d'Anglet - Bressuire takım karşılaştırması ve bahis analizi Les Genêts d'Anglet - Bressuire arasındaki maçlar
Agde 16:00 Blagnac Agde - Blagnac takım karşılaştırması ve bahis analizi Agde - Blagnac arasındaki maçlar
Tarbes 16:00 Avenir Foot Lozère Tarbes - Avenir Foot Lozère takım karşılaştırması ve bahis analizi Tarbes - Avenir Foot Lozère arasındaki maçlar
Racing Besançon 16:00 Selongey Racing Besançon - Selongey takım karşılaştırması ve bahis analizi Racing Besançon - Selongey arasındaki maçlar
Rouen 16:00 Déville Maromme Rouen - Déville Maromme takım karşılaştırması ve bahis analizi Rouen - Déville Maromme arasındaki maçlar
Cherbourg 16:00 Caen PTT Cherbourg - Caen PTT takım karşılaştırması ve bahis analizi Cherbourg - Caen PTT arasındaki maçlar
Louhans-Cuiseaux 16:00 Avallon CO Louhans-Cuiseaux - Avallon CO takım karşılaştırması ve bahis analizi Louhans-Cuiseaux - Avallon CO arasındaki maçlar
Angoulême 16:00 Bayonne Angoulême - Bayonne takım karşılaştırması ve bahis analizi Angoulême - Bayonne arasındaki maçlar
Noisy-le-Sec 16:00 Les Mureaux Noisy-le-Sec - Les Mureaux takım karşılaştırması ve bahis analizi Noisy-le-Sec - Les Mureaux arasındaki maçlar
RC La Fleche 16:00 La Suze RC La Fleche - La Suze takım karşılaştırması ve bahis analizi RC La Fleche - La Suze arasındaki maçlar
Pontivy 16:00 Vilaine Atlantique Pontivy - Vilaine Atlantique takım karşılaştırması ve bahis analizi Pontivy - Vilaine Atlantique arasındaki maçlar
Saint-Lô Manche 16:00 Dieppe Saint-Lô Manche - Dieppe takım karşılaştırması ve bahis analizi Saint-Lô Manche - Dieppe arasındaki maçlar
Saint-Louis Neuweg 16:00 Amnéville Saint-Louis Neuweg - Amnéville takım karşılaştırması ve bahis analizi Saint-Louis Neuweg - Amnéville arasındaki maçlar
USSA Vertou 16:00 Saint-Nazaire AF USSA Vertou - Saint-Nazaire AF takım karşılaştırması ve bahis analizi USSA Vertou - Saint-Nazaire AF arasındaki maçlar
TA Rennes 16:00 Guingamp II TA Rennes - Guingamp II takım karşılaştırması ve bahis analizi TA Rennes - Guingamp II arasındaki maçlar
Brest II 16:00 Dinan-Léhon Brest II - Dinan-Léhon takım karşılaştırması ve bahis analizi Brest II - Dinan-Léhon arasındaki maçlar
Thaon 16:00 Sarreguemines Thaon - Sarreguemines takım karşılaştırması ve bahis analizi Thaon - Sarreguemines arasındaki maçlar
Troyes II 16:00 Mulhouse Troyes II - Mulhouse takım karşılaştırması ve bahis analizi Troyes II - Mulhouse arasındaki maçlar
Chantilly 16:00 Chambly II Chantilly - Chambly II takım karşılaştırması ve bahis analizi Chantilly - Chambly II arasındaki maçlar
Dijon II 16:00 Charitoise Dijon II - Charitoise takım karşılaştırması ve bahis analizi Dijon II - Charitoise arasındaki maçlar
Jura Dolois 16:00 Besançon FC Jura Dolois - Besançon FC takım karşılaştırması ve bahis analizi Jura Dolois - Besançon FC arasındaki maçlar
Thiers 16:00 Chambéry Thiers - Chambéry takım karşılaştırması ve bahis analizi Thiers - Chambéry arasındaki maçlar
Amiens SC II 16:00 Amiens AC Amiens SC II - Amiens AC takım karşılaştırması ve bahis analizi Amiens SC II - Amiens AC arasındaki maçlar
Olympique St Quentin 16:00 Grande-Synthe Olympique St Quentin - Grande-Synthe takım karşılaştırması ve bahis analizi Olympique St Quentin - Grande-Synthe arasındaki maçlar
Voltigeurs 16:00 Laval II Voltigeurs - Laval II takım karşılaştırması ve bahis analizi Voltigeurs - Laval II arasındaki maçlar
Caen II 16:00 Pacy Ménilles Caen II - Pacy Ménilles takım karşılaştırması ve bahis analizi Caen II - Pacy Ménilles arasındaki maçlar
Niort II 16:00 Chauray Niort II - Chauray takım karşılaştırması ve bahis analizi Niort II - Chauray arasındaki maçlar
Châteauroux II 16:00 Orléans II Châteauroux II - Orléans II takım karşılaştırması ve bahis analizi Châteauroux II - Orléans II arasındaki maçlar
Créteil II 16:00 Versailles Créteil II - Versailles takım karşılaştırması ve bahis analizi Créteil II - Versailles arasındaki maçlar
Angers II 16:00 Sablé Angers II - Sablé takım karşılaştırması ve bahis analizi Angers II - Sablé arasındaki maçlar
Gueugnon 16:00 Grandvillars Gueugnon - Grandvillars takım karşılaştırması ve bahis analizi Gueugnon - Grandvillars arasındaki maçlar
EF Bastia İpt Saint-Rémoise EF Bastia - Saint-Rémoise takım karşılaştırması ve bahis analizi EF Bastia - Saint-Rémoise arasındaki maçlar
French Guyana - Division d'Honneur
CSC Cayenne 19:00 Etoile Matoury CSC Cayenne - Etoile Matoury takım karşılaştırması ve bahis analizi CSC Cayenne - Etoile Matoury arasındaki maçlar
Matoury 19:00 ASC Ouest Matoury - ASC Ouest takım karşılaştırması ve bahis analizi Matoury - ASC Ouest arasındaki maçlar
Sinnamary 19:00 Remire Sinnamary - Remire takım karşılaştırması ve bahis analizi Sinnamary - Remire arasındaki maçlar
Oyapock 19:00 Agouado Oyapock - Agouado takım karşılaştırması ve bahis analizi Oyapock - Agouado arasındaki maçlar
Grand Santi 19:00 Saint-Georges Grand Santi - Saint-Georges takım karşılaştırması ve bahis analizi Grand Santi - Saint-Georges arasındaki maçlar
Kourou FC 19:00 Le Geldar Kourou FC - Le Geldar takım karşılaştırması ve bahis analizi Kourou FC - Le Geldar arasındaki maçlar
Almanya - Oberliga Ligi
CfR Pforzheim 12:00 Reutlingen CfR Pforzheim - Reutlingen takım karşılaştırması ve bahis analizi CfR Pforzheim - Reutlingen arasındaki maçlar
Lohfelden 12:00 Ginsheim Lohfelden - Ginsheim takım karşılaştırması ve bahis analizi Lohfelden - Ginsheim arasındaki maçlar
Neckarsulmer SU 12:30 Nöttingen Neckarsulmer SU - Nöttingen takım karşılaştırması ve bahis analizi Neckarsulmer SU - Nöttingen arasındaki maçlar
Hünfelder SV 13:00 FV Bad Vilbel Hünfelder SV - FV Bad Vilbel takım karşılaştırması ve bahis analizi Hünfelder SV - FV Bad Vilbel arasındaki maçlar
Eddersheim 13:00 Viktoria Griesheim Eddersheim - Viktoria Griesheim takım karşılaştırması ve bahis analizi Eddersheim - Viktoria Griesheim arasındaki maçlar
Ederbergland 13:00 Rot-Weiß Hadamar Ederbergland - Rot-Weiß Hadamar takım karşılaştırması ve bahis analizi Ederbergland - Rot-Weiß Hadamar arasındaki maçlar
SpVgg Neu-Isenburg 13:00 Waldgirmes SpVgg Neu-Isenburg - Waldgirmes takım karşılaştırması ve bahis analizi SpVgg Neu-Isenburg - Waldgirmes arasındaki maçlar
Gießen 13:00 Bayern Alzenau Gießen - Bayern Alzenau takım karşılaştırması ve bahis analizi Gießen - Bayern Alzenau arasındaki maçlar
Türk Gücü Friedberg 13:00 Baunatal Türk Gücü Friedberg - Baunatal takım karşılaştırması ve bahis analizi Türk Gücü Friedberg - Baunatal arasındaki maçlar
Buchonia Flieden 13:00 Hessen Kassel Buchonia Flieden - Hessen Kassel takım karşılaştırması ve bahis analizi Buchonia Flieden - Hessen Kassel arasındaki maçlar
Almanya - DFB Kupası
RB Leipzig 18:00 Bayern Münih RB Leipzig - Bayern Münih takım karşılaştırması ve bahis analizi RB Leipzig - Bayern Münih arasındaki maçlar
Almanya - Regional Cup Bayern
Viktoria Aschaffenburg 12:15 Würzburger Kickers Viktoria Aschaffenburg - Würzburger Kickers takım karşılaştırması ve bahis analizi Viktoria Aschaffenburg - Würzburger Kickers arasındaki maçlar
Almanya - Regional Cup Berlin
Tennis Borussia 08:30 Viktoria Berlin Tennis Borussia - Viktoria Berlin takım karşılaştırması ve bahis analizi Tennis Borussia - Viktoria Berlin arasındaki maçlar
Almanya - Regional Cup Brandenburg
Optik Rathenow 12:15 Energie Cottbus Optik Rathenow - Energie Cottbus takım karşılaştırması ve bahis analizi Optik Rathenow - Energie Cottbus arasındaki maçlar
Almanya - Regional Cup Bremen
Oberneuland 08:30 Bremer SV Oberneuland - Bremer SV takım karşılaştırması ve bahis analizi Oberneuland - Bremer SV arasındaki maçlar
Almanya - Regional Cup Hamburg
Eintracht Norderstedt 08:30 Dassendorf Eintracht Norderstedt - Dassendorf takım karşılaştırması ve bahis analizi Eintracht Norderstedt - Dassendorf arasındaki maçlar
Almanya - Regional Cup Mecklenburg-Vorpommern
Torgelower SV Greif 08:30 Hansa Rostock Torgelower SV Greif - Hansa Rostock takım karşılaştırması ve bahis analizi Torgelower SV Greif - Hansa Rostock arasındaki maçlar
Almanya - Regional Cup Mittelrhein
Alemannia Aachen 14:15 Fortuna Köln Alemannia Aachen - Fortuna Köln takım karşılaştırması ve bahis analizi Alemannia Aachen - Fortuna Köln arasındaki maçlar
Almanya - Regional Cup Niederrhein
Uerdingen 14:15 Wuppertaler SV Uerdingen - Wuppertaler SV takım karşılaştırması ve bahis analizi Uerdingen - Wuppertaler SV arasındaki maçlar
Almanya - Regional Cup Rheinland
Salmrohr 12:15 Koblenz Salmrohr - Koblenz takım karşılaştırması ve bahis analizi Salmrohr - Koblenz arasındaki maçlar
Almanya - Reg. Cup Niedersachsen Amateure
Bersenbrück 12:15 Atlas Delmenhorst Bersenbrück - Atlas Delmenhorst takım karşılaştırması ve bahis analizi Bersenbrück - Atlas Delmenhorst arasındaki maçlar
Almanya - Regional Cup Saarland
Elversberg 14:15 Saarbrücken Elversberg - Saarbrücken takım karşılaştırması ve bahis analizi Elversberg - Saarbrücken arasındaki maçlar
Almanya - Regional Cup Sachsen
Chemnitzer FC 12:15 Zwickau Chemnitzer FC - Zwickau takım karşılaştırması ve bahis analizi Chemnitzer FC - Zwickau arasındaki maçlar
Almanya - Regional Cup Sachsen-Anhalt
Germania Halberstadt 14:15 Hallescher FC Germania Halberstadt - Hallescher FC takım karşılaştırması ve bahis analizi Germania Halberstadt - Hallescher FC arasındaki maçlar
Almanya - Regional Cup Schleswig-Holstein
Lübeck 14:15 Weiche Flensburg Lübeck - Weiche Flensburg takım karşılaştırması ve bahis analizi Lübeck - Weiche Flensburg arasındaki maçlar
Almanya - Regional Cup Südbaden
Villingen 14:15 Rielasingen-Arlen Villingen - Rielasingen-Arlen takım karşılaştırması ve bahis analizi Villingen - Rielasingen-Arlen arasındaki maçlar
Almanya - Regional Cup Südwest
Kaiserslautern 14:15 Wormatia Worms Kaiserslautern - Wormatia Worms takım karşılaştırması ve bahis analizi Kaiserslautern - Wormatia Worms arasındaki maçlar
Almanya - Regional Cup Thüringen
Preußen Bad Langensalza 14:15 Wacker Nordhausen Preußen Bad Langensalza - Wacker Nordhausen takım karşılaştırması ve bahis analizi Preußen Bad Langensalza - Wacker Nordhausen arasındaki maçlar
Almanya - Regional Cup Westfalen
Rödinghausen 12:15 Wiedenbrück Rödinghausen - Wiedenbrück takım karşılaştırması ve bahis analizi Rödinghausen - Wiedenbrück arasındaki maçlar
Almanya - Regional Cup Württemberg
Essingen 12:15 Ulm Essingen - Ulm takım karşılaştırması ve bahis analizi Essingen - Ulm arasındaki maçlar
Hong Kong - FA Cup
Kitchee 08:00 Southern District Kitchee - Southern District takım karşılaştırması ve bahis analizi Kitchee - Southern District arasındaki maçlar
Macaristan - Magyar Kupa
Honvéd 17:30 Videoton Honvéd - Videoton takım karşılaştırması ve bahis analizi Honvéd - Videoton arasındaki maçlar
İzlanda - Premier Ligi
HK 16:00 Grindavik HK - Grindavik takım karşılaştırması ve bahis analizi HK - Grindavik arasındaki maçlar
KA 16:30 ÍBV KA - ÍBV takım karşılaştırması ve bahis analizi KA - ÍBV arasındaki maçlar
Víkingur Reykjavík 18:00 KR Víkingur Reykjavík - KR takım karşılaştırması ve bahis analizi Víkingur Reykjavík - KR arasındaki maçlar
İzlanda - 1. Ligi
Magni 16:00 Fram Magni - Fram takım karşılaştırması ve bahis analizi Magni - Fram arasındaki maçlar
İzlanda - 2 Deild Karla
Kári 14:00 Fjardabyggd Kári - Fjardabyggd takım karşılaştırması ve bahis analizi Kári - Fjardabyggd arasındaki maçlar
Vestri 14:00 Thróttur Vogar Vestri - Thróttur Vogar takım karşılaştırması ve bahis analizi Vestri - Thróttur Vogar arasındaki maçlar
Völsungur 14:30 ÍR Völsungur - ÍR takım karşılaştırması ve bahis analizi Völsungur - ÍR arasındaki maçlar
İzlanda - 3. Deild
Skallagrímur 16:00 KF Skallagrímur - KF takım karşılaştırması ve bahis analizi Skallagrímur - KF arasındaki maçlar
Sindri 16:00 Augnablik Sindri - Augnablik takım karşılaştırması ve bahis analizi Sindri - Augnablik arasındaki maçlar
İzlanda - 4. Deild
KM 14:00 KB KM - KB takım karşılaştırması ve bahis analizi KM - KB arasındaki maçlar
Afríka 16:00 Kormákur / Hvöt Afríka - Kormákur / Hvöt takım karşılaştırması ve bahis analizi Afríka - Kormákur / Hvöt arasındaki maçlar
Vatnaliljur 17:00 Samherjar Vatnaliljur - Samherjar takım karşılaştırması ve bahis analizi Vatnaliljur - Samherjar arasındaki maçlar
Hindistan - NFL 2
Lonestar Kashmir 09:00 Ozone Lonestar Kashmir - Ozone takım karşılaştırması ve bahis analizi Lonestar Kashmir - Ozone arasındaki maçlar
TRAU 09:00 Chhinga Veng TRAU - Chhinga Veng takım karşılaştırması ve bahis analizi TRAU - Chhinga Veng arasındaki maçlar
Endonezya - Super Liga
PSS Sleman 13:30 Semen Padang PSS Sleman - Semen Padang takım karşılaştırması ve bahis analizi PSS Sleman - Semen Padang arasındaki maçlar
Irak - Irak Ligi
Al Simawa 13:00 Al Zawra'a Al Simawa - Al Zawra'a takım karşılaştırması ve bahis analizi Al Simawa - Al Zawra'a arasındaki maçlar
İsrail - Ligat Al
Hapoel Be'er Sheva 17:00 Maccabi Tel Aviv Hapoel Be'er Sheva - Maccabi Tel Aviv takım karşılaştırması ve bahis analizi Hapoel Be'er Sheva - Maccabi Tel Aviv arasındaki maçlar
Bnei Yehuda 17:00 Hapoel Eran Hadera Bnei Yehuda - Hapoel Eran Hadera takım karşılaştırması ve bahis analizi Bnei Yehuda - Hapoel Eran Hadera arasındaki maçlar
Maccabi Netanya 17:00 Maccabi Haifa Maccabi Netanya - Maccabi Haifa takım karşılaştırması ve bahis analizi Maccabi Netanya - Maccabi Haifa arasındaki maçlar
İtalya - Serie B Ligi
Benevento 19:00 Cittadella Benevento - Cittadella takım karşılaştırması ve bahis analizi Benevento - Cittadella arasındaki maçlar
İtalya - Serie C1 Ligi
Cuneo 12:30 Lucchese Cuneo - Lucchese takım karşılaştırması ve bahis analizi Cuneo - Lucchese arasındaki maçlar
Pordenone 16:00 Juve Stabia Pordenone - Juve Stabia takım karşılaştırması ve bahis analizi Pordenone - Juve Stabia arasındaki maçlar
Bisceglie 16:00 Paganese Bisceglie - Paganese takım karşılaştırması ve bahis analizi Bisceglie - Paganese arasındaki maçlar
Japonya - J-Ligi
Shimizu S-Pulse 05:00 Vegalta Sendai Shimizu S-Pulse - Vegalta Sendai takım karşılaştırması ve bahis analizi Shimizu S-Pulse - Vegalta Sendai arasındaki maçlar
Consadole Sapporo 05:00 Gamba Osaka Consadole Sapporo - Gamba Osaka takım karşılaştırması ve bahis analizi Consadole Sapporo - Gamba Osaka arasındaki maçlar
Cerezo Osaka 06:00 Tokyo Cerezo Osaka - Tokyo takım karşılaştırması ve bahis analizi Cerezo Osaka - Tokyo arasındaki maçlar
Japonya - J2-Ligi
Kyoto Sanga 05:00 Renofa Yamaguchi Kyoto Sanga - Renofa Yamaguchi takım karşılaştırması ve bahis analizi Kyoto Sanga - Renofa Yamaguchi arasındaki maçlar
V-Varen Nagasaki 05:00 Tokushima Vortis V-Varen Nagasaki - Tokushima Vortis takım karşılaştırması ve bahis analizi V-Varen Nagasaki - Tokushima Vortis arasındaki maçlar
Tokyo Verdy 06:00 JEF United Tokyo Verdy - JEF United takım karşılaştırması ve bahis analizi Tokyo Verdy - JEF United arasındaki maçlar
Ventforet Kofu 07:00 Yokohama Ventforet Kofu - Yokohama takım karşılaştırması ve bahis analizi Ventforet Kofu - Yokohama arasındaki maçlar
Ehime 08:00 Mito Hollyhock Ehime - Mito Hollyhock takım karşılaştırması ve bahis analizi Ehime - Mito Hollyhock arasındaki maçlar
Ryūkyū 10:30 Albirex Niigata Ryūkyū - Albirex Niigata takım karşılaştırması ve bahis analizi Ryūkyū - Albirex Niigata arasındaki maçlar
Japonya - Emperor Cup
ThespaKusatsu Gunma 04:00 Tokyo Int. University ThespaKusatsu Gunma - Tokyo Int. University takım karşılaştırması ve bahis analizi ThespaKusatsu Gunma - Tokyo Int. University arasındaki maçlar
Honda 04:00 FC Tokushima Honda - FC Tokushima takım karşılaştırması ve bahis analizi Honda - FC Tokushima arasındaki maçlar
Biwako Shiga 04:00 Osaka Biwako Shiga - Osaka takım karşılaştırması ve bahis analizi Biwako Shiga - Osaka arasındaki maçlar
Arterivo Wakayama 04:00 Saga LIXIL Arterivo Wakayama - Saga LIXIL takım karşılaştırması ve bahis analizi Arterivo Wakayama - Saga LIXIL arasındaki maçlar
Toin University 04:00 Yamagata University Toin University - Yamagata University takım karşılaştırması ve bahis analizi Toin University - Yamagata University arasındaki maçlar
Matsue City 04:00 Kamatamare Sanuki Matsue City - Kamatamare Sanuki takım karşılaştırması ve bahis analizi Matsue City - Kamatamare Sanuki arasındaki maçlar
Iwaki 04:00 Sendai University Iwaki - Sendai University takım karşılaştırması ve bahis analizi Iwaki - Sendai University arasındaki maçlar
Tochigi City 04:00 Vanraure Hachinohe Tochigi City - Vanraure Hachinohe takım karşılaştırması ve bahis analizi Tochigi City - Vanraure Hachinohe arasındaki maçlar
Fukui United 04:00 Honda Lock Fukui United - Honda Lock takım karşılaştırması ve bahis analizi Fukui United - Honda Lock arasındaki maçlar
Kazakistan - 1. Ligi
Bulat-AMT 11:00 Aktobe Jas Bulat-AMT - Aktobe Jas takım karşılaştırması ve bahis analizi Bulat-AMT - Aktobe Jas arasındaki maçlar
Zhetysu II 11:00 Kyran Zhetysu II - Kyran takım karşılaştırması ve bahis analizi Zhetysu II - Kyran arasındaki maçlar
Kenya - Premeir League
SoNy Sugar 10:00 Nzoia United SoNy Sugar - Nzoia United takım karşılaştırması ve bahis analizi SoNy Sugar - Nzoia United arasındaki maçlar
Chemelil 12:00 Mathare United Chemelil - Mathare United takım karşılaştırması ve bahis analizi Chemelil - Mathare United arasındaki maçlar
Posta Rangers 13:15 Gor Mahia Posta Rangers - Gor Mahia takım karşılaştırması ve bahis analizi Posta Rangers - Gor Mahia arasındaki maçlar
Kore Cumhuriyeti - K-Ligi
Pohang Steelers 08:00 Seoul Pohang Steelers - Seoul takım karşılaştırması ve bahis analizi Pohang Steelers - Seoul arasındaki maçlar
Seongnam 10:00 Ulsan Seongnam - Ulsan takım karşılaştırması ve bahis analizi Seongnam - Ulsan arasındaki maçlar
Gangwon 10:00 Jeju United Gangwon - Jeju United takım karşılaştırması ve bahis analizi Gangwon - Jeju United arasındaki maçlar
Kore Cumhuriyeti - K League
Suwon City 08:00 Daejeon Citizen Suwon City - Daejeon Citizen takım karşılaştırması ve bahis analizi Suwon City - Daejeon Citizen arasındaki maçlar
Anyang 10:00 Seoul E-Land Anyang - Seoul E-Land takım karşılaştırması ve bahis analizi Anyang - Seoul E-Land arasındaki maçlar
Kore Cumhuriyeti - K3 Ligi
Gimpo Citizen 05:00 Chungbuk Cheongju Gimpo Citizen - Chungbuk Cheongju takım karşılaştırması ve bahis analizi Gimpo Citizen - Chungbuk Cheongju arasındaki maçlar
Paju Citizen 06:00 Chungju Citizen Paju Citizen - Chungju Citizen takım karşılaştırması ve bahis analizi Paju Citizen - Chungju Citizen arasındaki maçlar
Yangpyeong 06:00 Icheon Citizen Yangpyeong - Icheon Citizen takım karşılaştırması ve bahis analizi Yangpyeong - Icheon Citizen arasındaki maçlar
Pyeongtaek Citizen 06:00 Hwaseong Pyeongtaek Citizen - Hwaseong takım karşılaştırması ve bahis analizi Pyeongtaek Citizen - Hwaseong arasındaki maçlar
Kırgızistan - League
Kara-Balta 10:00 Alay Kara-Balta - Alay takım karşılaştırması ve bahis analizi Kara-Balta - Alay arasındaki maçlar
Akademiy futbola 12:00 Dordoi Bishkek Akademiy futbola - Dordoi Bishkek takım karşılaştırması ve bahis analizi Akademiy futbola - Dordoi Bishkek arasındaki maçlar
Letonya - Virsliga
Spartaks 13:00 Metta / LU Spartaks - Metta / LU takım karşılaştırması ve bahis analizi Spartaks - Metta / LU arasındaki maçlar
Letonya - 1. Ligi
Auda 12:00 Rēzekne / BJSS Auda - Rēzekne / BJSS takım karşılaştırması ve bahis analizi Auda - Rēzekne / BJSS arasındaki maçlar
Smiltene 13:00 New Project Smiltene - New Project takım karşılaştırması ve bahis analizi Smiltene - New Project arasındaki maçlar
Tukums 14:00 JDFS Alberts Tukums - JDFS Alberts takım karşılaştırması ve bahis analizi Tukums - JDFS Alberts arasındaki maçlar
Dinamo Rīga / Staicele 15:00 Balvu Dinamo Rīga / Staicele - Balvu takım karşılaştırması ve bahis analizi Dinamo Rīga / Staicele - Balvu arasındaki maçlar
Lübnan - Lebanon Cup
Al Ansar 19:30 Al Ahed Al Ansar - Al Ahed takım karşılaştırması ve bahis analizi Al Ansar - Al Ahed arasındaki maçlar
Litvanya - Kupa
FK Tera-Griunvaldas 14:00 Banga FK Tera-Griunvaldas - Banga takım karşılaştırması ve bahis analizi FK Tera-Griunvaldas - Banga arasındaki maçlar
Navigatoriai Vilnius 16:00 Džiugas Telšiai Navigatoriai Vilnius - Džiugas Telšiai takım karşılaştırması ve bahis analizi Navigatoriai Vilnius - Džiugas Telšiai arasındaki maçlar
FSK Radviliškis 16:00 Stumbras FSK Radviliškis - Stumbras takım karşılaştırması ve bahis analizi FSK Radviliškis - Stumbras arasındaki maçlar
Luksemburg - Play-offs 2/3
Atert Bissen 15:00 Yellow Boys Weiler Atert Bissen - Yellow Boys Weiler takım karşılaştırması ve bahis analizi Atert Bissen - Yellow Boys Weiler arasındaki maçlar
Malawi - Super League
Blue Eagles 12:30 Big Bullets Blue Eagles - Big Bullets takım karşılaştırması ve bahis analizi Blue Eagles - Big Bullets arasındaki maçlar
Malezya - Süper Ligi
Pahang Ert FELDA United Pahang - FELDA United takım karşılaştırması ve bahis analizi Pahang - FELDA United arasındaki maçlar
Perak 14:00 Malacca United Perak - Malacca United takım karşılaştırması ve bahis analizi Perak - Malacca United arasındaki maçlar
PKNS 14:00 MISC PKNS - MISC takım karşılaştırması ve bahis analizi PKNS - MISC arasındaki maçlar
Malezya - Premier Ligi
Pulau Pinang 14:00 Sabah Pulau Pinang - Sabah takım karşılaştırması ve bahis analizi Pulau Pinang - Sabah arasındaki maçlar
Sarawak 14:00 Johor Darul Ta'zim II Sarawak - Johor Darul Ta'zim II takım karşılaştırması ve bahis analizi Sarawak - Johor Darul Ta'zim II arasındaki maçlar
PBDKT T-Team 14:00 Kelantan PBDKT T-Team - Kelantan takım karşılaştırması ve bahis analizi PBDKT T-Team - Kelantan arasındaki maçlar
Martinique - Division d'Honneur
US Robert 20:00 New Star US Robert - New Star takım karşılaştırması ve bahis analizi US Robert - New Star arasındaki maçlar
Club Franciscain 20:00 Assaut Club Franciscain - Assaut takım karşılaştırması ve bahis analizi Club Franciscain - Assaut arasındaki maçlar
Emulation 20:00 RC Saint Joseph Emulation - RC Saint Joseph takım karşılaştırması ve bahis analizi Emulation - RC Saint Joseph arasındaki maçlar
Club Colonial 20:00 Essor-Préchotain Club Colonial - Essor-Préchotain takım karşılaştırması ve bahis analizi Club Colonial - Essor-Préchotain arasındaki maçlar
Golden Lion 20:00 Rivière-Pilote Golden Lion - Rivière-Pilote takım karşılaştırması ve bahis analizi Golden Lion - Rivière-Pilote arasındaki maçlar
RC Lorrain 20:00 L'Aiglon du Lamentin RC Lorrain - L'Aiglon du Lamentin takım karşılaştırması ve bahis analizi RC Lorrain - L'Aiglon du Lamentin arasındaki maçlar
Golden Star 20:00 Samaritaine Golden Star - Samaritaine takım karşılaştırması ve bahis analizi Golden Star - Samaritaine arasındaki maçlar
Moldova - Divizia Nationala
Dinamo-Auto 12:00 Zimbru Dinamo-Auto - Zimbru takım karşılaştırması ve bahis analizi Dinamo-Auto - Zimbru arasındaki maçlar
Codru Lozova 14:00 Speranţa Nisporeni Codru Lozova - Speranţa Nisporeni takım karşılaştırması ve bahis analizi Codru Lozova - Speranţa Nisporeni arasındaki maçlar
Karadağ - Prva Liga
Zeta 15:30 Lovćen Zeta - Lovćen takım karşılaştırması ve bahis analizi Zeta - Lovćen arasındaki maçlar
Budućnost 15:30 Sutjeska Budućnost - Sutjeska takım karşılaştırması ve bahis analizi Budućnost - Sutjeska arasındaki maçlar
Grbalj 15:30 Mornar Grbalj - Mornar takım karşılaştırması ve bahis analizi Grbalj - Mornar arasındaki maçlar
Mladost 15:30 Petrovac Mladost - Petrovac takım karşılaştırması ve bahis analizi Mladost - Petrovac arasındaki maçlar
Iskra 15:30 Rudar Iskra - Rudar takım karşılaştırması ve bahis analizi Iskra - Rudar arasındaki maçlar
Karadağ - Druga Liga
Jedinstvo 15:30 Otrant Jedinstvo - Otrant takım karşılaştırması ve bahis analizi Jedinstvo - Otrant arasındaki maçlar
Bokelj 15:30 Kom Bokelj - Kom takım karşılaştırması ve bahis analizi Bokelj - Kom arasındaki maçlar
Berane 15:30 Dečić Berane - Dečić takım karşılaştırması ve bahis analizi Berane - Dečić arasındaki maçlar
Igalo 15:30 Jezero Igalo - Jezero takım karşılaştırması ve bahis analizi Igalo - Jezero arasındaki maçlar
Mladost Lješkopolje 15:30 Arsenal Tivat Mladost Lješkopolje - Arsenal Tivat takım karşılaştırması ve bahis analizi Mladost Lješkopolje - Arsenal Tivat arasındaki maçlar
Hollanda - Tweede Divisie
Sparta U23 11:00 De Treffers Sparta U23 - De Treffers takım karşılaştırması ve bahis analizi Sparta U23 - De Treffers arasındaki maçlar
Scheveningen 13:30 Kozakken Boys Scheveningen - Kozakken Boys takım karşılaştırması ve bahis analizi Scheveningen - Kozakken Boys arasındaki maçlar
Excelsior Maassluis 13:30 Vitesse U23 Excelsior Maassluis - Vitesse U23 takım karşılaştırması ve bahis analizi Excelsior Maassluis - Vitesse U23 arasındaki maçlar
GVVV 13:30 Rijnsburgse Boys GVVV - Rijnsburgse Boys takım karşılaştırması ve bahis analizi GVVV - Rijnsburgse Boys arasındaki maçlar
IJsselmeervogels 13:30 AFC IJsselmeervogels - AFC takım karşılaştırması ve bahis analizi IJsselmeervogels - AFC arasındaki maçlar
HHC 13:30 Spakenburg HHC - Spakenburg takım karşılaştırması ve bahis analizi HHC - Spakenburg arasındaki maçlar
VVSB 13:30 Lienden VVSB - Lienden takım karşılaştırması ve bahis analizi VVSB - Lienden arasındaki maçlar
Koninklijke HFC 13:30 Katwijk Koninklijke HFC - Katwijk takım karşılaştırması ve bahis analizi Koninklijke HFC - Katwijk arasındaki maçlar
Almere City U23 13:30 Barendrecht Almere City U23 - Barendrecht takım karşılaştırması ve bahis analizi Almere City U23 - Barendrecht arasındaki maçlar
Hollanda - Topklasse
Ajax Amateurs 10:30 VVOG Ajax Amateurs - VVOG takım karşılaştırması ve bahis analizi Ajax Amateurs - VVOG arasındaki maçlar
Noordwijk 12:30 Eemdijk Noordwijk - Eemdijk takım karşılaştırması ve bahis analizi Noordwijk - Eemdijk arasındaki maçlar
Quick Boys 12:30 ONS Sneek Quick Boys - ONS Sneek takım karşılaştırması ve bahis analizi Quick Boys - ONS Sneek arasındaki maçlar
ASWH 12:30 SJC Noordwijk ASWH - SJC Noordwijk takım karşılaştırması ve bahis analizi ASWH - SJC Noordwijk arasındaki maçlar
Harkemase Boys 12:30 HSV Hoek Harkemase Boys - HSV Hoek takım karşılaştırması ve bahis analizi Harkemase Boys - HSV Hoek arasındaki maçlar
Achilles '29 12:30 ODIN '59 Achilles '29 - ODIN '59 takım karşılaştırması ve bahis analizi Achilles '29 - ODIN '59 arasındaki maçlar
DVS '33 12:30 Groningen U23 DVS '33 - Groningen U23 takım karşılaştırması ve bahis analizi DVS '33 - Groningen U23 arasındaki maçlar
SteDoCo 12:30 Lisse SteDoCo - Lisse takım karşılaştırması ve bahis analizi